bugün

Seneler seneler önce olandır..

Inci den felan acilinca konu simdi duygularim depresti. Ilk inci sozluge uye oluş hikayemi anlatasim geldi. Sene 2010 lise 2. Sinifim. Izmirdeyiz yaz ayi. Okullar yeni acilmis.. inci sozluk acilali 1 sene olmus ya da 1 bucuk sene 2008 ya da 2009 du. Uyelik alimlarini kapamislar. Uye olamiyosun. Benim gibi liseliler kayit olamasin diye o zamanlar serkan reyiz önlem aliyodu. Şuan yol gecen hanı.. o zamanlar incisozluk.com degil, incisozluk.spot diye bedavaya alinan bi urlleri vardi. Ben temmuz ayinda bi kac kez daha uye olmaya cabalamistim, inciarmy gibi baska bi sitesi daha vardi uyelik istegi gonderiliyo ama yanit alinamiyodu. Sozluklerde nesiller vardir. Her sene 1 nesil atlar. Incide 1 senede 2 nesil atlaniyodu. Bizim almaya cabaladigimiz nesil 3.uydu, sen dusun 1 sene olmus sozluk acilali henuz. Inci tabiriyle üçüküncü nesil alımları acilacak ama kim bilir ne zaman. Ablam hemen devreye girdi, okuldan döndüm kız bi sekilde nasi üye olunacagini bulmus. O zamanlar sozluk icinde adnime verme şakasi donuyo. Uludagda, uludag sozlukte yani arada biri "sunu nasil yaparim" tarz baslik actimi hala kullanirim "admine ver" felan motto aslinda. Admine verme yok, adminle konuşun mecazı işe anlarsın ama acikliyim yinede..
Anlayan şukumu(begeni) veriyo sozlukte. Eskiler anlar, yeniler eksi(kötü oy) ye basar. Neyse ablam adminin msn hesabini bulmus. Incisozluk msnden toplu konusuyo, gruplari var. Ablam girdi iste, admini bulmaya calisiyo, uyelik alacak. Bende okuldan gelmisim, yaninda oturuyorum. Ve liseliyim. Ananzaxd muhabbetinin ilk ciktigi zamanlar, biliyorum boyle bi muhabbet oldugunu ama içimdeki liseliye engel olamıyorum. Baktim biri bize sapikca bi sey yazdi. Hayatimda " zaa "yı hic kullanmadim, onu emolar kullaniyodu biraz. Hemde sevemedim. Anan ı kullandım ama. Hemde en kullanilmayacak yerde. Incisozluk grubunda. Ablam dur yazma diye engel olmaua calisiyodu. Dedimki "ben ne yazacagimi biliyorum" diyerek elinden kararlica aldim klavyeyi. Deliqanliyim klavye de.. anan yazdim. Ablam gülüyo.. adminde güldü. O zamanlar mottoydu ya motto yaptigimi sandi. Oysa real yazmistim. Neyse yedek uyeliklerinden birini verdi. Sifreyi degistirdik ve ortak kullanmaya basladik.. şuan 12 yi gecmistir nesil sayisi. Biz 3. Nesiliz.
cok buyuk basari. tebrikler.
Ya Özet geçin kardeşim iptal oldum.
(bkz: Okuyanı siksinler)

3. Nesildim.
Herkesin kendi hikayesini yazmasi gerekendir.
Olmadım.

Bitti. Şimdi dağılın*