bugün

Bilimsel bir gerçek. Kaynak büllüğüm.
Ay evet bi de sinirlenince o ufacık dudakları büzüştürürler kuru üzüm gibi oyle meymenetsiz bir şey.
Sins deyince bir değişik oldum. Anılarım gözümün önünden geçti..
bütün kadınlar sinsi olduğu için ince dudakları da kapsar.*
(bkz: Nötr korelasyon)
kesinlikle doğrudur..
büyük dudaklı olsalardı o kadar rahat ve kendinden emin olurlardı ki, sinsiliğin s'sine vakitleri olmazdı..
Sinsi olmadığımı bana hatırlatmış başlık. Icimden tebessüm ettirdi.
çok haklı önerme. birde götü yere yakınsa off.
Çok yerinde tespittir.Dudaksız yada ince dudaklı kadınlar hep mi Fesat ve sinsi, kibirli olur arkadaş. Ağzım yandı bunlardan artık dolgun dudaklı kadınları üfleyerek yiyorum. Hele birde üstteki yazar arkadaşın dediği gibi götü yere yakınsa kaçın.
Yanlış önerme.

ince dudaklı değilim ama sinsiyim.
Gozu cukur olanin sinsiligine benzer tespit.
ince dudaklı kadınlar adam mıdır?
Koca memeli kızların aptal olmaları gibi.
Bi saniye.. kucuk memeli ve buyuk dudakliyim, o zaman ben mukemmelim amk. Tespit sicilmis basliktir.
Adnan oktar'ın kediciklerinin masum olduğunu gösterir. swf
kendisi bir önerme, hipotezden ziyade benim için bilimsel bir gerçeklik haline gelmiş durumda. uzun yıllar yaptığım gözlemler bu gerçekliği iyice sağlamlaştırdı diyebilirim. fesatlık, sinsilik, kıskançlık, hasetlik, dedikodu, yılansı diller vs hepsi ince dudaklı kadınların ortak özellikleridir. görmediğim halde burada da ince dudaklı olduğuna emin olduğum bir düzine hemcinsim var.
son zamanlarda gördüğüm en iyi tespit. yüzde yüz olmasa da büyük bir çoğunluğu öyledir.
Ketum ve sinsi olurlar doğrudur.
Bu durumun gerceklegini bende kendi bir tespitimle dogruladim.
Dudaklari cok cok guzel biraz kalin diyebilecegim bir kiz arkadasim vardi dunyanin en dogal en icten en deli dolu en tatli insaniydi. Kendisi de ayri guzeldi o ayri.
Yıl olmuş 2016 hala insanları fiziksel özelliklerine göre sınıflandırmaya çalışıyorsun, yazık.
Şu son zamanlarda tüm ince dudaklı arkadaşlarıma bakarsam ortak yönlerinin rahatlıkla sinsi olmaları diyebilirim.
Bakıyorum kız bana gaz veriyor, benim hayatıma yön veriyor, ve garip bi biçimde de etkili oluyor.
Kıza akıl danışmak için gidiyorum kaderimi değiştirerek dönüyorum.
Derken sosyal medyada şu capsle ve sözlükteki başlıkla da karşılaşınca doğrulugundan kuşkum kalmadı.

Bana bakın yellozlar. Uzak durun benden. Gidin görkem karmanı izleyin.
Ayrıca ruj sürmek için çaba göstermeyin. Görünmüyo bye.

görsel
Valla gariptir o özelliklerinin çok farkındalar herhalde öpüşmeye ortalama bir kadından daha düşkünler. .
kalın dudaklıların seksi olmasından daha ilginç değildir.
aksine bence oldukça seksilerdir..
görsel
(bkz: caroline) * ile tescillenebilir.
güncel Önemli Başlıklar