bugün

gerçekten kaliteli, zeki bir yazar. düşüncelerini aktarma şekline, rahatlığına hayranım. yazdıklarını da beğeniyorum. takip ettiğim yazarlardan birincisi.
(#16265717) takdir edilesi yazar.
#16271292 huysuz herif, milletin nickaltına saldrmaktan başka birşey bilmiyor ıyy kaka. *

şaka lan şaka öyle koymuş ki lafı ,allah belamı versin bana yazsaydı bırakırdım sözlüğü.
uludağ sözlük, uyuşturucu maddeler bölüm başkanı, hatırı sayılır uyuşturolog.
--spoiler--
yine uludağ galerinin *mına kodu. *
--spoiler--
(#16507334) bazen bir roman kahramanı olduğundan şüpheleniyorum reis.
ilk olarak, sistem karşıtı yaptıkları bir şarkıyla tanımıştım. severim ama rap bizi aştı hocam.
facebook uzmanı uuser.
bir entrysinde kendisi gibi düşünmeyen insanlara hakaret eden ve kendisi gibi düşünmeyen bir insanın kendisine özel mesaj yoluyla hakaret etmesine canı sıkılıp onu şikayet ederek çaylak yapan eleman. şikayet ettikten sonra yazdığı entrysini silecek kadar da uyanıktır. küfür ederim ama ettirmem düşüncesinde olan adam(!)
şimdi şöyle bir olay var. kendim gibi düşünmeyen, benimle aynı fikirde olmayan adamı zerre siklemem, doğrudur. ama mesele o değil.
bana özel mesaj yoluyla küfür eden bi tane tropikal orman meyvesi vardı. cevap vermeden şikayet ettim ve gerekli işlemleri yaptılar.
lafa bak, "canı sıkılıp şikayet etmek" elbette ederim, bu site yönetiminin bana verdiği bir haktır. sana küfür edeni sen de şikayet et amuagoim. silinen entry meselesine gelince de; o entryde kimsenin şahsına direkt olarak hakaret etmediğim halde, yani sadece cümlelerin içine bir iki kiloluk küfür yerleştirdiğim için yönetim tarafından hakaret içerdiği gerekçesiyle silindi.

mesele bundan ibaret. hadi git şimdi köşede ağla.

tanım; yavşağın tekidir.
(#16549666) sessiz fakat bir o kadar da uzun güldüm.
hırslı bir yazar. ayrıca göt sikmekten hoşlanıyor. not: erkek götü.
bu sayfadaki yazilarin hepsini okudum ve mahmut,
sen haksizsin ibne. seni kiniyorum,
ve sana laflar hazirladim.
Üç beş sırtlan bir araya gelse de baş edemeyeceği aslan parçası.

oğlum götünüzün çakıldağı dururken ona buna laf sokmayı nereden öğrendiniz siz lan? sonra da sövünce sövdü oluyoruz.
hakaret etmeye devam eden şahsiyet. neyi sindiremiyor anlamadım *
(bkz: #16635981)acayip bir noktaya barnak basmış yazar.
bu detayı bulmak için nasıl karıştırdıysa artık sözlüğü, günahı boynuna...
(bkz: #16635981) komiser kolombo musun yazarıdır.
(#16667680) hasiktir. beynimde kıvılcımlanmalara böyle fokurdamalara ve pis düşüncelere yol açmış yazar. ben hiç böyle bir işe kullanmıyordum olum. ne de güzel yol gösterdin.*
doğum sırasında bıraksalar görsel olarak doğacak yazar. arkadaş yemeyip içmeyip sözlüğe görsel mi ekliyorsun ne yapıyorsun?

ne zaman baksam en çok görsel ekleyen sensin. maşallah.
(#16832556) allah tamamını erdirsin dediğim yazar.* mutluluklar dostum.
(#16832556) düğün hediyesi olarak g36c hediye edeceğim yazar.
rosava özentisi.
sağım ben..

karanlıkta bir noktaya odaklandığında iyice hissizleşirsin ya. bilmiyorum ufak çaplı bir ruh felci mi, yoksa çoğu ümidi yitirdiğimden mi; artık eskisi gibi değiliz be gardaşım. eğer bir ülkenin gençleri dünyayı değiştirmek için ihtiras taşımıyorsa bu iş bitmiştir. ben bittim yani. okeye dönüyorsan bir işaret ver.

iki gün evvel bir hastanenin yoğun bakım ünitesindeydim. ağlamamak için, eskiden yaptığım gibi kendimi hükümdar gibi hissetmeye çalıştım. sonra birisi öldü, başka odalarda ağıtlar yükseldi. ben sustum, tırnak diplerimi yoldum yine, başka yerde et ve tırnak ayrıldı, alnından öptüm acıyı, dışarı çıktım.
ertesi gün kursa devam ettim. diksiyon kursuna gidiyorum ben, seninle bi ilgisi yok da herkese söylüyorum bunu. devam ettim yani. yine winston klasik aldım, yine yolda yürüdüm, kontağını besmeleyle açan akpli bir taksiciden kazık yedim ülkenin 15 yıl sonra daha ahlaklı olacağı mavrasını dinleye dinleye. sustum ben lan. asalet elbisem asılı kalmış üzerimde. meğerse hala hükümdarmışım.

ee yani diyebilirsin. yanisi şu canım kardeşim. eğer her şey üzerine geliyorsa sen ters yoldasındır diyen adamı bulursam dövmek istiyorum. yardımın gerekebilir.

bir de şu var, bazı insanlar iyi olduğunu kanıtlamak için yaşarlar. bazıları sadece iyidirler. bazıları ise en iyisi. deniz yıldızlarını okyanusa atan adamın hikayesini bilmeyen yoktur. bazen iyi adamlar sadece yaparlar. kendileri, toplum, tanrı için değil, yapmayı en iyi becerdikleri şey faydalı olmaktır. işte sırf bunun için yaparlar. bu, sisteme göre ters yöndür gardaşım militan diye fişleniriz. üzerimize gelirler, üzerler bizi. ortak noktamız burası ve bulmuşken konuyu bağladım yoksa entry bitmeyecek..

kompozisyon ödevine bağlamışken hasb-i halimi, sırf nasılsın dedin diye gecenin bir vakti içlenmişken, en derin kaynağımı sana adıyorum:

bir militan için başarısızlık, başarılı eylemlerin provasıdır.

sağ kal yeter.
(bkz: rusya federasyonu silahlı kuvvetleri/#10680517)
ahaha yarmıştır.
silinmiş yazardır. şaşkınım efenim.

vesselam...