Tarikatlara yapmasından iyidir.
Reklam almıştır. Trump da aynı strateji ile başkan olmuştur.
hiç sorun değildir.

yapılan ödemenin kabak gibi ortada olması hesabının verilebileceği anlamına gelir.

isterseniz akpli belediyelerin reklam harcamalarını da ortaya dökün..

sonra tekrar değerlendirelim hep beraber..

ne dersiniz çomarellolar?
Merkez bankasından 138 milyar dolar yok olmuş damat istifa etmiş kimsenin hesap verdiği yok.
Yap işlet devlet modeli ile gecilmeyen köprülere , yolcusu olmayan havaalanlarina milyonlarca dolar akitilsin sorun yok tabi.
sözlükte trollük yapınca da para veriyorlar mı lan valla iyi iş.

tanım:safsatadır.
Sıkıyorsa bunu erdoğan yapsaydı.
Kemalistler adamı ipten alır ipe götürürdü.
kabul edilebilir rakamdır. her yönetici reklamını yapmak ister. başımızdakiler bunu devletin televizyonları ve kendi televizyon kanalları ile yayın arasına girerek yapıyorlar imamoğluda tvden banlandığı için bunu facebook instagram gibi yollardan yapıyor. zira o tvlere para nereden akıyor acaba? hiç edilen milyar dolarlara ses etmeyen aktrolller şimdilerde pek kudurmuş ve başlarından emir almış olacaklar ki kuduz köpek gibiler. ama saldırdıkları şeyler gerçekten komik. ekşi sözlükte yer bulamayıp uluyu basan aktroller bunu istedikleri kadar dillendirebilirler. zira ellerinde başka kozları yok.
mansuryavaşspor.
Bu ülkenin en kanser topluluğu o ekşi Sözlük'te gördüğünüz hdpkk yalakası Cihangir solcusu kesimdir. Onlar da Ekrem imamoğlu fanatiği zaten. Aklı çalışan biri her şeyden önce kendine şu iki soruyu sorar:

1. Hdp seçmeni PKK, Yunan ve ermeni yalayıcısı olarak Ekrem imamoğlu'nu niye canhıraş bir şekilde savunuyor ve destekliyor? Bunlar Türkiye'nin iyiliğini ister mi?

2. Ekrem imamoğlu yabancı ülkelerden nasıl ve neden kredi alıyor? ingiltere bu herife neyin karşılığında kredi verdi ve belediye geri ödeyemezse karşılığında ne vaad etti?

istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz.
Ülkedeki siyasetçilerin çoğundan ümidim yok benim. Nedense gücü ellerine geçirince birbirlerine benziyorlar.. imamoğlu'na kanas canan'la takıldığı için antipati ile bakıyordum, bu da tuz biber oldu.. Bence çok gereksiz bir eylem bu.

Akabe zaten savurganlığın ağababasıdır.. Muhalefet neden akabe gibi davranıyor bu durumda?? Muhalefet hep yanlış karta oynuyor anasını satayım ya..

Açık ve net söylemeliyim ki, ben mansur yavaş'ın belediyeciliğini daha çok beğeniyorum. imamoğlu şey gibi biraz, yapıyorum ama bunu göstere göstere yaptığımı söylemeliyim tarzında daha çok.. O paralar bir kere olsun bize yarar sağlasın, başkalarına değil..

Bunu da savunacak kadar biatçı olmayın kimseye. Hiçbir parti babamızın hayrına iş yapmaz arkadaşım.. Bu ülkedeki biat kültürü bizden çok şey götürdü..
Memleketin burnunu boktan çıkarmayan laz siyasetçi sevdası değil mi zaten?

Bir Atatürkçü, milliyetçi olarak seçimde memleket hareketi'ne oy vereceğim. Atatürk'ün çizgisinden saparsa ona da oy vermem. Çok şükür beynimi kimseye kiraya vermedim.
Allah kimseyi birinin paralı veya beleş köpeği olacak kadar düşürmesin.

Atatürk'ün "fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür" dediği nesil bu değil. imamoğlu'nun götünün kılı olmaya hevesli amma tip varmış. Sorsan akp seçmenine çomar derler. Yazık size.
Ülkemin siyasetçileri hak yemede boşa para harcamada yarışıyor devam edin böyle zaten tek bildiginiz bu.
muhtemelen yapmistir. yani facebooka 333 bin tl bastigi belli ama belediyenin butcesinden mi kendi butcesinden mi orasi belli degil anladigim kadariyla. sonucta adam zaten zenqin. digerleri gibi sadece maasiyla gecinen bir adam degil. belediyenin butcesi oldugu ne malum.
paranın kaynağının maliye bakanlığınca ödenen devlet bütçesi olduğu belli miymiş.
(bkz: teşekkürler imamoğlu)
Vergilerimizin gittiği yere bak.
penis fraktürlerine bak hele savunduk sanmışlar da bir de bize beyinsiz demişler. olum sizin derdiniz facebook a para ödenmesi değil ki paranın "birilerine" giden musluğunun kapanması. ibb artık şeffaf, isteyen gider şikayetini yapar, gerekli incelemeyi ilgili makamlar yapar bir usulsuzluk varsa da en basta bizim gibi insanlar sizlerin hakkını arar rahat olun. siz herkesi kendiniz gibi salak mı sanıyorsunuz da böyle konuşuyorsunuz? imamoğlu yarın ak partiye geçse, şu hareketi aklamak için bilet alır tek sıra olurunuz sizi bilmiyor muyuz biz?

daha dün skini taşağını öptünüz fetullaha bugün ana bacı sövüyorsunuz omurga, karakter gibi kelamlar sizin haddinize mi lan...
trolleri tarafından yine bir şekilde savunulan rezalet.

olum o zaman teknik olarak bu adam ne yapsa sıkıntı yok sizin için. yanlışlarına yanlış dememek onursuzluğu niye? para için ise limon satın aq bundan iyidir.
hepsiyle farmville elmas almis diyolar kralllll.
nası kudurmuş tescilli aktrol gardaşlarımız para kendilerine gitmedi diye.

yakışır başkanıma. ibb nin reklamını dürümcü gibi flyer bastırıp dağıtacak hali yok tabi.
Sadece facebook a bu kadar para. Bunun twitter ve youtubesi de var ayrca Trollere aktarılan paralar kimbilir kaç mangır milyar.