bugün

4 mart 2008 sevilla fenerbahçe maçının ardından bir haber sitesinde gördüğüm ve gülmekten yarıldığım okuyucu yorumu. gerçekten merak ettim o an kimin yazdığını..
ayrıca bu ak$am oynanan real madrid - roma maçı ile kendisini bir defa daha yalanlayan söylem olmuştur.
şöyle ağız tadı ile bir r.madrid - roma maçı izlemek için ekran başına oturmuştum ancak baktım ki ertem şener'in yanında yine ilker yasin ve saçma sapan yorumları.
yok abi harbiden insanı fazlası ile sinir ediyor bu herif ve boş konuşmaları.
"ilker yasin turkiye nin en iyi futbol yorumcusudur" şeklinde başlayan bir cümlenin " mesela yani" sözüyle bitmesi muhtemeldir.
yaptığı bu yorumla, doğruluğu kanıtlanmış önerme.

(bkz: #3099713)
- abi ilker yasin turkiye nin en iyi futbol yorumcusudur
+ amerikan futbolu??
- anlamadım abi.???
+ normal tabi.
- heee??
+ yok bişi
türkiye'deki sporseverlerin spordan soğumasına neden olan fazlabilmiş bir şahsiyet olan ilker yasin bunun yanında tm bir 'şom ağızlı'dır.Birçok maçta maç daha sona ermeden maçı aldık hocam gibisinden açıklamaları sonrası birçok maçın kaybedilmesine neden olmuştur.inönü'de türkiye-isveç maçında hikmet karaman ile hocam bu maçı kazandık diğer maçlarda ne yapmalıyız demeye kalmadan gol yediğimizi hala unutamıyorum.
kötü bir espridir veya kamera şakasıdır.

(bkz: hangi kameraya el sallıyoruz)
Ben de sarı çizmeli mehmet ağayım demek istediğim önerme.
(bkz: yok böyle bisey)
herhalde 20 yıl öncesi için doğru bir önermedir. zaten onun sunduğu maçları radyodan dinliyormuş hissine kapılıyorum.
sundugu maclarda , en ufak bir istatistiki bilgi sunmaktan aciz olan türk spikerliginin önde gideni olan ilker yasin e yakistirilabilecek tanimdir.
tarkan megastardir
(bkz: ziyaaaaaa)
sundugu maçta maç çoşkusu yerine uyku modu veren spiker * * her maçı rezil eden spiker * *
Zamanında Galatasarayın kalecisi Hayrettine Mapeza diyen spikere söylenebilcek en iyi sözdür...

Not : Biri Kalecei, Digeri orta saha
Biri Türk, Diğeri yabancı
Biri Beyaz, Diğeri siyah
kendi yazmıştır.
(bkz: garson beyfendinin içkisinden bana da lütfen)
(bkz: ciddiyse çok komik şakaysa hiç komik değil)
(bkz: bana böyle şeylerle gelmeyin)
- abi bence ilker yasin turkiye nin en iyi futbol yorumcusudur.

+ kaybol. *
+ anne ilker yasin türkiye nin en iyi futbol yorumcusudur.
-ay çok komik!

(bkz: alternatif vodafone reklam replikleri)
bunu diyen bunu da dedi;

(bkz: rte türkiye nin en iyi politikacısıdır)
(bkz: grup 84 dünyanın en iyi grubudur)
-ilker yasin türkiyenin en iyi futbol yorumcusudur.
-kuzum allah aşkına ne kullanıyorsun sen.
8 nisan 2008 chelsea fenerbahçe maçı ile yalan ve yanlış olduğu tekrardan kanıtlanan hede.
ilker yasin'in "drogba çok iyi bir futbolcu**" yorumunu yaparak aldığı sıfattır.
eziklik psikolojisini en iyi aktaran spikerdir. malumunuz, büyük takımlarla oynayan takımlarımızı önce gazlarlar, sonra duruma göre, odunu verirler, baktılar olmadı rakip dünyanın en iyi takımıdır. biz zaten iyi oynamışızdır, elimizden geleni yapmışızdır.*
misal (bkz: 8 nisan 2008 chelsea fenerbahce maci)