bugün

içgüdü bir yere kadar sıfırdan cinselliği ogrenmek kolay değil. Hayvanlardan oğrenmiş olmaları kuvvetle muhtemel. Sevişen iki kopegi izleyen kro magnumlar aynısını birbirleriyle denemiş olabilirler kanımca. Fakat karşı cinsi karıştırıp biseksüel ilişkilerde yaşanmış olabilir. Tovbeler olsun
seks bulunmaz, yapılır.
yasak elma, et, armut.
cevabı merak edilen sorudur.

ben buldum. ilk cooperla yaptık dön kız o yana birde böyle deneyelim gibisinden pozisyonları çoğalttık sonra patladı gitti.
yanlışlıkla ateşin üstüne atıp sonrasında yapılması muhtemel olay.
görülmünüp hormonal olarak 2 bireyinde böle bi hareket yapması ve bundan ilgi duymalarıyla oluşmuş bir cinsel olaydır

Bulunan tebriklerimi kondom hediye ederek vermek isterim.
eskiden kıyafet yoktu tabi büyük ihtimal kovalamaç oynarken kız yere düşmüştür üstüne erkek böyle anal sarılırkende erkeğin beyninden ayrı çalışan organı harekete geçmiştir kendi yuvasını bulmuştur.
bulunmadı yapıldı.
su yolunu bulur erkek seyiyle oynarken osbiri bulur ve bunu nasıl rahat yapabilirim der bişeylere sokmaya çalışır sonra kadını keşfeder
edit:çok abazaca oldu ama neyse.
sex ismi zaten mucidin isminden gelmektedir. birleşik amerikalı makine mühendisi 'john w. sex' tarafından bulunmuştur. ona ithafen sex denmektedir.
yasak elmayı sıra sıra kullandılar diye biliyorum.
entry nick uyumunu yakalamak kadar kolay olmuştur.

(bkz: yav he he)
-şu dinazorlar ne yapıyor kavga mı ediyor?
+ne bileyim arkasına geçti fakat o ney baboş?
--spoiler--
you've got a pussy,
i've got a dick.
so what's the problem?
let's do it quick!
--spoiler--
muhtemelen hayvanlardan örnek alındı. sonuçta onlar içgüdüsel yapıyorlar.
bir kızılderili hikayesine göre erkekle kadın ormanda karşılaşır. kadın regl olmuştur ve adam onu yaralı sanarak yardım etmek ister. onu kendi yaşadığı yere götürüp yedirir içirir, hiç bir iş yaptırmaz. tabi bir süre sonra kadının durumu geçer ama adam kadına bakmaya devam eder. kadın da vaziyetten memnun olduğu için bir şey demez. adam hala onu hasta sanmakta iyileştirmenin yolunu aramaktadır.
bir gün ormanda üreyen maymunları görür ve hemen kadının yanına gider. der ki "seni nasıl iyileştireceğimi buldum"
bence ilk zamanlarda insanlar vücutlarını incelerken bulundu. bunu buraya sokarsam ne olur buradan çıkarırsam ne olur diye deneye deneye bulmuşlardır.
içgüdüseldir heralde. Hani ne bileyim.
(bkz: adem ve havva) bulmuştur.
(bkz: elizabeth)
kesin sebebini asla öğrenemeyeğimiz sorundur. fakat gerçekten öğrenmek isterdim.
+Aaa bende bi fazlalık var.

-Aaaaaeeoööeiii bende de bi eksiklik var.

+Dur bi tamamlıyım.

Sonra anahtar ilgili yere şeyolur, sandık açılır ve hazinee.
güncel Önemli Başlıklar