bugün

entry'ler (320)

anın görüntüsü

görsel

sözlük kızlarından harem kurmak

Sözlük kadını dersek daha mantıklı olabilir.

günde 31 defa 31 çekmek

rekor 5 .

zaman makinesi icat olmayacak

ışınlanma ve zaman makinesi evet bu ikisi 'gelecek' dediğinde akla gelen ve bulunması istenen icatlardır.Fakat ışınlanmayi bilmem de zaman makinesi asla icat edilmeyecek.Neden mi? Çünkü

-Eğer zaman makinesi gelecekte icat edilecek olsaydı,o tarihten günümüze mutlaka birileri gelmiş olurdu şu ana kadar..
itiraf edin ince tespit ...

hastane kantinlerinde cips satılması

sadece cips değil bir sağlık kuruluşunda bu kadar sağlıksız urunun satilmasina nasil izin verilebilir.

biz muğlalı kızlar

çok tatlı ve güzel olmamız yetmiyormuş gibi evlenecek kızlardan olmamız en büyük özelliklerimizdir.

muğla kızlarının özellikleri

kendilerinin tarif etmesi gereken özelliklerdir.

bir kürtten daha kötü bir şey

2 kürttür.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

Mandıra filozofu. Begendim .

sonra bana döndü ve dedi ki

"Bir iş eğer ki ciddiyet gerektiriyorsa; ona gereken ciddiyeti göstereceksin."

https://fbcdn-sphotos-b-a...a373eaf97addba276f824a09e

uludağ sözlük hikaye tamamlama

3 harflilerin her kılığa girdiğini söylerlerdi ama inanmazdım fakat boz ayı dile geldiği için hemen ayaklarına baktım ve tersti.

Aslında uyanışımın bir rüya olduğunu anladim ve karanlik yolda kendimi buldum yola devam ettim.daha once 3 harfliler tarafindan sessizce takip edilen ve musallat olunan insanların anlattiklari hikayeler aklima geldi.hepsi de bu yolda olmustu

Karanlıktı,soğuktu ve saat gece 23.00 sularıydı.Her pazar olduğu gibi kuzenleri ziyaret için köye gitmiş ve tek başıma eve doğru yola koyuldum.O nefret ettiğim orman yolundan yine geçmek zorundaydım ama ne
arabam var ne başka bir yol ve o yol hakkında duyduğum hikayeler de beni korkutuyordu.Ama başka çare yok idi ve tüm cesaretimle zifiri karanlığa doğru giriverdim.....

2015 genel seçimde partilerin alacağı oy yüzdesi

Akp nin yuzde 50 den dusmesi mumkun degildir.

bir ateisti imana getirmenin tek çaresi

Yanliz yazılanların yukarıda bulunan çareyle hiç bir ilgisi yoktur. Bravo yani.

karısını yatakta crixus la yakalayan erkek

Artık bir karısı yoktur. Crixus ölümüne gömmüştür.

biz muğla kızları

Çok güzelizdir ve çok sıcak kanlıyızdır. Boşuna demiyorlar evi tuğladan kızı muğla dan diye.

kaybeden spermler ne oluyo

Seneye tekrar deniyor.

bakire olmayan kadınla evlenen erkek

Evliliğin başlarında sorun olmayacak fakat gün geçtikçe adamin kafasında kuruntular oluşacak ve evliliğe zarar verecektir.

bir ateisti imana getirmenin tek çaresi

Yıllarca tartışıldı konuşuldu ama ne iman eden ateist oldu ne de ateist müslüman.

-ateist arkadaşlara tek tavsiyem 3 harflilerle ilgilenen bir hoca bulun Çevrenizde vardır mutlaka duyduğunuz veya yoksa da araştırın mutlaka bulursunuz. iŞTE gidin o hocaya ve size cinleri gostermesini eger gorurseniz imana geleceginizi kurana inanacaginizi söyleyin. Ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın.
not:başka imana getirecek hiç bir care yok.