bugün

liseliler gibi pastanede, kafede, parkta, bahçede buluşuyorsanız bu zibidi denen adam gerçekten zibididir (yine de değildir ama o kafada bi hatun zibidi olarak düşünecektir), tamam. ama akşam güzel bi yemeğe çıkılmış, içkiler içilmiş, güzel vakit geçirilmiş, birbirinizden de hoşlanmışsınız; öpüşmüyorsanız, sevişmiyorsanız ya kafadan bi sorununuz vardır ya da hatun regl/erkek iktidarsız falandır.
öpmek ile kasıt öpüşmek ise aslında problem yok. neticede sen bu insan ile önce bi hoşlantın var. hoşlanıyorsun ki ya da bir ışık gördün ki o insanla buluşuyorsun. yaa öpmesine öpersinde ilk günden fransıza geçmek biraz abes olmakta. o zaman seni tanımıyorum. dimi lan oktay? hee evet abi. neyse bunda bir sıkıntı yok eğer görücü işi bi ilişkin yok ise.
sinyali algılamada hata ederse çok pis sıçacak olan zibididir. tabii sinyali verip de 'ilk buluşmada öpmeye çalıştı zibidi' diye oldukça fazla iftira atılmıştır bu tipe.

--spoiler--

benim long island ice tea'im o kızım. sevmiyorum içkimi paylaşmayı. ne diye ikinci kamışı istiyorsun garsondan ha? hayret birşey. sinyal değilde nedir bu? burada algıda sıçan erkek mi kabahatlidir yoksa sinyali veren kız mı gudiktir? sorarım size. sinyaldi lan o. basbaya sinyaldi.
--spoiler--
ilk buluşmada optürürüm imajı yaratan zibidinin yanındaki zibididir.
ilk buluşmada veren sevgiliyi aramaktadır gözleri.
cinsel organıyla beyni yer değiştirmiş aciz, ezik, süzük, düzük, büzük tipli. Muşmulanın kıvamına gelmiş soba kenarında, sıcak ortamda beklemiş halidir. Bi bakıma reailsttir amacını belli eder. Aslında saygı duyulmalıdır. Eğer öptürülmediyse siktir çekilip, abazamıza bağlanılmadan amacını ilk buluşmadan belli ettiği için teşekkür edilesidir.

(bkz: cümle kurmakta zorlanmak)
kız: küstüm..
erkek: teessüf ederim. hadi bi kere öpiyim de barışalım nolur. gel bi öpüyüm kız özledim seni...
kız: aaa. dünyada olmaz. annem nikahtan önce göster ama elletme dedi.
erkek: canım şurda nikaha ne kaldı.işlerimi bi yoluna koyim hemen annenden istetcem seni...