bugün

sevgililerin ilk buluşmada yiyecekleri yemekler hakkında girilen yardımcı olabilecek bilgilerdir.
balık güzel bir tercih olabilir.
simit ile çaydır.

kime yetmez aga?
Genelde pastanede buluşulduğundan pasta yenilir.
muhallebi tabi ki.
bana cebindeki parayı söyle, sana ilk buluşmada ne yiyeceğini söyleyeyim.
Kokoreç kuzu söğùş ve kelle paça * .
ilk buluşmalarda pizza, makarna vs. Sonraki buluşmalarda lahmacun, pide, çiğ köfte diye devam eden seridir.
iskender. iskender gibi fethedeciğim bedenini mınagoyyim mesajı verilir.
yenilecek yemekler
balık
et çeşitleri
salata çeşitleri
olağan hafif atştırmalık

yenilmeyecek yemekler
tost çeşitleri
pizza
makarna
kızartma türler
soğan yada sarımsak içeren yemekler
kokoreç
döner
pide çeşitleri
mangal çeşitleri
iskender
kebab
lahmacun
gbi yemekler karşı cinsi oldukça fazla kötü anlamda etkiler.
Lahmacun. Ama siz bunu sakin yapmayin. Kizdan kurtulduktan sonra lahmacun yenen ortama bile girmiyorum.
Simit ayran kafa da yapar,temiz...
Kesinlikle spagetti iyi bir tercih değil, kesinlikle.
yemek faslı kolay olan yemek olan yemekler tercih edilmeli. ve tatlı yenecekse çikolatalı ürünler yenmemeli.
aksine yenilmesi nezaket ve dikkat gerektiren yiyeceklerdir. çünkü sevdiğinizi çok erken zamanda sınama ve tanıma şansı bulursunuz. bu testi geçebiliyorsa müstakbel eş statüsüne erişir değilse zaman kaybınızı engeller.

-çibörek
-bol mayonez ve ketçaplı whooper
-canlı ahtapot
işkembe çorbası.
kuru fasülye.
(bkz: spagetti)
benim için makarnadır şeklinde cevaplanan başlıktır. Risksizdir üstüne dökme olasılığı diğer yemeklere göre daha azdir, soğusa da sorun çikartmadan yenilebilir ve beğenmeme gibi bi olasılık her türk genci için oldukça azdır. Bu sebeplerin tamamına bakıldığında ilk buluşmada çabucak yenilebilen en mantıklı seçim makarnadır.
(bkz: kumru)

ama sahilde bir bankta yenecek.
dürüm olmadığı kesindir. özellikle dişleri eğri olan arkadaşlar mümkünse tok gitsin, illa bi şeyler yenilecekse tost yesin.
eğer yemek yeme amaçlı bir ilk buluşmaysa, iskender olabilir.
bir kafe ortamında bir ilk buluşmaysa, tiramisu yanında nescafe iyidir.
bamya olmayacagi kesindir.
simit-ayran, kuru fasulye-pilav olmayacağı muhtemel yemek.
çeşidi çok önemli olmayan yemeklerdir. önemli olan yemeğin cinsi değil karşındakinin memnun olup olmamasıdır. benim dikkat ettiğim ise sanki evindeymiş gibi rahat yemesi ve herşeyden yemesi. klasik kadın triplerine girmemesi. yok ben bundan yemem, yok rejimdeyim vb. ankara olayları bir belli olsunda onu bir ayarlıyacağım bakalım. buradan bir mesaj falan da vermiyorum he. buluşmaktan da sadece sevgili mahiyeti anlaşılmamalı. görüşmedir nihayetinde. birisiyle yemek yemek için illa sevgili olmak lazım gelmez. siz de bana hak verirsiniz.