bugün

en asil duyguların erkeğidir.
öğrenci olan erkektir.
parası olmadığı için önce bir yerlere oturmamak için ısrar etmiştir. sonra kadın adamın halinden anlamış ve '' hadi hadi sana bir çay ısmarlayayım'' demiştir. adam biraz daha direndikten sonra ikna olmuştur. çay içmişlerdir ve kadın kasaya gidip hesabı ödemiştir. en azından olması gereken budur.
insanların parası olmayabilir. parası olmayan kimse hesap ödemediği için cimri değildir. ayı değildir. salak ya da aptal da değildir.
zaten para kazanmak da öyle kolay değildir.
bazı kızlar adına baştan kaybetmiş erkektir, ikinci buluşma şansı yoktur denilebilir. ancak halden anlayan, ilişkinin kibarlık kisvesi altında birbirinin sırtına binmek olmadığını bilen kız için sorun değildir.
muhtemelen 2. buluşmaya o kızı göremeyecek erkektir.
Belki Parası olmayan, belki de parayı düşünemeyecek kadar aşık, ama kafası çalışan erkektir.
bu kafayla pek yalnız kalıp, sevgilisi olan kızları hafifmeşrep, erkekleri yumuşak olmakla suçlayacaktır.
Götüne giyecek donun yok gitmiş aşık olmuşsun be ya denilebilir.
gerizekalı erkektir. efenime söyleyim başıma gelmiş durumdur. ilk buluşmadır kızılayda buluşulmuştur o gün de şans işte kum fırtınası çıkmıştır. bu andaval arkadaşımız hem parası yok hem kızılayda buluştuğundan bi yerde oturmak istememiştir. bendenizin gözüne kumlar kaça kaça bihal olmuştur ve artık isyan etmiştir 'yeter lan oturalım artık bi yerde sıçcam senin yapcağın işe!'. girilir bi yerde oturulur fakat bu andaval eliyle param yok işareti yapıp hesabı bana kitlemiştir. hesap 3-5 kuruştu önemli değil ama daha ilk buluşmaydı lan! bi daha da görüşmedik zaten.
iyi yapmıştır aferin biraz da o yesin kızın paralarını.
editov: Erkek parası yemeye alışan beleşçi kızlar eksiler şimdi. aksi düşüncedeki kızları tenzih ederim.
akıllı erkek.
parayı veren düdüğü çalar.
Herkes odesin kendi yiyip ictigini olay bitsin. Ayar oldugum konu budur kim niye benim hesabi ceksin ben niye cekeyim baskasini sevgilimdir ayri konu.
Zeki erkektir. Dudağından öpmediğim kıza para yedirmem sloganımdır. Tavsiye edilir.
adamdır. bütün erkeklerin hakkını kollamıştır.
Ayıptır.
devam eden bulusmalarda da hesabi kiza odettirecek olandir.
hayat müşterek ise doğru olan eylemdir.
Bu durum Erkeğin, kızla ilk buluşmasında bir an önce onu altına alıp allah ne verdiyse bacak arasına saplamak isteği yerine yemekle falan vakit kaybettiği beceriksizliğini değiştirmiyor.
inceden "ben sömürülecek bir adam değilim" mesajı verir. bu yönüyle tek hayali kendisine kapak atmak olan, bir baltaya sap olamamış türden dişileri üzer.
Yarın da gitsin gratiste tester ürün denesin.
Ee ne de olsa hesabı kıza ödeten erkekler, kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar.
yani bilemiyorum biraz şeffaf olmakta fayda var. sonuçta bu bir ilk buluşma. hesabı karşı tarafa ödeten bir erkek, "2. bir buluşma istemiyor demek ki" şeklinde bir fikir bırakır bende.

evet, beğenmediyseniz ilk buluşmayı, 2. sini istemiyorsanız ve insanlıktan nasibini almamış bir hayvansanız elbette ilk buluşmanın masraflarını partnerinize ödetebilirsiniz.
işi şova dönüştürmeyen erkektir.

öderim arkadaşım ve bundan gocunmam. ben de çalışıp kazanıyorum, ben de onunla yiyip içiyorum, içimden gelirse de ben ödüyorum. bunun garipsenecek bir tarafı yok. cebinizdeki üç kuruşla kimseye şov yapmanın da anlamı yok.
Türkiye şartlarında tercih edilmesi pek mümkün değil. Hesabı birine ödetme olayı bence iki taraf için de uygun değil. Almanlar zamanında çözmüş işi, bir önce yerleştirmemiz lazım bunu kültürümüze.
Herkesin kendi yediğini ödemesi ayıp bir şey değil. Yapın abi.
Bi kadın olarak genelde hesabımı kendim ödemeye çalışırım bunu belirtmek isterim ama ilk buluşma farklıdır.

bir erkek ilk buluşmada hesabı kadına ödetiyorsa kaç kaç. Değil kadına ödetmesi, alman usulü olmasına bile müsaade etmemeli erkek. ilk buluşmada hesabı ödemeyen erkek oldukça kötü bir izlenim bırakır şahsımda. Uzun süreli ilişki yaşanmaz bence bu tiplerle.