bugün

daha ilk buluşmada, ciddiyetini ortaya şak! diye koyan ben öyle eğlenilecek insan değilim, evlenilecek insanım iniltili mesajlar veren kişidir.

akabinde anlamamazlığa verilip, evet yahu bugünlerde evlenmek zor iş nereden baksan bir ev 150 bin lira, kredi falanda zor yani inşallah evlenirsin deyip, hızlıca uzaklaşmaktır. *
"şu üstündekileri bir çıkarır mısın, ne dediğin anlaşılmıyor da"

cevabı alacak kişidir.
Hayatı evlendirme programı tadında yaşayan insandır.

Acil durumlar için cebimde en yakın evlendirme dairesinin işaretlendiği cep haritası taşır.
evlenmek istiyordur.
birlikteliğin adını koymak istiyordur. eskiden kişinin evlenmek istememesi yadırganırdı şimdi evlenmek istemesi yadırganıyor. vaybe daha ne günler göreceğiz.

yeni nesil; hep bu fack budyy hayranlığınız bizi buralara getirdi şimdi dokunulmamış kız yok piyasada yazıklar olsun diyorum yazıklar olsun.

zina neden haram bence çok derin derin düşünmeye gerek yok.
kız ise kapağı attım attım atamadım yaraklara geldim diyen; erkek ise durum daha vahim abazalığın son noktasına ulaşmış insandır.

not: şaka lan şaka sevmişlerdir olur böyle şeyler
not 2 : yapmayın böyle şakalar.
ne kadar damat olmaya çalışan mal bir erkek/kadın.
Diyen kişi kızsa gelin duvağını takıp gelmediğine dua edin.
Erkekse nikah memurunu yanında getirmediğine.
görsel
Erken kalkan erken yol alır sözünün temsilidir. işi fazla uzatmaz ağır vakadır.
Görücü usulü buluşturulmuşlardır. Çocuğun ailesi ve kızın ailesi, bir de çöpçatan karısı yan masada oturuyorlardır. sıkıysa benim amacım takılmak yeaa desin. O teyzeler çantalarıyla döver o çocuğu.
böyle nasıl desem biraz saftirik midir nedir sanki.