bugün

bak dnedm ama yapamyrm yni olmyo bni anla ve bna sakn darlma ayrlmk zrndayz umarm hrşy istedğn gbi olr kçb hoşçkl... şeklinde mesaj atma olasılığı yüksek olan ve karşısındaki kişiye verdiği değeri apaçık belli etmekten çekinmeyen insanın yapacağı davranış.
"beni bi daha arama taamm mıı?" kızlarının eylemidir.
en yanlış şey.
bilmem kaç ay sonra yüzünü ancak görebileceğin bir kişi ise ve ilişkinin bitmesi gerekiyorsa ki bazen şartlar ve oklar bitmesi gerektiğini gösterir yapılacak en mantıklı yoldur. ha bu bir facebook mesajı da olabilir. bu küçüklüğünü göstermez kişinin sadece elde var olan imkanları kullanma gayretiyle alakalı bir durumdur.
kısa mesajla başlamış bir ilişki kısa mesajla biter genelde. Bitirilen tarafa pislik, adi, uyuz, öküz gibi kız küfürleri edilir ve defter kapanır. Eğer kız bitiriyorsa, erkek de o an bitir herşeyi ve mağrur bir şekilde kendine iyi bak mesajını atar.
arkandan iş çevirmişse az bile yapılmış olan eylemdir.
ilişkinin derecesini gösterir, büyük ve ciddi bir ilişkiyse yüz yüze biter ya da zor biter. muhtemelen ergen liseli ilişkisidir.
kml: kamil

+ kml ayrllm
- efendim?
+ ayrllm dyrm
- türkçe konuş amk
+ bn nc knsyrm
- ya siktir git kızım ayrılmak istiyorum ben
(bkz: kime niyet kime kısmet)
(bkz: bu hikayemizin gerçekle alakası yoktur)
insan kendine yapıldığında asla hazmedemez. bana hiç mi değer vermemiş, şerefsizmiş, hani seviyordu? gibi isyankar cümlelerin söylenmesine sebep olur. fakat gün gelir senin de başına gelir dilin varmaz demeye, yüzüne bakarak nasıl söylerim dersin ve sana yapılan kötü muameleyi sen de başkasına yaparsın. işte o zaman dersin kendine ' vay be! demek böyle oluyormuş. ' Allah dedirtmesin.
bundan daha gerizekalıca başka bir ayrılma şekli de vardır. al birini vur ötekine.

canını acıtır. değersiz ve aşağılanmış hissedersin kendini. işin kötüsü bu duyguyu unutman çok zor olacaktır.
bi ilişki böyle bitmez. bitemez arkadaşım. o kadar beraber zaman geçirdin, yediğin içtiğin ayrı gitmedi ama bi mesajala çat diye bitiriyorsun olacak iş mi bu? hiç mi değer vermiyosun ulan karşındakine? insan alır bi karşısına geçer konuşur di mi? ama hayvan bunu yapan kişi, nerden anlasın?
korkaklıktır ,yuze bakıcak kadar cesaretın bulunamayısıdır ...sonrasında pişmanlıktır.
birden çok ilişkiyi bitirme söz konusuysa toplu mesaj en makbulüdür. ama ondan da makbulü karşılıklı konuşarak feshetmektir.
ilişkiyi facebook ta bitirmekten daha asildir...
eğer ilişkiye kısa mesajla başlanmışsa yapılması gerekendir.
onu hakeden insanlar var. ilişkiden ilişkiye değişir. bazen ilişkiyi bitirmek için bile son defa görmek dokunmak istersin ama bazen bi kısa msj derdine derman keline merhem olur.
ilişki telefon,net gibi vesairelerle başladıysa normal karşılanması gereken durum
bütün yaşananlara verdiğin değeri göstermektir.
ayıptır, yakışmayandır. öyle kolay mı? dedirten eylemdir. can yakar.
karaktersizliktir.
keyfine düşkün, tahammül seviyesi düşük insanın yapabileceği şey. En kolayıdır zaten. Karşı taraf umrunda değildir. Beni unut yazıp gönderirsin...
uzunu, kısası birdir. aslında az söz daha bile makbüldür.
ancak ergen ilişkisidir. gerçekten bi sevgi saygı varsa mesajla ilişki falan bitmez.
fazla yazmaması için kısa kesmektir .
habersiz çekip gitmekten iyi adam gibi konuşup bitirmekten kötü bir yöntemdir.
(bkz: ok kib by)
güncel Önemli Başlıklar