bugün

soğuma, sıkılma, bunalma, kırılma, başkasından hoşlanma...
çoğaltılabilir başlıklar bulmakla birlikte anlamadığım başlıksız bir 'ara vermek istiyorum' nasıl bir şeydir bilemedim. rahat mı battı derler adama... adama hayırdır derler. neyse ki bu gibi olaylarında genel sonucunu biliyoruz... u dönüşü.
Erken boşalma sorunu vardır.
başka birini bulmuş taraftır.
yavaştan ayrılmak isteyen taraftır. önce mola ister, sonra son düdüğü çalar.
bazı zeki bünyelerin yumuşak geçişle ayrılma taktiği.
ilişkiye ara falan verilmez.
bohçanı alır gidersin hem de tekrar gelmemek üzere.
sıkılmış olan kişidir. karşıdakini üzer.
soğuyan taraftır. Artık o kişiden hayır gelmez canlar. Zaten ilişkiye ara vermek ayrılmadan önceki evredir. Zaten barışmaya çalıştığınızda olmuyor falan diyecek. Biliyorum ben.
Alıştıra alıştıra ayrılıym bari diyen duşunceli sevgilidir.
allah belasını versin o tarafın.
başka bi yerde şansını deneyecek taraftır. olmassa yine dönecektir. ah gidi ah.
ilişkinin devamı olduğunu düşünmeyen taraftır. Zaten sizden uzaklaşmaya başlamışken bir de ara verilince iyice uzaklaşır. ilişki falan kalmaz ortada.
Artik baskalariyla sevismek istedigini dile getiremeyip mola vermek isteyen kisidir. Muhtemelen yedekte birisini bulmustur. Yoksa kimse yalniz kalmak istemez.
Daha iyisini aramaya başlayacak taraf.
Ayrılacaktır.
görsel
(bkz: karşı taraf)
Ayrılığa zemin hazırlayan taraftır.
uzun bir aradan sonra geri donecek olan taraftir. bu is sukoyuverse de, bitmedi...*
Aklında bir talip daha vardır ölçüp biçip ya geri dönecektir, yada bitsin diyecektir.
Ara vermek ney lan!

iki dakka delikanlı ol sıkıldım ayrılmak istiyorum de.

Ara verelim ne demek..
uykulu olduğumdan mütevellit * "ilişkide ara vermek isteyen esnaf" olarak okuduğum başlık *
Sanki spor yapıyorsun da yoruldun ara istiyorsun. Ara verme durumunu ben pek anlayabilmiş değilim ama birbirinizden sıkılıyorsanız birkaç gün konuşmaz, özlemiyorsanız ayrılırsınız.

Böyle saçma isteklerde bulunan birini ya siz aşırı bunaltıp delirtmişsinizdir ya da o sizi yedek kulübesine gönderme niyetindedir. Sebebi bu ikisinden biridir ki çoğunluğu bunaltma kaynaklı oluyor.
aklını başına devşirmiş taraftır muhtemelen..
siz mallığınıza yanın boklamak yerine..
ya da boşverin bu kafayla devam edin..
sonuçta birilerinin hala tecrübelenmeye ihtiyacı vardır..

bir soru.
"ara vermek istiyorum" dese sevgilim; hemen ararım versin diye.
Hiç olmadı ki sevgilim nerden bileyim. Ben kararımı verdim san marino ya gidiyorum orda kızlar teklif ediyor diyolar.