bugün

ayrılmak istediğini üstü kapalı bir şekilde ifade eden taraftır.
Memnuniyetsiz olan taraftır. Muhtemelen ara verince karşı tarafın değişeceği yanılgısındadır.
derhal aranması gereken insandır. Verecektir zira.
Başkasını bulmustur net .
Biri size ara vermekten bahsediyorsa aşkınızdan(!) Ölseniz dahi bırakın. Arayı verin geri gelmesine de müsade etmeyin. Net.
Kötü son.
Kafa dinlemek isteyen kisidir. Tabi o kafa baskasinda oldugu icindir.
ilişkinin bir yere varmayacağını anlayıp arayı soğutmak istiyordur.

Sonrasında da "Artık eskisi gibi değiliz." diyip tamamen bitirilecek ilişkinin habercisidir.
Hiç olmadı ki sevgilim nerden bileyim. Ben kararımı verdim san marino ya gidiyorum orda kızlar teklif ediyor diyolar.
"ara vermek istiyorum" dese sevgilim; hemen ararım versin diye.
aklını başına devşirmiş taraftır muhtemelen..
siz mallığınıza yanın boklamak yerine..
ya da boşverin bu kafayla devam edin..
sonuçta birilerinin hala tecrübelenmeye ihtiyacı vardır..

bir soru.
Sanki spor yapıyorsun da yoruldun ara istiyorsun. Ara verme durumunu ben pek anlayabilmiş değilim ama birbirinizden sıkılıyorsanız birkaç gün konuşmaz, özlemiyorsanız ayrılırsınız.

Böyle saçma isteklerde bulunan birini ya siz aşırı bunaltıp delirtmişsinizdir ya da o sizi yedek kulübesine gönderme niyetindedir. Sebebi bu ikisinden biridir ki çoğunluğu bunaltma kaynaklı oluyor.
uykulu olduğumdan mütevellit * "ilişkide ara vermek isteyen esnaf" olarak okuduğum başlık *
Ara vermek ney lan!

iki dakka delikanlı ol sıkıldım ayrılmak istiyorum de.

Ara verelim ne demek..
Aklında bir talip daha vardır ölçüp biçip ya geri dönecektir, yada bitsin diyecektir.
uzun bir aradan sonra geri donecek olan taraftir. bu is sukoyuverse de, bitmedi...*
Ayrılığa zemin hazırlayan taraftır.
(bkz: karşı taraf)
görsel
Ayrılacaktır.
Daha iyisini aramaya başlayacak taraf.
Artik baskalariyla sevismek istedigini dile getiremeyip mola vermek isteyen kisidir. Muhtemelen yedekte birisini bulmustur. Yoksa kimse yalniz kalmak istemez.
ilişkinin devamı olduğunu düşünmeyen taraftır. Zaten sizden uzaklaşmaya başlamışken bir de ara verilince iyice uzaklaşır. ilişki falan kalmaz ortada.
başka bi yerde şansını deneyecek taraftır. olmassa yine dönecektir. ah gidi ah.
allah belasını versin o tarafın.