bugün

--spoiler--
Sabahları uyanmanızın tek sebebi budur. Aşağılık patronunuzdan acı çekmenizin nedeni, döktüğünüz kan, ter ve gözyaşının. Çünkü bütün bunlar insanların sizi aslında ne kadar iyi, çekici, cömert, komik ve akıllı olduğunuzu bilmelerini istediğiniz içindir.”Benden korkun ya da saygı duyun ama lütfen özel olduğumu düşünün.” Bağımlılığımız aynı… Hepimiz bağımlılığı onaylanmış keşleriz. Hepimiz sırtımızın sıvazlanmasına bayılırız.
--spoiler--
-revolver - jake green

öte yandan herkes seks yapar ama bazıları fahişedir.

ilgi orospusu bir çeşit bağımlıdır, öyle ki kendini dizginlemeye gerek bile duymaz. ben başkalarının götünü yalayarak ve kötü olmasını umursamadığım bir şöhretin/ilginin peşindeyim diyen herkes ilgi orospusudur. yanlış veya kötü olmasını tartışmaya açanlar genellikle ya kendileridir yada zihninde ciddi sosyal-etik boşluklar olan kişilerdir. ders verilir mi? tabi.. saati 100 liradan sizi 3 günde adam ederim.
" reklamın kötüsü olmaz " felsefesindeki kişilerdir .
yenilmesi gereken bir özelliktir. ilgiden memnuniyet duymak ayrı bir şey. ancak bu işin fahişeliğini icra etmek ayrı bir şey.
dertlerinin çaresi ben olabilirim , bi pm'ye bakar.
2 türü vardır bunların. (Kadın)
1- Sevgili hali
2- Sevgiliye dönüşme aşaması hali (dönüşmez)

1- insanı kendinden şüphe ettirir.
Örn: - Aşkım benimle hiç ilgilenmiyorsun.
+Daha ne yapayım.
- E bugün benim için tivitırda feysbukta paylaşım yapmadın. Ayrıca bu hafta beni ihmal ettin.
+Dijital ilişki yaşamıyoruz o ne öyle. Ayrıca bu hafta sadece cumartesi görüşmedik sınavım vardı onda da.
- Olsun sınav sonrası da görüşebilirdik. Ayrıca işten dolayı da az görüşüyoruz bir çare bul.
+Hemen bırakıyorum işi hayatım dzzzt dzzt dzzzt mavi ekran.

2- Bunlar senin ona karşı zaafını bilir ve sömürür
Örn: - Ya Aysun biz çok iyi anlaşıyoruz hani kem küm. Günde 8 saat msnde, 4 saat telefonda, 3 saat mesajla konuşuyoruz. Yani bizden olur bence daha ne olsun ki.
+ Aaa Muhsin be seni hep arkadaşım olarak gördüm. Israr etme olmaz.
- ...
- Benim duygularım farklı o zaman arkadaş kalamam seninle Aysun görüşmeyelim ben kafamı toparlayayım.

*2 gün sonra*

+Muhsin nasılsın? Muhabbet edelim mi?
- iyi. Yok.
+*Ya dün seni düşündüm hep muhabbetlerimiz falan ne güzeldi. (*ilgisiz kaldım adam arıyorum.)
- iheühehhehü gerçekten mi (eridi!)

** Bu evre Kız manita buluncaya kadar sürer.

---Bir de erkeklerin ilgi orospuları vardır. bunlar tek türdür. Kızların zaaflarını iyi öğrenmiştir ve genelde sevimli tavırlar sergileyerek karşıdaki saftrik kızlarımızı ağına düşürür ve dilediğince sömürürler.(Maddi, manevi)
ilgi şapşiği diyelim arkadaşlar orospular alınıyormuş.
ilgi isteyen kızlar genellikle el bebek gül bebek yetistirilen tipler olmuşlardır. Erkekler içinde aynı şey geçerli. Hayatında biraz yokluk gören, sıkıntılar çeken, ayaklarinin üstüne durmaya çalışan insan diğer insanlarin ilgisine, alakasina pek ihtiyaç duymaz.

Sonuç; Bu tipler zayif tiplerdir. Mutlaka bir açıkları vardir. Yakalamak sizin elinizde.
sözlüğe resim atan kız -erkek yazarlar.
sözlüğümüzde ilgi çekmek adına,

orasının burasının resmini paylaşan,

kadınlığını ön plana çıkararak ilgi bekleyen (başkası yapsa kadını cinsel obje olarak görmek derler),

hikayelerle veya yazdıklarıyla ergenlere 31 malzemesi olan,

sırf burada alacağı üç beş entry için,

ahlaki değerlerinden ödün veren tuhaf yaratıklardır.
Popülist kültürden beslenenler.
uludağ sözlük'te sürüsüne bereket.
genelde abazanlardan beslenir.

sözlükte bolca bulunur.

kusma isteği uyandırır.
etrafımda çokça bulunan,devamlı poh pohlanmak isteyen ama bunu istemiyormuş gibi davranıp,bununla beslenen insansılardır.
(bkz: onlar aramızda)
scorp denilen merette çok bulunan ilgi çekmeye çalışan dişi bireyler.
not:birçoğu
not2:valla ben utanıyorum,erkeğine de bayanına da.
vücut hatları ve cinsiyetini bir fiil kullanarak hazırda bekleyen abazasus ve ergenusların ilgisi, alakası ve hormon dolu iltifatlarıyla egosunu ve aşağılık karakterini tatmin eden insanımsılardır.

çevremizde örneklerini bol bol görebilirsiniz. üzerine alınan alınıcaktır zaten.
kışın mini etek ve ince çorap giyinmektir. ya gram kafam almıyor aq bu soğukta nasıl giyiyorsunuz onları ya ben iğne ucu kadar boşluk kalmasın, rüzgar geçmesin üşümeyeyim diye kendimi streçe sarıcam neredeyse.
Unutulmamalı ki histrionik kişilik bozukluğu erkeklerdede görülen bir hastalıktır. Kadınlara mal edilmistir genellikle sebebi de histeri Latince de rahim anlamındadır burdan türeyip rahimin vücutta gezinip gerginlik yatattiğını söyler sonra bu öngörüler degisip evrilir sadece kadınalrda görülmediğini söyler. Hastaliğın içeriğine baktik mi anlasılır zaten

Teşhircilik
Aşırıya kaçan hareketler tepkiler
Dikkat çekmek istemek vb

Sadece kadınlarda olabilecek bir şey değil.
Ama genel baktık mı kadınlarda daha yaygındır neden mi? Toplum faktörü.
(bkz: venus bella)
derya pamukçu.
Bu ben de olabilirim. altinda yatan sebepler var da surada anlatip seviye yukseltmek istemiyorum. kinamayin len bizi.
Beklediği ilgiyi buluyorsa ne ala

Siz de kıza laf atmak için yer arıyorsunuz hany!
"orospu"luk kolay bi şeymiş gibi yaftayı yapıştırmış, teşhisi koymuş, üstelik bir de hastaneye sevk etmişler. yargılamak çok kolay değil mi? ya herkesi kendi kalıplarımıza hapsetmek?

ben yapamıyorum mesela bu adamların yaptıklarını. yapılan bu saçmalıkların o kadar kolay bi iş olduğunu da düşünmüyorum. bi çeşit isyan var bu davranışların altında. bu isyanı izlemek için geliyorum bazen.

içinde yaşadığı şu lanet dünyaya herkes bir şekilde isyan ediyor. kimi gizli gizli, kimi açık açık. işin komiği bu isyanı gizli gizli yapanlar açık açık yapanlara cephe alıyor. ne yapalım şimdi? usul kavgasına mı girişelim?

hepimiz bir şekilde hastayız aslında. bilinçaltına attığımız sürekli bastırmaya çalıştığımız nice problemler var içimizde. bunlar gün yüzüne çıktığı zaman apışıp kalıyoruz. bu insanlar en azından bu konuda cesur.

ya hepsini geçtim. velev ki yanlış yapıyor bu arkadaşlar. siz de süper zekanızla bunu tespit ettiniz. "orospu" deyince bitiyor mu her şey? hakaret edip aşağıladığınız zaman insanları istediğiniz kalıba sokabiliyor musunuz?
sözlükte bolca bulunan gereksiz insanlardır.
Sözlükte gerekli gereksiz fotoğraflarını paylaşan tipler başı çeker. Ayrıca ilgi görmek için toplum normlarına aykırı davranan marjinaller de bu gruba girer.
Sözlükte ilgi çekmeleri çok kolaydır.

Atarsın bi bikini fotoğrafı ve bir anda gündemsin. Sonra da senin için yazılanlara bakıp sevinirsin. iyi veya kötü olması umrunda değildir. Gündem olmuşsundur ya o sana yeter.