bugün

uludağ sözlüğün genel durumunu kavramış harun abi.
(bkz: yollu)
kendisine harun abi diyenlerle özel görüşmek istediğim yazar.

kız olmasını kıskanıp harun diyerek içini rahatlatan abazanlar, yiyosa gelin lan etiler'e?
kendisi çok güzel bir kraliçedir.
harun abi olduğu kadar feyk olan yuzır. ay kıyamam.
Korumalarının etilere çağırdığı yazar. Hahah etiler dedi lan.
fakirlerden ve bakir erkeklerden mesaj almak istemeyen bir yazar. etiler çok güzel, gelsenize. ama fakirler ne bilir etiler'i. ahah ha ahaha. sıcacık öpüyorum.
açtığı başlıklar ve girdiği entryler ile, "şuh kadın" imajı vermeye çalışan biri. allah bilir sokakta görsen, dönüp de ikinciye bakmazsın. (tabii eğer kadınsa)
Harun abinin babası yazar.entrylerindan fakelik akıyo amk.domaljin yer mii ?! Yemeez.

Sana ilaç yok otur sıfır !

(bkz: ben kül yutmam)
istanbul'un itfaiye giremeyen sokaklarında boş bir arsada çadırın içinde mahalleli tarafından bakılan, yirmi beş kedisi olan harun abi yazar.
okurum kendisini.

severim içten içe.
(bkz: sizinle daha önce sevişmiş miydik)
şimdi çok uzaklarda olan minik kedicik.

doğum gününü unuttuğumda hiç bozulmamıştı bana, o zaman durumu kurtarmak için unutmadım falan dedim özür dilerim unutmuştum.
çiftlik oyunu oynamama çok kızan yazar.
neymiş potansiyelimi çok saçma şeylere harcıyormuşum.

ya afedersin venus'cüm ama ben 1.5 ay da 32. seviyeye geldim. şu an 29.000 altınım var tamam mı?
millet o seviyeye yıllar içinde geliyor.

ayrıcaaa subway surfers'da 55524 puan yaptım onu da söliim.
cips yerken aklıma gelen yazar.

çıtır bir kız olduğu için bilinç altıma yer edinmiş.

ayrıcaaa bir sürü artı özelliğin bir arada toplandığı çok farklı ve değerli bir dost kendisi.
büyüyünce milf olacak.
trol yazar. ilgi amaclar.
attention whore
boğa burcu olan harun kolçak'ın yönetici gezegeni olan venüs gezegeninin güzelliğini anlatan takma isim.
tatilden yeni dönmüş sevimli yazar.

ya dağ evime kafa dinlemeye gitmiştim ve orada konsept gereği ayna bile yok, koymadım yani. yeni döndüm ve o kadar özlemişim ki kendimi, baya baya çok özlemişim anlatamam. bi süredir aynayı öpüyorum, ileri gidip yaladım falan. değişik hisler içindeyim.
Aynayı yalarken değişik hisler içinde olan yazar. Nasıl bir hisse artık.
Kendisi benim yan hesabımdır. Moderatörler silebilirsiniz.
(bkz: sevişilecek kadın) *
metris cezaevinde muhtemelen tecavüze uğrayıp bakırköy akıl hastanesi içinden giriş yapan yazar.
saçma, anlamsız cümleler kuruyor. katatonik şizofren gibi sanki. *
(bkz: raporlu deli)
eboladan korkuyormuş. sakınan göze çöp batarmış.