bugün

ilgi görmediğinde bunu hayatının sonu gibi algılayan mantıksız insanlardır bunlar. ilgi görmeye başlayınca da neredeyse "beni seç! beni seç!"* diye bağırır gözleri. yetişkin olma yolundaki bir bireyin 6 yaşındaki çocuk gibi davranması acıdır tabi. efendi olmasını beklemediğimiz ya da bekleyemeyeceğimiz bünyelerdir bunlar arkadaşı veya sevgilisi bu türden olanlara kolay gelsindir.
lisede ilgi görmeye alışmışsa bu bünye, üniversitede sudan çıkmış balığa döner.
gösterilen ilgiye göre bünye de değişir. ilgi kişinin fiziksel özelliklerine göstreiliyorsa, ilerleyen yaşlarda depresyon kaçinilmaz durumdur. fakat ilgi kişinin karakterine yöneliyorsa bu kişiden daha şanslisi yoktur hayatta..iyi insan olmayi başarmiş demektir. allah mesut etsin denilesidir.
(bkz: ilgikolik)
-bana hiç ilgi göstermiosun
-konuşuorum ya
-konuşuomuş saol ya. hiç konuşma ozmn
-napayım peki alla alla
-bilmiom karikatür falan yolla
-ben de karikatür yok
-iyi ben de seni msnden siliyorum
-ii kolay gelsin.
alıştığı ilgiyi görmeyince bunalıma girebilecek bünyedir.
aslan burcundan olan birisidir.
ah ah ne yapacağım ben böyle şu sevgilim olmak isteyen adamlarla filan öff yahu.. ama neden beni sıkboğaz ediyorlar böyle canım, anlamıyorum ne var bende ki.. filan dan sonra,
şairin deyimi ile yine gelen piyasa vakti..

tekrarlamakta mahsur olmadan, histeria denen oyuncu hastalığından muzdarip şirineler..

yinede öpünüz okşayınız.. ki okşadıkça kabarırlar..(bu maksadını aştı be, tüh..)
şımarık bünyedir. her gittiği yerde, girdiği toplulukta aynı ilgiyi bekler. ama herkesin sabrının sınırı vardır. dikkat edilesidir.
ilgisiz kaldıkların da, ciddi anlamda majör depresif hallere girecek, kafayı sıyıracak, intihara yaklaşacak bünyedir. bu tip insanlar gerçek anlamda tehlikedir. aç bırakın ölmezler ama ilgisiz bırakın valla ölürler.
bunların bazıları da ilgi göremediklerinde kendilerini bir kişiye adeta kitlerler ilgi görmek için yapmıyacakları saçmalık kalmaz. en sonunda ilgiyi gördüklerinde de onlar ilgisiz kalır ki bu çok ilginçtir.*
(bkz: zengin tek çocuklar)
(bkz: şımartılmış veletler)
(bkz: her istediği yapılanlar)
(bkz: prenses kız çocukları)