bugün

pc nin başında meşgul kızın ilgilenmediği kedidir. yenilip yutulasıdır.

https://www.facebook.com/photo.php?v=136617876460155
bazen can sıkıcı olan kedidir.
Televizyon seyrederken televizyonun önünde durur, bilgisayar başındayken klavye ile ekran arasına girer, kendinizi bir odaya kilitlersiniz kapıda sürekli bir "fışt, fışt,fışt" tırmalama sesi. yemek yerken ne varsa ister, koltukta oturursunuz, koca ev boştur gelir sizin oturduğunuz yere "kalk oradan" tavırlarıyla ittirmeye başlar, banyoya girersiniz kapıda "mauv mauv mauv mauv" sanki de hayvan 38 senedir sevilmemiş ve aç. insan bazen yanlız kalmak istiyor be güzelim.
o ne tatlı şeydir öyle acilen sevilmesi gerek. oy göbüşünü öpecen mıncıklayacan maymuncuğu.
Istedigi ilgiyi eninde sonunda alacak olan kedidir.

görsel
Milletin kedisidir. Benim kedim beni siklemiyor.. Kedi 1 gündür aç yemek veriyorum umursamıyor.
an itibariyle kaloriferin üzerine yatmış ilgilenilmeyi bekleyen kedidir. o masum bakışlarla bana bir entry yazdırmamıştır.
Tekmeyi hak etmiş kedidir.
benim kedim.kendisi daha 1 aylık olunca hep şımartılsın istiyor.ama dünya tatlısı o ayrı mesele.
Gelip kapıya tırnakları ile centik açar. Yani en azından benim küçük canavarım öyle yapıyor.
sözlükde bolca bulunur.
Otururken bir anda yanınıza gelip yuvarlanmaya başlar, kucağınıza zıplar, telefonunuzun ekranına pati atar, bir de kafasını sağa yatırıp şapşik bir bakış atar.
tıpkı benim küçüklüğüm.
Döner durur kıvranır öyle mazlum mazlum bakar.

ilgi göstermezseniz çeker gider swh

Saygılar sunuyorum azizim...
görsel

diğer bütün kediler gibi.
isyan etmeye başlar.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

ilgi gösterme kılavuzu.
300 derecelik havada dibime oturan yavrumdur.

görsel
görsel