bugün

o boğa mı la?

gergedan sevdalısı 77 model canımın içi insanı. sakatlanmaktan korkmasam valla gelirim yahu.
şiddete meyyalim vallahi dertten diyen biriyim zira mazoşist sayılırım.
ayar vermek değil öfkedir benimki.
orda burda çok sözü döndü, sustukça daha da söz geldi -gelmeyenlere-.
entry numarası vermek ayar için değildir haşa,
baz alınan, son patlama noktasını göstermektedir.
bir alo demek diyorsun da, her alo kaile alınıyor mu sende?
keşke kaile alınsaydı da her gün diyebilseydim o aloyu.
sözlerimin öznesi tekil değil, bu yapanlar tek değil, öznel kılma kendine.
katılım listesi dipnottur. sana olmadığı bariz ortadadır.
şiddetim celalim toplu konuşmada dönenleredir, sözlükte mevcut değildir.
ek olarak burda okunanlar suskunluğu koruyamama sebebidir.
bakma sen konuştuğuma yine de...
dediklerim demek istediklerimin onda biri etmiyor, susuyorum biraz daha.
(bkz: #6804136) demiş bana. senin de o konuda pek aşağı sayılmazsın be üstat. mezgitler sendense kırmızı soğanda bana düşer. *
2 sene boyunca gözüm gibi bakıp lüle lüle yapıp uzattığım saçlarımı bir staj uğruna yıllar önce kestirmemi hayata atılan gol olark nitelemiş açıkça beni kıskandığını dile getiremediği için bin bir türlü dalavere çevirmiş zat. apse yapmış dişlerini kerpetensiz yolmakla tehdit edince de aman abi elini ayağını öpeyim dedi.ileri gider diye korktum vallahi.

sonra nedensizce beni atılım rhinos maçına çağırdı. tek gelemiyor takım arkadaşlarıyla beraber dövecek. * ayrıca bir mezgitlerini benden esirgeyen adam. şarap marap ne istiyorsa artık bir şekilde yiycez o meşhur mezgitlerinden .
zirvede nickimi ilk söyleyişimde anlayan yazarlardan. acaip sıcakkanlı muhteşem muhabbetli yazar.
akp iktidarına;

(bkz: bana sevmeyi anlat)

diyerekten sızabilir...
gencecik bayanlara 'teyze' diye seslenmeye devam ederse biraz zor tiramisu yiyebilecek yazar.
canı tiramisu * çeken yazar. bende yazayım dedim. allah ın hakkı üçtür.

o değilde ısmarlayayım hemen kardeşim. zaten bu gün bulaşamadık.
(bkz: ya evde yoksan)
Muhtelif nedenlerden dolayı sözlükten kopmuş bünyedir evdedir amma ve lakin :"Sorma hâlim nicedir."
mesleğine sadık olmayan insan...........
bir yaklaşık yazarı. * boyundan byük adama el ense çekmeye çalışınca böyle olmuş.

pencereden bakmıyor yollara çıkmıyorsun seni görmem imkansız facebook da olmasa...

telefon icad olalı kaç asır geçti bilmeyen yazar! *
Aklıma takılıp girdiğim bir sitede gördüğüm yazılar...
Tüm personelimiz üniversite öğrencisi yada mezunudur.(doktora da var)
Personelimiz ahlaksal ve kültürel değerlere sahip olup bu değerleri müşterilerimize yansıtırlar.(Kadınlar niye molped kullanır?Adet yerine bulsun diye ha-ha-ha)
Personelimiz global gündemi takip eder ve müşterilerimizle her çeşit konu ve diyalogu gerçekleştirebilecek kapasitededir.
Bildiğin baya bunlar servis veriyor yani tel numaralarıda var erkği seçiyorsun kod no yu verip gönderiyorlar.Ha bu arada 30dk yı geçerse gelmesi ücretsizmiş (bkz.dominooooo's)
dün gece dünyanın ne kadar da küçük olduğunu kesin olarak anlamamı sağlayan yazar.
enee sözlükte bi tane aksaraylı buldum derken tanıdığımmış meğersem.*
yanlış tahminler yapan jigolo.
kardeşşş diyerek seslenilesicesi yazardır. bunun birde kedisi vardır görmeyin. iyi yazar ayrıca kemiklerinin kırılmaması* dileğiyle. ***
bunun bir kedisi değil köpeği vardır uyarıyorum.
kemikleri kırılmasın kimseyin "abiiii".
http://galeri.uludagsozluk.com/r/alman-%C3%A7oban-k%C3%B6pe%C4%9Fi-5294/
işsizler kervanındadır.
edit: entry nin içeriği hiçbir şekilde yazara karşı yazılmamıştır.
nickini her gördüğümde gülmekten yarıldığım yazar.
uzun süre sonra yazdıklarıyla paslanmadığını işaret edip, aynı içten tavrıyla duygulandıran, ankara semalarının kalburüstü * kişisi.
mesleğini hakkıyla icra edemeyen jigolodur.
Ufak hesaplar peşinde koşmayacak olan, reklama ihtiyacı olmayan, apır sapır küfürlere başvurmasına gerek dahi olmayan dobra bir yazar. Tahriklere gelmesin, herkes herkesi biliyor.
(#8874827)

güzel yazmış yazardır. akşam akşam o apış arası kokan sol frame in üzerine iyi geldi vesselam.
(bkz: işgüzar jigolo)
farklı bir bakış açısına sahip yazar.
güncel Önemli Başlıklar