bugün

kerane fenerine sahiptir sanki fenerin nerde yanıp nerde söndüğü kattiyen belli değildir. ceketini astığı yer evi her sakallı dedesi her yüzüne gülen dostudur. şeytan tüyüne sahiptir ama sahipsizdir özgürlük başının tacıdır. kararsızdır hemde bir hayli kararsızdır, bazen karamsardır ama en kısa zamanda hayata dolacaktır. hayat doludur ama en yakın zamanda karamsara bağlıyabilir. gezmeye bayılır ve kızlar;eğer bir ikizler erkeğiyle beraberseniz aslında 2 hatta 3 belkide 4 erkekle birliktesiniz demektir bütün bu karakterlere bürünmekte üstüne yoktur ikizler erkeğinin.
(bkz: duygusal şebek)
*
(bkz: ikizler burcu erkeği)
burclara murclara cok inanmam da arkadas, soyle bir durum soz konusu bu ahbaplarla

i= ikizler herifi
b=en

b- ishaninin onunde bekliyorum
i- tamam minik ordayim birazdan

15 dakka sonra

b- nerde kaldin abicim hadi yahu
i- olum trafik var geliyorum simdi evden ciktim

15 dakka daha..

b- nerdesin.
i- yokustayim ya, park yeri ariyorum dur her yerde polis var kac para olmus cezalar

20 dakika sonra

b- nerdesin lan got!
i- yavrum yokust...
b- ulan ben yokusa indim sen nerdesin it!!!
i- abi geliyorum...

cok sevgili bacisi aranir, evden henuz cikmistir.

(bkz: kendinden okuzunu gorunce sukretmek)
içinde bulunduğum durumdur.yaratıcının verdiği şans olarak tanımlanabilir, tadını çıkarmak gerekir.ayrıca okurken kendimi bulduğum gülmekten yerlere yattığım hepimiz mi aynıyız lan? dediğim (#7810023)
süper bir duygudur. bir an gülerken ağlar ardından kahkaha atar, her şeyi düşünüp planlarken son anda aman siktir et diye yola çıkarsınız. garip.
bir değil ismine yakışır şekilde birden fazla olmaktır. severim lan ben kendimi.

ikizler erkeğinin herhangi bir anda aklından geçenler;

-lan yat bugün dinlen bolca.
-yok lan kalk tüm gün yatarak geçmez.
-ne yapsam lan acaba?
-yatim en iyisi yarın iş var.
-kalk milletin yanına git hadi.
-lan sikik yat aşağı uyu işte.
-lan banyoyu akşam mı yapsam şimdi mi?
-göt yat dedik sana di mi?
-hebeleye mi gitsem acaba?
-lan dün oyunda q*'lar yarım kaldı onları halledim.
-olum yarın iş yerinde iki dakka da halledersin yat işte.
-yok lan yok günlük dungeon var justice pointler piç olmasın.

bu böyle bi süre devam eder. sonra mı? karakterimiz nerede mi?

-olum allah'tan balığa çıktım iyi geldi be.

(bkz: hönk)

(bkz: yazar kendini tanıyor)
herkese nasip olmaz. *
edit: (#13698052)
cok başa bela bir şeydir. meraklıdır, sabırsızdır, her şeyin her an olmasını ister, bir gün farklıdır, öbür gün farklıdır.

sıcayım bize uygun kız da yok. en fazla 2 hafta dayanıyorlar.

dipnot: ikizler burcu erkegiyim.
Bir öyle bir böyle olup karşıdakini deli etmektir.
sevgilim ikizler . çocuğun sabah davranışı başka akşam 6dan sonra başka bildiğin dönümü var harbiden 2 yüzlü. ya dean winchester olsa sevgilim doğaüstü olaylarla uğraşsa daha mutlu olucam hiç değilse ne yapmaya çalıştığı belli hedefi var adamın ya. Allah kimseye ikizler sevgili vermesin.**
kız ve erkek henüz tanışmışlardır.
çeşitli geyiklerden sonra gelinen nokta;

kız:
- kitap okumayı sever misin?

erkek:
- ayda en az 3-4 kitap okurum

kız:
- ne güzel bende çok severim. hangi yemekleri seversin mesela?

erkek:
- valla çok seçmem ama çok güzel yemek yaparım.

kız:
- harika ya bi gün yaparsın bana di mi? (pekala senden etkilendim yemekten sonra sevişebiliriz)

erkek:
- tabii ki seve seve yaparım hem yemekten sonra romantik bir film izleyebiliriz (yemekten hemen sonra sevişemem, biraz öğüteyim)

kız:
- off harika ya. burçlara inanır mısın? burcun ne senin?

erkek:
- pek inanmam ama ikizler burcuyum ben.

kız:
- ıııyyyy böööyyykk.

erkek:
- ne oldu?

kız:
- yok birşey benim gitmem lazım.
dahil olduğum burç , en büyük suçlama ne yapacağı belli değilmiş bilmemne.
hem lütuf hem de cezadır.
beş günle yırttığım durumdur. yazık ikizler erkeğine burçlar aleminde en çok çekiştirilen burç erkeğidir heralde.

ben mi? ben tam bir boğa erkeğiyim. erken doğumun bana tek faydası bu oldu sanırsam.
hic bir sarkiyi basindan sonuna kadar dinleyememek, bir filmi sonuna kadar sabirla izleyememek ya da bir kitabi odaklanmis bicimde okuyamamaktir. lakin bunlari cok iyi biliyormus, o filmi defalarca izlemis taklidini de ustaca yapabilmektir.
sürekli bi başkalık arama lakin onun da ne olduğunu bilememektir. her turlu tekcilige karsittir ikizler.
çok ta rezelet bi şeydir bazen.
Seksy olmak demektir. Açık ve net bu burçtaki her erkek karizmatiktir.
ortalama insanlardan farklı olmaktır.
şair ruhlu olmaktır. evet ikizler erkeğiyim. şair ruhum az da olsa var.
Film sonuna kadar izleyemeyen,
şıp sevdi aşık olan,
sürekli duygu değişimi, mutluyken birden mutsuz olan,
duygusal ve sevgiyi arayan,
entelektüel olan, pek sadık olamayan.
Nerede cins varsa gidip ona aşık olan, tatlı, zararı dokunmayan, iyi niyetli, dedikoducu, gezmeyi seven bir tip.
ikizler erkeği ile çok iyi dost olunur.
evet çok karakterlidirler doğru. Ancak bunu kötü olarak yorumlamamak lazım bazen de çevresindeki insanlar için bu karakterlere bürünürler onlar mutlu olsunlar diye..oysa en iyi becerdikleri şey mutsuz olmaktır ikizlerin..
Durmadan eleştiri almaktır.
sikindirik ön yargılara hedef olmaktır.
Dünyadaki kız erkek farketmeksizin tüm insan ırkına imtihan icin gönderilmiş tiplerdir. Görünce topuk.
Görünce yolunu değiştirmeye yeter!