bugün

Seytan tuyu derim susarim.
Aman aman boğalardan ırak.
Dünyaya geliş amaçları sadece ve sadece nefes alıp vermek ve oksijen israf etmekten başka hiçbir işlevleri bulunmayan, gereksiz erkeklerdir.
Atın çöpe gitsin. Bunlarla mı uğraşacağız bir de.
karsıma bolca çıkmıştır çıkmaktadır.. ortası bulunmamaktadır zannımca ya çok kafa olurlar ya çok gıcık. ama hepsinde bir dengesizlik var o stabil.
Dişi yakarış seansları burcu.

(bkz: dişi yakarış)
hem burcu hem yukseleni ikizler olarak dahil oldugum gruptur.
(bkz: o kendini biliyor)
hadi bakalım..
yeter ulan..
ikizler burcu erkeği öyle herkesi silkine takmaz.
çok ciddi bir olay oldu diyelim.yine takmaz.
istediğini elde edene kadar tüm kozunu oynar.olursa 2 günde sıkılır.maymun iştahlıdır.
olmadı diyelim.eğer gerçekten istiyorsa mahvolur.gerçekten hayatı kayar diyebilirim.

onun dışında güvenilir insanlardır.tamam dakikası dakikasını tutmaz bunların.ama güven başka bi şey.
ortamda herkesin derdini anlattığı,fikir danıştığı,zordaysa yardım istediği adam olur ya hani.işte o adam ikizler burcudur.
eğlenmeyi bilirler.gezmeyi ve okumayı çok severler.
ilişkide karşı taraf biraz alttan alırsa bu adamlar birlikte oldukları kişiye hayatlarının en güzel anlarını yaşatabilirler.
yaşamayı en iyi bu adamlar bilir çünkü.

fiziksel olarak tek söyleyebileceğim çoğunun elmacık kemikleri çok belirgindir.bu surata sert-soğuk bir hava katar.

bu entry ikizler burcu erkeği olan bir yazara aittir.
Beni mi anlattın ne.
--spoiler--
ıyyyy dengesiz.
--spoiler--

tanıştığım bi kız burcumu sorduğunda ikizler demiştim, bi daha benle konuşmamıştı.

hakkı yenilen erkektir.
bu burcun erkeğinden hoşlanan kadınlara açık bir çağrım var. çevremde ikizler bir çok arkadaşım var. sen de bana ikizler kızı getirirsen ben de sana bu erkeklerden verebilirim, istediğini seçersin. bir tür exchange ya da vice versa...
bir balık burcu kadını olarak şunu söyleyebilirim ki bu adamlar doğuştan çekici. dengesiz, umursamaz, bir anı bir anını tutmayan, ne yaptığını kendi bile bilmeyen, moduna göre sizi prenses yapan ya da dünyayı size dar eden ama yine de bırakıp gidemediğiniz biri düşünün. işte o ikizler burcu erkeğidir.

Ya da ben ağır mazoşistim.
Esprili,her konuda rahat,gamsız ve kısmen istediğim erkek türü.

Not:Kovayım.
Allah benden uzak tutsun erkeği.
yine gömülen erkeklerdir..

o burçları kim çıkardıysa onların ben amına koyayım..
(bkz: yalan)

Uçuk yalanlar, çocuksu yapı, sapığımsı.

Cocuk kalan, cocuklarla iyi anlasan bir burctur. Ebeveynsel despot bi karekteriniz yoksa ve ikizler erkeği partneriyseniz sadece bi hicsiniz.

Bu burcun erkeği tipik mahalle erkeği yapisi altinda tipik mahalle genci kadar masum degildir.. eve gelsene film izleriz gibi turev yalanlar bunlar tarafindan olusturulmustur.

Elalem ne derci bu varliklar cinsel ihtiyaclarini dısa vuramadiklarindan içine atmis sonucunda da bi kiz gorunce gizli gizli azan sapiklara donusmuslerdir. Dikkat edin kiz gorunce gozleri parlar.
Burçlar değişmeden önce de ikizler burcuydum. Araya 1 ay koydular hala ikizler burcuyum. Beni ele geçirmiş burçtur.
ikizler burcu erkegi olarak söylüyorum hem de cok ciddiyim kıymetimizi bilin bayanlar. aşk adamıdır ikizler erkeği ben gibi, tabi aşk yaşamasını bilene.
Bir çok insanın sırf gazete küpürlerinde iki yüz ifadesi görüp bunlar iki yüzlü yeaa çift karakterli dediği mükemmel burç.
Flört kaderleri kötü bitebilir. Genelde çok hızlı yaşar, çok farklı insanları deneyimler ama sonunda merakı yüzünden alakasız bir insana takılı kalır ve hayatlarını berbat edebilirler. Balık ve oğlak kadınından uzak durmalı.

Çapkın ve gezgin hallerine devam ederlerse mutlu olur genç kalırlar.
Hala burçlara inanan mı varmış ya Hahahahsh.
Üçgen vücut yeşil göz ve duruşuyla niker dikkat edilmesi gerekir.
Saman altından su yürüten insanlardır.
iyi arkadaş, kötü sevgili olurlar. parti insanıdır ikizler burcu, darala gelemez.
zeki,duygusal,iyi niyetli,cana yakın,senpatik....özellikler sahip erkektir. değeri bilene.