bugün

serenay sarıkaya ve nejat islerin basrolunu paylastıgı 2016 yapımı film.

--------------------------spoiler-------------------------------------------

cicek ince. ablasının kanserden olmemesi icin, iligi icin dogrulmus guzel kız.
ablası vefat eder. bu gercek cicekten saklanır. ablasının eskileriyle buyutulur. adı bile ablası gibi "cicek" tir.
derken yasadıgı tasraya bir edebiyat ogretmeni gelir. ilk defa asık olur cicek. adamın etrafında donmeye baslar. adam once direnir, ama sonra o da kendini ask a bırakır.
megersem adam ablası cicegin de ilk sevgilisidr. kader aglarını ormustur.

cicek kendi hayatına sahip cıkacak mıdır? ablasının golgesini terk edecek midir?
evet.

ve "buyumek ziyan olmakmıs biraz.."

-----------------------------spoiler-------------------------------------
Gördüğüm kadarıyla beğenilmemiş film. Vallahi ben gayet beğendim. Hatalar var mıydı evet vardı. Ama merak ettiren, şaşırtan, güldüren, duygulandıran, kendi ilk aşkımızı anımsatan bir sürü iz vardı. Ben etkilendim. Sonunu da merak ettim. Bence yeterliydi.
fi dizisi ile benzerlikleri olan film.

serenayı gene hocası götürüyo)

merve çağıran serenayın kankisi gene.
Ben ağlarım ikimizin yerine. Tarkanın tarkan olduğu dönemleri hatırlatmıştır.
(bkz: haklıydın üstelik suç benimdi)
(bkz: anladım temelli gittiğini)
(bkz: gurur sandığım aslında ümitsizliğimdi).
Evlilik yaşının liselere düşmesi gerektiğini ve babanın kavas olduğu laikçi ailede yaşayan kızların ne kadar kahbe olduklarını anlatan film.
Öprenci edebiyat öğretmeni ile aşk yaşıyor.

Yapacağınız filmin ben aq.
En iyi tarkan sarkisi.
görsel
bana hediyeee bırak bütün kedeeerrrlerrrrii, ben ağğğlaarım ikiiimizin yeriiiineeeeee...
https://www.youtube.com/watch?v=HBnvzKHb8us
Bana hediye birak butun kederleri,

Ben ağlarim ikimizin yerine .
Sevdim (dan), cok sevdim (dan dan), tandim askin en saf halini.

Mukemmel bur Tarkan sarkisi degil mi ya?
Giden herkesin aşağıdaki iki cümleden birini söylediği film.

-gerçekten çok berbat bir filmdi.

-sırf nejat işler var diye gittim, berbat bir filmdi.
bu filmi nerden izleyebilirim yada indirebilirim biriniz bir yardımcı olsa hala bulamadım
sevdiceğimle yarısında çıktığımız film. olm... çok kötü lan. o ormandaki evden çıktılar, bebe kızı bıraktı, biz de basıp gittik. çok standart bir gidişatı var lan. her karesi tahmin edilebilir. devamı da belliydi zaten.
gelmiş geçmiş en sikko film. maskeli beşler ırak ya da ne bileyim çakallarla dans falan bundan bin kat daha iyidir öyle diyeyim. arkadaş zoruyla gittim, o iki saat bana iki asır gibi geldi. değil koridorlardan yürüyerek çıkmak; mario'nun mantarlara basa basa gitmesi gibi önümdekilerin kafalarına basa basa koltuk üstlerinden koşarak uzaklaşmak istedim. serenay sarıkaya'ya hiç yakışmamış. nejat işler'i zaten sevmem. o harika oyuncu zerrin tekindor bile bu filmi güzelleştiremediyse var bi bokluk. kurgu kopuk, olay örgüsü kopuk, hikaye kopuk, hissedilen bi aşk sahnesi yok, mal gibiydi ya. bi big king menü yerdim o bilet parasına hem de mutlu olurdum.
klasik bir öğrenci - öğretmen aşkı beklerken orijinal bir fikirle çıkıp beni ağır g.t etmiş olan filmdir çok afedersiniz. hatta öyle ki serenay sarıkaya bile ilk defa oyunculukta yardırmış. şaşırdım gerçekten, başarılı bir filmdi kesinlikle.
bir izleyemedim gitti filmdir.
Kötü film net. Sadece Nejat kazansın diye gittim Ercüment reise yakışmamış rolü.
Film bütünüyle oyunculuk, anlatım, hikaye ve görsel açıdan çok iyiydi, ama bunun yanı sıra "Nejat işler yoksa babası mı? Soru işaretini zihnimizde bırakmanız çok gereksiz ve mide bulandırıcıydı.
Filmin tüm büyüsünü ve güzelliğini o sahneler ile mahvetmişsiniz.
Yönetmenlik hatasının sözlük yazarları tarafından bir türlü görülemediği film. Serenay Sarıkaya'nın canladırdığı Çiçek karakteri tıp okumak isteyen ve yöredeki bir dershaneye giden hanım hanımcık bir kızımız. Nejat işler abimiz ise Doğan karakterini canlandırıyor ve edebiyat öğretmeni. Garabet şurada sevgili dostlarım. Hedefi tıbbiye olan bir dershane öğrencisinin edebiyat ile ne alakası var?! Kaldı ki edebiyat sözel yahut eşit ağırlık bölümlerinde verilen bir derstir. Ha diyeceksiniz ki "ulan eskiden alan mı vardı" eski değil güzel kardeşim kızın cebinde iphone 4s var. Hadi biraz eski olsun desek doğan'ın kullandığı araba 2003 model renault megane. Bu konudaki sıkıntı haricinde bir problem görmediğim filmdir. Bu arada Filmin ilk 20 dakikasına yetişemedim o süre zarfında trafikteydim. Trafik was very bad.
kötü olmasını bekliyordum açıkcası ama akıcılığı güzel, herşeyi yerli yerinde bir film olmuş. gereksiz ve abartı hiçbir sahne yok. duygu izleyiciye iyi aktarılmış. normalde serenay sarıkayanın oyunculuğunu beğenmem ama bu filmdeki doğallığı iyi yansıtmış.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar