entry'ler (227)

dönüm noktası

Gecmise donup baktigimda 2 tane saglik ve kayio olarak gecirdigim donum noktam vardir. Kirilma noktalari da diyebiliriz.

Birkac senedir zor bir surectrn gecmemin de etkisiyle yiprattigim bi iliskim vardi. Onceki yazilarima hic bakmayin, asik olmamamisim da bilmem ne.

Su an insuz nefes almak istemiyorum. Bu ayriligin son bulup, guzel bir omur gecirmek istiyorum onunla.

Oyle bi donum noktasindayim ki iki kelimesinde her sey.

Allahim her sey guzel olsun. Cunku ben inim inim inliyorum, o sustukca geberiyorum.

Insan inanmiyir biliyor musunuz, 1,5 sene yaninizda heyecan duymadiginiz birine bi an geliyor caninizi vereceginizi biliyorsunuz.

Sizi gercekten ama burasi onemli gercekten seven birini birakmayin. Lutfen!

muhbir

Kaybettiginizi anlafiginiz o panik atak anindan sonra yasadiginiz ruh halini en iyi anlatan sarkilardan.

Beni affet diye ayaklarina kapanmak istediginizde diyeceksiniz "sorma ben inim inim inliyorum, sen sustukca geberiyorum geberiyorum".

harun kolçak

Kalbim hizla hizla atiyor, ellerim seni seni ariyor...

En guzel hep sizin sesinizden kalacak. Hep icim titreyecek, "boyle bir sarki yok ya" diyecegim kendime. Sonra derin bir huzun kaplayacak icimi. Iyi ki dogmussunuz, bu dunyada var olmussunuz ve inaniyorum ki artik her yerdesiniz.

Sigaram gibisin, en tutkulu keyfimsin, yanimdayken ozluyorum, dumanin yakiyor...

calling

Geri Halliwell'in bence acayip hizur veren, cocuklugumdan beri sevdigin sarkisi.

bu sabah neden erken uyandın

Uzun suredir ara verdigim sabah ibadetlerime geri donmeyi dileyerek yattigim gecenin sonunda, o kapinin bana tekrardan acildigini bilerek alarmsiz uyandim.

hayata dair acı veren detaylar

Uzun zaman sonra birinin halini tavrini begendikten sonra, o kisinin evli oldugunu ogrenmek.

moral bozukluğuna iyi gelen şeyler

Mabel matiz-sarisin.

çiçek

Mustafa sandala ait, cok guzel bir 90lar sarkisi. Dile dolanir, defalarca dinlenir.

yak beni

Sabah sabah yasasin doksanlar diye mutlu eden, hakan peker sarkisi. Icimi bi' hos ediyor.

tarkan 10

Basrollerini Aysel Gurel, Umit Sayin ve Nazan Oncel'in oynadigi albumdur. Bu kadar.

gofret yeme isteği

Boyle onemli bi' gercek var.

gel

Baris Manco'nun degisik enerjili sarkisi. Boyle sakin, boyle icten, biyle sizi baska yerlere goturen. Naif bi' "gel"..

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Gec kesfim.

https://youtu.be/_sgeg1Odk84

yazı sevmeyen insan

Beyaz tenli ve alerjiktir.

bachata yapan erkeğe aşık olmak

Dans hep eglenceli ve guzeldi benim icin. Son derece de profesyonel bakardim uzaktan. Yani bi' adam sevgilisinin dansa gitmesini neden istemezdi ki? Ama su an bazi noktalari anliyorum.

Meger ben dans nedir bilmiyormusum. Meger ben iliski nedir bilmiyormusum bu derde dusmeden once.

Bachata yapan bir erkege asik oldugumdan degil ama dansin yarattigi senkronizasyon, muzik, koku ve temas anlari cok degisik duygular uyandirir insanda. Hatta gerceklikle baglanti kurmakta zorlanirsiniz.

Bazen ayni anda cok derinden duyulabilecek bi melodiye reaksiyon verirsin. Cok cok garip.

Danstan baska hicbir ortamda bir sey hissetmenin mumkun olmadigi biriyle dans edersin, oyle baska bi enerji verir ki onun hakkindaki butun dusuncelerin degisir.

Ve tabii ki tersi de gecerlidir. Bachata yaptiramayan adamlarla mucadele etmenin zorlugu, kendini savunma hali, aman ben yeniyim yalanlari...

turk telekom

Rezalet.

Faturasiz bir kullanici olarak, mevcut tarifemin uzerine almak istedigim internet pakedini o paketmis gibi 39 tlye tanimlayip. Yapilan yanlisligi hicbir sekilde duzeltmeme politikasina sahip kurum.

Musteri hizmetleri neden var o zaman? Kredi kartinda bile para iadeleri mevcut. Kullanilmayan bi' pakedi neden iade etmezsin?

shape of you

Bachata yaptirir.

sevmekten anladığım

Isin Karaca ile Sefa chesmberah dueti olan sarki. Inanilmaz tanidik geliyor ve cok guzel. Dinleyin.

aslı enver

Gercekten cok guzel biri. Tek ricam dogal kaslarina dokundurma, modaya uyup ucu acik mistirspak kasi yapma lutfen.

kitap okumak mı gezmek mi

Hissetmek.