bugün

bu ilişkilerin illa iki cins arasında olması gerekmez.
aynı cinsten iki arkadaş, iki iş arkadaşı vs olabilir.
ama sürekli sizden uzak duran, hasta olduğunuzu söylediğinizde bunu yalan sanan, samimiyetten uzak, sizi ezmeye çalışan insanlarla birliktelik mümkün değildir maalesef, ne kadar sevseniz de. çünkü o buna da inanmaz.
çok akıllıyı oynamaya çalışmak gerekmez, samimiyet yeter.
saçma sebepler olur genelde..
anlamsızdır.
aşırı kıskançlık, ya da hiç kıskanmamak.

ikisi de dişi birey için geçerli sebeplerdir.
duygusal bi ilişkide sebep kesinlikle ihanettir.
yalan, güvensizlik, hastalık düzeyinde kıskançlık, karşı tarafa yapma yükümlülüğü verilen eylemleri kişinin kendisinin yapmaması gibi..
zamanı gelen her şey gibi ikili ilişkinin olağan ömrünü tamamlaması ve ilişkiyi yürütenlerden herhangi bir acil müdahale yapmamasıdır. vurdumduymazlığa vermek bitirmek istemektir. bunun tabiki olumsuz dış faktörleri değişken insan mizacı gibi yardımcı etmenleri vardır. lakin hoşgörü saygı sağduyu ile üstesinden gelinebilitesi vardır. olmuyorsa da çok zorlamaya gerek yoktur.
sürekli sen zaten ile başlayan böyle olacakla biten cümlelerin artması, konuşamamak bitirebilir. samimiyetsizlik, çaba göstermemek de eklenirse durum vahimdir.
ben merkezci olmak, bencillik.
güvensizlik.
iki tarafta ilişki adına kendinden biraz olsun bile ödün veremiyorsa yerini dolduralamayası boşluklar alır. Bu da böyle geçer gider.
bencillik.
eşşeğin ziki olabilir.
vibratör.şişme kadın.
genelde ufak sorunların bi araya gelmesiyle ortaya çıkan büyük sonuç sonucu biter.
(bkz: hareketleri gözüme çok batmaya başladı)
(bkz: balkanlardan gelen soğuk hava dalgası)
yeni heyecan arama isteği.
tekil düşünmek...
(bkz: ayrı dünyaların insanları)
şiddetli çekimsizlik...
sevgilinin sürekli ağlaması.
ikili olmaması. beşli, üçlü vs. kastım grup murup değil, aldatmaktı abiler, ablalar, edüteyşın: totonuzdan anlamayun deyu açıklık getireyim dedim.
(bkz: çıkar)
karşındakini cepte bilmek ilişkinin gidişatını etkilediğinden terkedilmeye sebeptir.
üçüncü kişidir.
ikiliden herhangi birinin, diğerinin olmadığı bir aktiviteye çok ilgi duyması.
güncel Önemli Başlıklar