bugün

her zirvede önce konuşmayıp zirve bitimine doğru çenesi açılan, meslek seçiminde kararsızlığı nirvanada olan iyi niyetli yazarımızdır.
yalnız bir dahaki zirvelere +1 siz gelse tam süper olacak. *
(#15432661) zirveleri zorlayacak gibi gözüken yazar. iyi yazmış ellerine sağlık.
Ilk başta adapte olamadim dedi, yer değiştirsin dedik. Yine adapte olamadim dedi, e anlat hafız dedik. Açılamadım dedi, sonunda yanında im schizophrenic'i gördük. O saatten sonra normale döndü ehi. Gerçekten doğal, sevecen bir yazar. inşallah hayallerine ulaşır yazarı. Takipteyiz hafız.
yaz sıcaklarında bakıp serinleyeceğim bir başlık olarak anılarda ki yerini aldı.
çok efendi, saygılı, sohbeti güzel bir insan. bize verdiği sözü unutmasın bak buradan gözüne gözüne sokuyorum. sen bizim birincimizsin boşver gitsin başka birincilikleri. *
en 1. yazar kendisi. * antalya nın yerlisi ve macera tutkunu. umarım o çok istediği zirvede yeniden karşılaşırız. *
ilk zirvesini pek bir sevmiş, gelecekteki yazar.
ee, biz yaptık hacı, parmaklarını yirsin böyle. *
sözünü de unutmuş değiliz, gönüllerin birincisi.
edebiyat sevdalısı arkadaşş yer altı edebiyatına olan ilgisi takdire şayan.
14 nisan 2012 antalya da pastırma yazı zirvesinin en cana yakın yazarı seçtim kendisini. edebiyat dostu bir insan. ayrıca o bir antalya'nın yerlisi.
görsel
diche dokunur entryler yazar diye umuyoruz. hoş gelmiş yazar. *
(bkz: gül gül öldük)
hoşgelmiş yazarıdır. aferim eleman yaz böyle. *