bugün

görünmezlik kremi. sürdüğün yer anında yok olacak, sen tamamen görünmez olana kadar. böylece kim ne halt ediyor öğreneceksin her birşeyi. kötülere zarar vereceksin, o çırpındıkça kahkaha atacaksın falan. *
Daha bu hafta sonu düşünmediysem nolıyım.Kendi kendini temizleyen cam icat edilsin istiyorum.Hani öyle buharla çalışan falan basıcan düğmesine ohh mis.Bekliyorum azimle nolur biriniz çalışın şu konu üzerinde ya.
aldatan kadının/erkeğin hormonal, düşünsel ..... gibi içsel değişikliklerini test edip bize bildirim olarak gönderen yada sms atan bir uygulama. (kendiniz de uyarlayabilirsiniz)
insanların benim/bizim hakkımda/hakkımızda konuşmaya başladığında/başladıklarında o konuşmanın derhal bulunup (o anki süpersonik teknolojiyle) elimdeki/elimizdeki kaynağa aktarılmasını
banyomatik.

kullanılacak sabun, şampuan vb. maddeler önceden makineye koyulsun (bölmeleri farklı), su sıcaklığı girilsin, su gönderilmeye başladıktan sonra makineye yatılsın, hiçbir yeri oynatmadan fırçalar, sabunlar olayı götürsün, en son da bi öpücük kondursun. yani bu son özellikte emin değilim vazgeçebilirim.

bir de ek olarak bunun müzikli olanını düşündüm. makinenin üzerinde "winamp 5.0" yazan. saç kurutmasını da koyarız. adı da banyomatik slx olur. haarp'la uğraşacağınıza şunu yapın idneler.
erasmus öğrencileri için şeffaf bir kart. ki bu kart gösterilen yazıları istenilen dile çevirsin. word de yüklensin bu karta böylece her tip yazıyı okuyabilsin.
uykuya geçiş süresini minimalize eden bir makine icad edilse fena olmaz.
uykuyu yok edebilecek herhangi bir nesne.
sözlükten, troll savar.
saç şekillendirici. Ama basit bir şey değil. Jetgillerdeki gibi. Kafanızı içine sokacaksınız ve saçınız girmesini istediğiniz şekle girecek.
bütün notları otomatik olarak aa yapan bir transkript tablosu yazılımı.
çok şey istemediğimi siz de biliyorsunuz.
icat edildi mi bilmiyorum ama; uzaktan kumandayla kapanan lamba.
annemin dır dırını anında kesebilecek zararsız sadece onu tepkisizleştirmeye yarayan herhangi bişi.
rüya kaydedici
kendi kendini karıştıran tencere.
şarj edilebilir şarj aleti
e değil mi ama ?
Canın sıkkın olduğu zamanlarda senin yerine ağlayan, ama sen ağlamışsın gibi rahatlatan bi alet; Ağlamatik.
kendimden bir tane daha yani her insana bir klon verilmeli aynı anda iki yerde olmak gerekebiliyor bazen.
çaya batırılınca en az 20 saniye kopmadan duran piskevit.
karışmayan kablo.
tablet içki.
şeftali kabuğu soyucu.
balık kılçığı ayıklayıcı.
ctrf+f (find). (bilgisayarda değil, gerçek hayatta)
her kıyafete bir çip takılmalı, bu çipte o kıyafetin numarası olmalı. bilgisayarda da bir program olmalı o programa o kıyafetin ya da eşyanın numarasını girdiğimizde bize yerini göstermeli. böylece hiçbir eşyamız kaybolmaz.
ceviz soyucu. yaş olan cevizleri içine atalım sonra o soyulmuş olarak çıkartsın. löp löp yutalım. mis.
klimalı cep telefonu.

olur mu demeyin, 10 yıl önce şuanki cep telefonları nasıl hayalden ibaretse, bundan 10 yıl sonra üzerinizde yazın serinlemek için klimalı bir telefon gezdirebilirsiniz.
Cevap kesinlikle zaman makinesidir. Ulan bir olsa bu ya olsa yani çünkü dunyayı bazen çekilmez kılan gecmiste yaptığımız hatalardir keske yaptığımız bazı hatalar için evren bize bir şans daha verse ve tekrar deneyiniz olsak.
tuvalete gitmeye üşenmeyen göt.
salt oksijenle çalışan otomobil.
salt karbondioksit ile çalışan otomobil.