bugün

korumaların ve şoförün tek kurşun sıkamamasının nedeni uzun namlulu silaha karşı direnme şanslarının olmamasıydı sanırım.
tatlıses bir an evvel taburcu olsa da millet nükleer santraller konusunu fark edebilse.
(bkz: fakir olup silahlı saldırıya uğramak)
ebru gündeş'in düşüp bayılmasından beridir insanların böyle bir atraksiyona ihtiyacı vardı. ama topuktan vurmaları daha insani olacaktı. yine de bir insanın ölümüne sevinemeyiz. iyileşmesi dileğiyle.
türkiye'nin büyük bir imparatoru kaybedecek durumdan kılpayı kurtulması.
http://www.gercekgundem.com/?p=358057

öncesi ve sonrasıyla.. güvenlik kamerası kaydı.
kadınları vurdurduğu için adalet tecelli etti diye sevinenler var buna. ibrahim mi kadınları vurduruyordu yoksa kadınlar mı ibrahime vurduruyordu? Sırf ziyarete gelen eski ilişkili kadınları sıraya geçseler itü durağına kadar kuyruk olur. Asena kızımız, Şıvga kızımız, istekli dünyanın öteki en değerli varlıkları da gelse kuyruk Beşiktaşa iner. Şimdi bu ablalar ibrahimin bir Roger Federer kadar kibar olmadığını, daha önce de kadın vurdurttuğunu bilmiyorlar mıydı? Herşeyden önce bu adam daha urfadan çıkmadan evli ve üç çocukluydu. Bu adamın elince güç, cebinde para, belinde silah olmasa zaten hiçbir ablanın da kendisiyle işi olmazdı.

Ayrıcana kendisi türkücü olduğu kadar iş adamıdır. öyle ya da böyle yaklaşık 1,500 kişi çalıştırıyormuş, yalan olmasın. Girişimci ve iş adamı isen, ve sana her ihalede her höt diyenden korkup herşeyini bırakma niyetin yoksa, az bir şey güçlü olman, belinizde silah etrafınızda koruma olması da normal. Sen sokaktaki sıradan vatandaş olarak kendini iş adamı ile karıştırma. Bak devlet onlara silah taşımaya ruhsat veriyor, sana vermiyor. Düğünde ateş etsin diye vermiyor bunu. Zaten potansiyel bir tehdit altında olduğunu varsayıyor. Anlı şanlı dev şirketler, balodan davetten çıkmayan patronlar hiç mi bulaşmıyor mafyaya, hiç mi tehdit etmiyor yoluna çıkanı. Neyse uzun hikaye.

Konuya dönersek ibrahim iş alemindeki riskleri kendi de biliyodu, başına gelecekle potansiyel riskler için polise gitti suç duyurusunda bulundu. Başına gelebilecekleri bilen hangi eski kadını bunu yapmıştır, sanmam ki yapsın. Ölse idi şenlikli bir miras kavgası olur muydu en az 20 kişilik.

Kendisini sevmem, olaya üzüldüm Allah acil şifa versin. karadenizde de derler ki puştluğa can dayanmaz.
amansızlığın,açgözlülüğün sonucudur bu.
be adam gelmişin 60 yaşına, torun torbaya karışmışın, 7 sülalene yetecek serveti yapmışın, e bi dur yeter de. hala ne işin var ırak'ta bilmem nerde. kaset yapıyon satmıyo, ibo şovun düşmüş taa beyaz tv'ye... e anla artık ama, demek ki çekilme vakti gelmiş. git bodrum'a, otur denize karşı, koy rakını, hatta çağır didem'i, o oynasın sen iç. daha allah'tan belanı mı istiyon diye bi laf vardır, bildin mi?
her kanal görüntü çok önemliymiş gibi ismini falan yazmış da. saldırı anı vs bi bok gözüktüğü yok ki.
lümpenlerin "ortak acı" haline getirmek için götlerini yırttıkları olay. ama sessiz çoğunlık tavrını net koydu. en son başka bir başlıkta adamı "kürt" diye sevmiyorsunuz diye ağlıyorlardı. hiç anlayamayacklar ne yazık.
(bkz: headshot)
Nerde japonya depremi , Nerde nükleer santraller ,nerde ortadoğudaki olaylar.
Her gün türkiyede ne kadar insan ölüyor ama ünlü değil diye kimsenin biyerine taktığı yok.
Abartmayın bu kadar.
artık iyiden iyiye sıkmış olaydır.
kardeşim nedir bu mesele ya. dünyanın tüm sorunları bitti değil mi? ulan japonya'da yüzyılın felaketi yaşandı bu a yetmesi yüzyılın felaketine eşdeğer bir nükleer patlama yaşandı ama bununla yatıp bununla kalkıyoruz.
yahu bu olayın vehametinin farkında mıyız? bu kamuoyu bu kadar mı kolay uyutulur?allah aşkına japonya da yaşananlar tüm dünyayı ilgilendiriyor.
peki tatlıses kimdir? dünyaya ne gibi bir eser bırakmıştır sorarım size.

neyse bundan sonrası sözlük için yasal olmaktan çıkıcak. en iyisi susmak. susun salaklar susun.
ibrahim tatlıses'in durulmasına sebep olacaktır.
pkk nın da işin içinde olduğu anlaşılan saldırı.
ben demiştim.
(bkz: #11095158)
adamın kafasının içinden ak47 mermisi geçipte nasıl ölmediğini hala anlamış değilim. milyonda bir istatistik bu olsa gerek. sarı hatunuda kapmış kabapçıda millete el, kol hareketleri yapıyor. ulan biz kolumuzdan vurulsak kan kaybından ölürüz. bu nasıl kader böle.
şüphesiz ki o gece kadın iç çamaşırı giyer idi. ya da en iyi ihtimal slip don.

http://www.haber3.com/tat...lerisi-15578-p1.htm#image

hayattan soğudum amk.
vuruldu, yaralandı, yoğun bakıma girdi, felç oldu. bir sürü şey söyleniyor hakkında. ömrü uzun olsun. bunu bir tarafa bırakırsak -sesine, yorumuna, türk müziğindeki yerine laf etmeden- kişiliğini, irili ufaklı tüm dağları ben yarattım havasını, karanlık tarafını beğenmediğim bir insandı. adamın vurulduğu gün, hakkındaki olumsuz duygu & düşüncelerden bahsetmek iğrenç gözüküyor evet ama, söylemem gereken şey, şu haberin çok büyük bir "şok etkisi" yaşatmadığı. bir elinin hep o taraklarda olduğu bilinen biriydi. aynı zamanda duygusal bir tarafı da yok değildi. binlerce insana ekmek kapısı olmuştu da. kendisinden di’lı geçmiş zamanla bahsetmek için can atmıyorum hayır, sağlığına kavuşur umarım. ben doğmadan önce de "ibrahim tatlıses" ismiyle var olan biriydi kendisi, "bu ona bir ders olur" deme gafletine düşmeyeceğim. çoğumuz muhtemelen daha az bön olmazdık onun konumunda olmuş olsaydık.
Pkk'nın Abdullah Uçmak isimli ülkücü takılan bir sabıkalı ile ortak gereçekleştirdiği operasyon. Ülkücülerle PKK'ya ortak eylem yaptıracak kim olabilir acaba daha yukarıda bir yerlerde? Sakın Kürdistan dağlarındaki kardeşlerime selam deyip sonra Atam izndeyiz diye şehit cenazesi karıştıranlar olmasın? Yani iki tarafta da adamları olanlar.
ilginç bir olay. millet portakal yiyip ölüyo, bizimki kafaya mermi yiyip yaşıyo. silgi attılar sanki.
'' Ben çok ata bindim o iyi bilir '' diyen kişinin vurulması olayıdır .
(bkz: internet explorer)
Bu arkadaş, şuan ki tarihten biraz daha geride yaşadığını bu yazısında da açıkça belirtmektedir.
ya başlığı açan ile altına yazanın mağaradan çıktığı, ya da şahsımın mağaraya girdiği olay.

aylar geçmedi mi lan bunun üstünden, bir daha mı oldu yoksa?
ibrahim tatlıses'in dokuz canlı olduğuna kanıttır.bu kaçıncı oldu adam hala dimdik ayakta.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar