bugün

sözlük kuralları dahilinde yorumlanması zor. düşündüm düşündüm yapamadım.
(bkz: ibrahim tatlises/#3734433)

baslik acma kurallarina aykiri basliklar silinir,
ibrahim tatlises basligini kullaniniz.
anlasildi umarim, moderasyona selam ederim.
pkk nın babası olan adamın tabii ki üzülmediğini belirtmesi normal olan yorum.
şeytan diyor dansöz kıyafeti giydir, taksimde bir güzel oynasın hem de pkk lı 100 kişinin öldürüldüğü gün. bir de, normal her insan, öldürülen pkk lı da olsa bu kadar yanlı davranamazken nasıl bir hırs ve nefret besleyebiliyor bu adam bu ülkeye karşı, anlaşılması güç.
insanın tüm nefret duygularını kabartabilen tek cismin yaptığı yorum işte abiler. üzerinde konuşulmaması en iyisi aslında ama...
kendisinin düşünebilme yetisi olmadığı için var olan yorumdur. ne demek allah istediği için o masumlar öldü? dağdaki pkkli ölünce cesur savaşçı oluyor? ama pardon, bu cümleyi ibo söylemiyordu, değil mi? *
ırak'ta da oluyorsa her gün terör saldırıları, türkiye'de olmasında bi sakınca görmediğini belirten(istemeden mi?), şarapnel parçası kadar beyni olmayan türkücü yorumu..
atatürkün resmine bakıp ''ato iyi içerdi'' diyen sonra da atamıza saygımız sonsuz diye konuşmasını bitirmiş bir embesilden daha fazlası beklenemzdi zaten.
(bkz: sussaydı herkes onu akıllı sanacaktı)
"len geary. o bir patlama. deprem, sel, tsunami değil ki yaradan istediği için olmuştur diyorsun. bir kaç çapulcu, şerefsiz istediği için olmuştur." şeklinde seslenmek isterim buradan kendisine.
(bkz: 90 kiloluk türkücüye 10 gram beyin koymamak)
(bkz: ibo olmak)
hayvanlık.ötesini başaramaz zaten.
Onca yıl,onca imkanına rağmen kendini zerre geliştirmemiş,halktan olmayı cahillik sanan kişiden beklenen sözlerdir.
"ibrahim tatlıses in vurulması" olayına yapılabilecek yorumdur aynı zamanda.

"yapılmışsa yüce yaradan istediği için olmuştur. ne gelirse ondan gelir." demişti ya, biz de öyle diyelim...
yalçın küçüğü savunan adamların şaşırdığı yorum.
Allah işte, şimdi de onun kafasına sıkılmasını istemiş ki sıkmışlar.
Yahu tartştığınız adamın beynine kurşun girdi çıktı yine ölmedi. Yani adamın "beyinsiz" olduğu kanıtlandı, daha ne olsun ki.
tartışmaya bile gerek olmayan bir konudur. ona verilecek cevap; Allah istedi beynini patlattılar, yine Allah istedi sürünüyorsun.