bugün

tabi ki devami gelmez. paul walker yok artik diye seriyi bitirirler kesin. 800 milyon dolar'i sadece 10 gunde gordu adamlar. bunun ustune konusmak gereksiz.

bir film.
(#27353364) devamı konusunda.

edit: baslik tasinmis, ikilemis olduk entryi.
en kısa zamanda sinemaya gidip izleyeceğim filmdir . diğer serilerini çok keyif alarak filmin son filmi olmadığını umduğum filmdir.
o kadar saçma filmlerin düzinelerce serisi çekilirken bu filmin 7 de kalması çok can sıkıcı olabileceğini düşünüyorum .
En kısa zamanda işlerden fırsat kalırsa uçarak gideceğim filmdir.

(bkz: hızlı ve öfkeli 7)
internete düşmüş filmdir. arabaların paraşütle yola inmesi ile hayalperestligin zirvesindedir.
--spoiler--
hdfilmcehennemi.com olması lazımdı.
--spoiler--
serinin en güzel filmleri arasındadır.
------Spoiler-----
ride or die.
------spoiler-----

filmin sonu için

-----spoiler------
kahramanımız brian o conner filmin sonunda dominico torretto (vin diesel) ile dümdüz uzun bir yolda beyaz arabasıyla yanyana gelir, iki arkadaş direksiyon başında birbirleriyle gülümseyerek konuşurken paul beyaz tişörtüyle vin e son bir kez bakarak gülümser ve ikisi aynı anda gaza basarak hızlanırlar, ancak brian ilerideki virajda sola kırarak arkadaşını yalnız bırakmış ve beyaz arabasını gün batımına doğru sürüp sonsuzluğa ulaşmıştır. Ardından arka fonda Paul walker' ın fast and furious serisindeki maceraları ve anılarından oluşturulmuş klibi oynamaya başlar.

(bkz: for paul)
-----spoiler-----
öldüm öldüm dirildim filmidir. koltuğun kolunu sıkmaktan, o harala hurala gürültülerden yorulduğum, abi gerçekten yalnızca filmlerde olur böylesi dediğim film. paul ve otobüs sahnesi favorimdir. ah be paul, ölmek için çok erkendi.
finalinde ağlamak istediğim epik olmayan nadir filmlerden biridir. er ryan'ı kurtarmak filminin sonunda da kötü olmuştum ama orada en azından bir savaş ve 8 askerin ölümü vardı.

burada bilen bilir o sahil sahnesi çok üzücüydü. hani dedim cennet böyle bir yerse demek ki.
Resmen milyarda birlik ihtimallerin birleşmesi sonucu ortaya çikan olaylar butunudur.

Ambulansla ucagin ustune duşmek ne mk.
Serilerinin devamı gelmez umarım Paul Walker'in ölümü gişe sayılarını etkiledi, 8. serisi bu şekilde rakamlar yakalayamaz.
sinemadan çıktıktan sonra eve bisikletle dönmektir.
6. filmi neredeyse 800 md kazanmis. nereye yakalayamiyor ? paul walker olmeseydi bile 800 md civari para garantiydi zaten. oldu diye ekstra gelir elde ettiler. devam edicek bir seri, kacari yok, alternatifi de yok zaten.

bir film.
aklımda sadece finali kaldı. seyirlik bir film ama. nfs bundan çok daha kötüydü.

(bkz: need for speed)
güzel film, sinemada izlenebilecek ve verdiğiniz parayı sonuna kadar hak eden film. jason stathom da ayrı bi hava katmış.

bunun dışında tüm seriden bir diğer farkı belli bir konusu olması bence, yani kıytırık sokak yarışları vs. üzerine kurgulanmış bi bölüm izlemedik. hatta tüm serinin en iyi filmi diyebilirim, aksiyon severlere duyurulur.

puanım 8/10
ironinin dibi filmdir. Kelin kız arkadaşı ölümlerden dönüyor türlü badireler türlü ekşınlar yaşıyor, bu kel uçakta giderken kız üstü açık yattı üşür diye çıkarıp montunu üstüne örtüyor. Ulan Azrail'e küsmüşsünüz cırcır olsanız ne yazar. Ayrıca baş örtülü bacılarımızı dövüyorlar filmde ayıp ayıp.
sonu on numara filmdi gerisi hikaye.
Popüler olup herkezin diline dolanan şeyden uzak durma huyumun devreye girdiği film, genelde eleştiriler olumlu yönde henüz izlemedim.
Guzel bir film. En cokta yaris bayragini tutan hatun adrenalin doluydu uu beybi.
Efektler vs. Olmasa saçma sapan bir film. Resmen allah yürü ya kulum demiş gibi adamlara.
otobüsün yarısının uçurumda asılı kaldığı sahnede, otobüs yavaş yavaş düşerken ve paul walker'in otobüsün üstüne çıkıp götü kurtarmak için otobüsün üstünden koştuğu o bölümde o kadın nasıl arabayla yetişip arabaya kıç attırdı ve aracın tamponuyla adamı kurtardı şaştım kaldım amk. işte aksiyon, işte senaryo budur. sanki ben kurtuldum amk. heyt be.
200 küsür bölüm kurtlar vadisi izledim, bu kadar mermi yiyip bu kadar yaralanmayan adamı bir arada görmedim.
nedense sıkıldığım bi türlü adapte olamadığım film.

büyük beklentilerle girmiştim oysaki. ama film boyunca sürekli, aksiyon olunca insanı bayıyor bunu anladım. Zorlama öffff hadi tarzı ilerledi bazı sahneler, bir yahut 2 sahnesinde cidden gerilip olayı yaşamışımdır. (o düşmek üzere olan otobüsten kurtulma, birde gökdelenlerden arabayla uçma sahneleri)

onun dışında pek hissedemedim, efekt uçma muçma güzel ama senaryo sönük kalmış.

son sahnede wiz khalifa'nın şarkısı eşliğindeki 5 dakikalık bölüm ise, adete filmin sıkıcılığını örtbas etmek icin konulmuş gibiydi. sonuç olarak filmden gülümseyerek içimizde güzel duygularla çıktık.
sıkılarak izlediğim aksiyon filmi. sanki birbirlerine yumruk atan, yerden yere vurulanlar insan değilde robot. öyle ki birinin kafası kopsa boynundan kablolar çıksa kimse yadırgamaz.
aksiyonun dibine vurmaktan yaralanmayı unutmuşlar.
lykan hypersport u ( tabi muhtemelen film için çakmasını yapmışlardır, 7 tane var lan dünyada sadece ) hacamat ettikleri, rahmetli paul walker' ı tekrar görmemizi sağlamış, bol efektli, bol aksiyonlu ama en çok da filmi izleyen şahincileri gaza getirerek trafikte aramıza hızlı ve tüplü olarak kattıkları filmdir.

ayrıca jason statham, filmde baya bombacı mülayim gibi olmuş lan.
--spoiler--
Dwyane Johnson 'a daha fazla rol verselerdi on numara diyebileceğim filmdi ama yiğidim aslanımı daha filmin başında yataklara düşürmek ne ulan? Yok arkadaş alışamadım vin diesel' in dövüş sahnelerine kaç seridir. Süt oğlan tipi var adamda. Jason Statham reis de efsaneydi. Nedense aklıma joker geldi. Mükemmel bir kötü.

Ek olarak final muhteşemdi. Sanırım paul walker öldükten sonra çekilmiş. "işte bu yüzden kardeşiz."
--spoiler--
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar