bugün

kışın bu şekilde balkonda sigara içmeye çalışan kızdır.

maldır. hırkasının kolunu yakar.
Annesinin sürekli sündürme kızım kolları diye uyardıgı kızdır.
çok tatlı bir hareket yapan kızdır. bi benim mi hoşuma gidiyor bilmiyorum ama bana çok dişi bir hareket gibi geliyor, sevgilim özellikle böyle yapsın istiyorum. gelin görün ki onun da annesi sevmiyor bu olayı.
Hanım hanımcık hareketleri olan sevimli kızlar yaptığında tatlı gözukebilen harekettir. Bir erkek olarak soğuk havalarda yaparım. (bkz: Eldiven alıcak para bulamamak)
anemisi vardır, tırnakları morarıyordur, şımarıktır, asıl amacı hırkasının kollarını çekip ellerini kapatmak olmayabilir. her şey olabilir.
orjinal olanı çok azdır. çoğu şirin olmaya çalışan kezbandır.
tumblr kullanmasi kuvvetle muhtemel kizdir.
burnunu da koluna siler.
çok pis lan.
Elleri her zaman üşüyordur.
tatlıdır.
burnu kırmızıdır.
O kız tatlıdır, o kız güzeldir
birinci senaryo: elleri üşüyen kızdır. eldivenlerini unutmuştur.
ikinci senaryo: ağlamıştır canı sıkkındır. mendili yoktur mecbur hırkayla gözyaşlarını siler.
üçüncü senaryo: elleri çirkindir, tırnakları bakımsız görmesin istiyordur başkaları.
dördüncü senaryo: ocaktan yemek alacaktır yemek çok sıcaktır öyle bir şey işte.
Maldır.
alışkanlıktır, ben erkeğim ama bende uzatırım aksine kısa olmasına tahammül edemem.
burnunu da hırkanın o sündürdüğü koluna siler.

öyyk iğrenç.
tikidir ya da emodur.
ya üşüyordur yada alışkanlık haline getirmiştir. üşüdüğünü burnuna bakarak anlarsınız zaten.
beh *** kızı çeke çeke uzattı güzelim kazağın kollarını.
tatlılığına tatlılık katmış kızdır.
güzel olmaya, masum olmaya çalışan ama tam tersi itici olan kızlardır. havalar soğumaya başladı, nerede bi tipsiz kız varsa bu şekil takılacak, hazırlıklı olmak lazım.
populer kulturun kurbanidir. oyle yaptigi zaman tatli ve guzel oldugunu dusunecek kadar gerizekalidir. buyuk ihtimallde tumblr kasaridir.
akıllara sıdıka yı getiren kızdır.
çok sevimlidir birde bilmeden o eylemi gerçekleştirince daha bir farklılık kazanır.
değişik iş yapmıştım.

Not: hareketi anlamadım lan ben.