bugün

ateistlerin işin bokunu iyice çıkardığının kanıtı.

(bkz: ahirette götümüze girecek başlıklar)
+olum hz.muhammed hristiyan bilmiyon mu sen?
-heee o yüzden islamı yaydı demi ve son dinin islam olduğunu söyleyen kuran'ı kerimi vahiy yoluyla aldı?
+!?
(bkz: çarpılmaya 15 sn)
saçmalıkta sınır tanımayan ateistlerin yeni saçmasıdır. şükür ki etrafımda değilsiniz.
bu tip sözlere "acaba" bile demek adamı insanlıktan çıkarmaz gavur bile eder.

(bkz: bütün peygamberler müslümandı)
hristiyanlık da hz ibrahim'in dininden almıştır kaynağını. eğer bu din sonradan değişime uğramasaydı önerme doğru olabilirdi. ama bu günkü hristiyanlık hz ibrahim'in dinine benzememektedir. semavi dinlerde ne tanrı evlat sahibidir, ne de mesih inancı vardır. hele hele tanrının heykeli yapılıp da önünde ibadete durmak hiç yoktur. o nedenle başlık hatalıdır.
tüm din mensupları kardeştir diyen biri için gayet doğal bir hadise. insan insandır.
beynine su kaçmiş mal söylemi.
hz. isa bile hristiyan değilken oldukça anlamsız bir iddiadır.
(bkz: monoteizm)
ne arap yarım adasının dönem tarihi, ne hristiyanlığı, ne de müslümanlığı ve aralarındaki farkları bilmemenin sonucu olan bir tespittir. alenen cahilliktir.
ne hristiyanlığı ne de müslümanlığı bilmemenin en güzel örneğidir.
islamiyet açısından doğru olması muhtemel bir durumdur. islamiyet açısından çünkü Hıristiyanlık islamiyet' i kabul etmez. Yok sayar. Saygı duyulur duyulmaz orası farklı bir mevzu. Konuya dönersek; yine islamiyet' e göre islamiyet' ten önceki semavi din Hıristiyanlık' tır. Bu bağlamda düşününce takva inancına sahip birisinin islamiyet' ten önce Hıristiyan olması son derece doğal bir durumdur. Sonrasında da olduğu gibi. Öyledir demiyorum ama olmaması için bir sebep de yoktur. Buna itiraz eden insanlar neye dayanarak itiraz ediyorlar anlamak güç tabi.
(bkz: kim uyduruyor böyle şeyleri)
ilgi isteyen ateist.
birinin çıkıp " bu yazarı ben sıçtım." demesiyle aynı şeydir.
saçmalamanın da tadını kaçırmak budur açıkçası.
bak güzel kardeşim, kendimden yola çıkayım, müslümanım fakat dini uç noktalarda yaşayan bir adam değilim. ne otuzda otuz oruç tutmuşluğum var ne de her cuma'ya gitmişliğim. anlayacağın ülke normlarına bakarsan çok dindar bir adam sayılmam fakat artık saçmalamanın da bir dozu olsun yahu. ateist olabilirsin buna itirazım yok, kendi seçimin açıkçası zerre kadar umrumda değil neye inandığın fakat milyarlarca insanın inandığı kavramlar hakkında ağzına geleni söylemek gönlünce saçmalamaksa senin inandığın afedersin de turp sıkayım ben sana. sonra benim inancıma niye saygı gösterilmiyor bühühü diye ağlarsınız ulan dingiltere sen adamın inancına saygı göstermeyi geçtim dalga malzemesi yapıyorsan ne yüzle ondan saygı bekliyorsun?
(bkz: hazreti muhammet ile hazreti isa nın akraba olması)
yanlışlığı ispatlanabilecek bir teori.
dikkat çekmek için, yazılmış yazılar.
bütün ilahi menşeili dinler allah'tan gelmiştir ve tüm peygamberler teslim olanlardı, müslümandı. dolayısıyla tahrif edilmemiş haliyle hz. isa'nın tebliğ ettiği din ile islam arasında bir takım şer'i farklılıklar dışında fark yoktur.
saçma-sapan bir iddia. neden hristiyan olsun ki? musevi-hristiyan-islam aynı şey, islam hepsinin tamamlayıcısı ve ibrahim'den beri aynısı değil mi?
peçeteden kendi çabasıyla dünyaya gelmiş kazıksal taaruz isteyen insanın mallığıdır.