bugün

kendi tarzını ortaya atmış bir sözlükspot ürünü. 15.08.2010 tarihinde açıldığı söylenir bilmem ne kadar doğru. kimi başlıklardan da admini hakkında yazarları ile yumuşak sohbetler ettiği görülür. bilmiyoruz nasıl bir sitedir, önce görmek gerekir. google'de adı çıkıyor bu sözlüğün, hakkında bilgi vereyim dedim.*
adresi: http://hunharsozluk.sozlukspot.com/
eskiden klon sözlük kültürü ekşi sözlük üzerinden yürürdü. kod yazmayı öğrenen her insan sözlük açtı neredeyse o dönemlerde. taa ki öncesinde zeykur sözlük, sonrasında inci sözlük devrimi olana kadar. artık kod yazmayı öğrenen her insan inci sözlük tarzı bir yer açıyor. kodlar aynı ek$i, ancak içerik inci.

otur sıfır.
sadece 3 tane yazarı olan sözlüktür. çekirdek aile gibi lan.
bir zamanlar ekşi de böyleydi. ulu da. inci de.
kim bilir, belki ilerde, hunhar da popüler olur.
yeni bir sözlük de, fena olmaz hani.
yazar oldum, süper bir yer. çok garip, entry felan yok doğru düzgün, ama bayıldım.

gelin, siz de gelin.
farklılığının sebebini hala bulamadığım sözlük. nasıl bu kadar kendine bağlıyor?
mod olursam günde 300-500 kişi takılır ortalama. kullanıcı adımı açıp moderatör yapsınlar o kadar.
şimdi incelemek için baktım ve gerçekten içim parçalandı ey dostlar. bu nasıl bir sözlük liselilik bile değil başka birşey olsa gerek. o admin spear denen arkadaş bunu okursan eğer allah kolaylık versin ama bu sözlük tutmaz tutamaz senin yaptığın tarzda sözlük çok.
Farklı tarzdır, o tarzlardan değildir.

o değil de, online 2 kişiyle olmuyor bu iş beyler.
an itibariyle 15 başlık yazılmış sözlüktür. bizden de bahsediliyor uludağ sözlük başlığı altında. şöyle ki;
1- orada da yazarım ama kendi sözlüğümde kendi benliğimi bulduktan sozra pek aram kalmadı uludağ sözlük ile...

2- belli bir zamandan sonra "sadece adminin para kaynağına mı dönüşüyor ne?" diyen oldu mu?

3- yazmak için iyi, okumak için kötü...

4- an itibarariyle nazar değmiştir. bozuk lan bu site

sadece 4 entry var da; ne diyo la bunlar?
kendisine güvenen bir admini olan sözlüktür. kesinlikle çok garip bir ortam kalabalık değil ve sol frame hep sabit.
yeni bir sözlük... *
çok çok sakin ortam. admini de canla başla çalışıyor görüldüğü kadarıyla.
katıldım sözlüğe, 2 dakika sonra nickaltıma entry girdi adam.
yazarları nasıl merak edilmektedir.
göremiyoruz çünkü hiçbirisini.
spearr adlı admini didiniyor tüm başlıklarda.
(bkz: spearr) diye bir manyağın tek başına entry kastığı sözlük. psikopatlığın böylesi adam yazı yazmak için sözlük açmış yahu.
Ünlü olma çabasında olan minimal bir sözlük, an itibariyle bir o yana bir bu yana çekiştirilip duruyor. Ne güzel, destek olun destek! Ekşi de bir zamanlar böyleydi ey gidi eyyyy!!!1!1
gün gelecek buralar entry dolacak. işte o zaman, hunhar sözlük...
hunhar sözlük olacak.
inci sözlüğe benzemeye çalışan sözlük.

(bkz: öz hakiki uludağ sözlük)
teması şık olmuş sözlük. yazar olasım geldi ama pek aktif bir sözlük değil, beklemedeyim yazar sayısı arttığı zaman ben de başvuracağım.
kişi başına düşen sözlük sayısı kişi başına düşen milli gelirden daha fazla mk.

yeni bi klon. hadi hayırlısı.

ek: kötü bi'şey demedik usta. her geçen gün artan sözlüklere bi yenisi daha eklenince tepkimizi dile getirelim dedik. neticede her şeyin fazlası zarar. bokunu çıkarmaya gerek yok değil mi?
garip bir şekilde bu başlık altında reklamı yapılan sözlük. abiler sevdiyseniz sevdiniz ne sikime buraya övüyor sunuz?

gitmek isteyen gider zaten!
an itibari ile göz attığım ve speaar ın kendi çalıp kendi oynadığını gördüğüm sözlük.he birde ayol tarzında konuşan bir kaç fake kız var onlarda tahminimce sözlüğe abazanları çekmek için filan yapılmış.
http://a1111.hizliresim.com/r/5/bycz.jpg
(bkz: no comment)
(bkz: i love me)
ulu sözlük vasıtasıyla bolca reklamı yapılan sözlük.
elimizde pop corn'lar takip ediyoruz efem... yuh!
sözlük linkine tıklar tıklamaz önüme çıkan entry şu oldu..
"zaaxd..." ve bu entry şukela'da kendine yer bulmuş. *
belli başlı adamların ulu sözlükte boyna övdüğü çakma çalışma.

çocuk muyuz oğlum? beğensek geçeriz zaten.

(bkz: reklamınızı sikeyim)