bugün

Kıl yumağı diye yazılır Hulki diye okunur.
Canefer gibi adam. Evet.
Eser miktarda kıl ihtiva eder.
Sana mesaj atan kızın aklı yoktur. Evet.
hulkinin sevgilisi naber.
Sanırım insanlarla alay eden bir yazar.
aptal bir troll..
Oha lan çocuğun sağ eli dile gelmiş.
başlıkta 4 entry gözüküyor. açtım 1 entry. en iyisi cıkim.
(bkz: senin yüzüne nolmuş rendroy)
Kıl olarak doğmuş yazar kişisi.
Donuza aldım kafam rahat.
paylaştığı görsellerle aklımızı başımızdan oynatan siyahi chewbacca delikanlısı.kıl yoğunluğu yeryüzündeki yağmur ormanlarından bile daha yoğun.
Ya bu yazar ich burak nicki ile paylaşıyordu eskiden bu resimleri. Sonra birgün bu ben değilim dedi bi instagram uzantısı yazdı gerçek ben buyum falan diye. Günümüz instagram fenomeni erkeklerden birisi idi.

Kendisi olmadığı kesin zaten. Fakat bu resimlerini paylaştığı kişiye ben gerçekten üzülüyorum ya.

Ama en çok da bize üzülüyorum hergün aynı resimleri ısıtıp ısıtıp başlıklara koyuyor. Başlık sol frameden kalkıp 2. Sayfaya geçince silip tekrar koyuyor. Bıktık yemin ederim.
PM mi dm mi daha bilmeyen yazar. O kaşlara sigorta yaptır bilader.
görsel
Fazla boş yapan vasat troll.
Bunu şuna benzeten bi ben miyim?

görsel
görsel
Kızlar "pm" atmayın hee sevgilisi varmış. Amman ha amman deyim.
şansını fena halde zorlayan yazar. uçtu uçacak. moderasyon rota belirliyor şu an.
sevgilisi olduğu için kimseden pm kabul etmeyen yazarmış.

kızlar toplaşın yastayız. tüm dünyanın derdi bu şu an.
Pasif gayleri bile bekliyormuş. Bu önemli bir uyarıdır; herkes arkasını kollasın!
Resimler kendisine mi ait değilse ve şahsı tanıyan biri varsa bana ulaşabilir mi ücretsiz avukatlık yapabilirim.
Hayırlı olsun. Sizden iyi çift olur bence. Hem hulki pasiflerle de ilgileniyordu. Malum sen de kendini kız sanıyorsun.