bugün

Tüm ünlülerin arkadaşı.
Güzel bir strateji. istemsizce güldürdü.
Bütün ünlülerle arkadas oldugunu idda eden yazar (bkz: saliyor bence)
Türkiye nin beyni. Evet.
kuran mı yakmış napmış, bilemedim.

allah islah etsin.
Yanlışlıkla koltuk altı ve göğüs kıllarının görüntüsüne maruz kaldığım yazar. O neydi öyle ya?
valla donuz diye bir buton yapmışlar oh kafam rahat.

öyle bir yazar.
o zaman yallah instagrama!
Epilasyona gitmesi gereken yazar.
Allah affetsin ama bunu soylemem lazim...
cok tipsizsin..!

ohh be rahatladim.
Lan şu salağı popi etmeyin götü kalkacak sonra.
bir yazar.

fotoğrafının atılmadığı tek başlık olabilir. sığınakları terketmeyin.
(bkz: görsel nick uyumu)

görsel
Şimdi bu adam , sözde yazar, muhtemelen birinin fotoğrafını kullanıyor. Uludağ sözlük yazan bir kağıt ile fotoğraf atsında görelim.

Boş beleş yazar. Evet.
3 gün önce aynı fotoğrafları atan yazar silik yedi şimdi geri gelmiş. Bu sözlüğün özeti resmen. Yazar eğleniyor kendince lafım yok üzerine alınmasın da mod denen arkadaşlar 3 günde 1 yazar almayı nasıl başarıyor onu anlamak zor. Evet.
ben bu herifi sevdim. her ünlüyle arkadaş. güzel troll.

ama şu foto olayını bırak dostum, başın yanacak. komik de değil zaten.
Kardeş kusura bakma da tayland kekosu tipi var sende.
Vay arkadaş! Adam artık nasıl bi seviyeye getirdiyse olayı, troller bile adama "yeter n'olur dur artık" diyor. Afhsafsah!
Başarısız bir Troll. Bu fotoğraflarla bu iş olmaz. Bir kere tip yok sende. Ayrıca berbat bir Türkçen var. Yazmayı öğren. Evet.
ben hulk' um yapabilirim anlamına geldiğini düşündüğüm nick. Sahibinin kaslı ve güçlü olması bunları düşündürttü. Takipteyiz. Sözlükte daha yakışıklı ve kaslısı yok sanırım.
sene 2001 ben üniversitede yüksek lisans yapıp ufaktan da iş hayatına atılmak vesilesiyle amca oğlunun şirkete personel müdür olarak çalışmaya girdim. birkaç ay çalıştım ve ortama çalışma çabasını tez atlatıp, işimi bir hayli sevdim. derken bir gün iş görüşmesine kara kuru, bağrı yanık, tezek kokulu esmer bir delikanlı iş başvurusu için şirketimize geldi. dediğine göre iş başvurusu için gelmiş, ne olursa yaparım diyor. allah allah, soruyorum iş tecrüben var mı, daha önce koftecide çalıştım diyor. ama üstüne, ne olursa yaparım beyim diyor. şöyle baştan aşağı suzdum. delikanlı paraya çok mu ihtiyacın var dedim. evet beyim okuyorum,okurken haliyle param yetmiyor, elimde ekmek tutsun istiyorum dedi. acıdım. yavaşça sırtına vurup, gel seni sekretere yonlendiriyorum, benim yemeklerimi pişiren adam olarak ise başlayacaksın dedim. çok sevindi. elimi öpmeye, ayaklarima kapanmaya falan çalıştı, estağfurullah dedim yolladım. ertesi gün bana 2 porsiyon tavuk, pilav ve salata yap, vücut geliştirme ile uğraştığım için bana bundan sonra her gün et yemekleri ve genellikle de tavuk yapacaksın dedim. tamam beyim deyip koşarcasına çıktı. arkasından kuru bir gurur ve sevinçle bakakaldım. her gün öğle ve yoğun olduğum günlerde akşam yemeğimi yapmaya başladı. genellikle tavuk yapmasını emrettiğim için tavuk yapıyordu ve bazen yaptığı tavukları beğenmediğim için daha güzel yapabilmek, fedakar ve çok sevdiği patronunu ve aynı zamanda bu ışte allame-i cihan olmak için canla başla çalışıyordu. aylar geçti ve yıllara erdi. benim lisansim bitti. hulki de artık usta bir tavukçu olup çıkmıştı. yollar burada ayrılıyor genç adam dedim.vedalaşırken gözleri yaşlı, kalbi minnet dolu şekilde, şükranlarını sunup, beyim ben tavuk restoranı açacağım dedi ve oradan yürüdü gitti. bugün ise ünlü tavuk restoranlar zincirinin sahibi oldu.
şöyle geçmişe bakiyorum da elimde büyüdü gitti kerata. vay be.
görsel
Oyunkaran bitmeden bu başladı hadi hayırlısı.
Fotoğraflarını kullandığı kişi görüp mahkeme mahkeme süründürse de aklı başına gelse. Acımayacaksın böylesine. Evet.
doğaçlama.
Sözlüğü bıraksın epilasyon parası benden.