bugün

türkiye'de bulunduğu süre içinde daniel gonzalez güiza ile bir görüşme yapıp yapmadığı merak konusu olan futbolcudur.
kule gibi futbolcudur. her kafa topunu almaya adaydır.
9 şubat 2011 portekiz arjantin milli maçında ilk yarıda saydıgım kadarıyla 5 kez ofsayta yakalanan adamdır. bir de zamanlama hatası nedeniyle topu yakalayamadıgı için büyük oranda golü kaçırmıştır.

açıkçası vasatı aşmayan bir oyun ortaya koydu. portekiz tek forvet oynayıp ronalde ve martins gibi oyuncularla atak yaptı.
9 şubat 2011 portekiz arjantin milli maçında kaçırdığı golün videosu;

http://www.yildiz.tv/?act...seekTime=09-02-2011+23:18
hedefinin veya hayali nin birgün real madrid te oynamak olduğunu dile getiren portekizli futbolcu.
portekiz milli takımının pauleta'dan sonra gol kaçırma yükünü üstlenmiş forvet .
kendisine daha türkiye'ye gelmeden önce "portekizli nobre" diyordum.
ama gördüm ki nobre'ye haksızlık yapıyormuşum.
bobonun sakat zamanlarında oynaması gereken oyuncu
ayağına top pek yakışmıyormuş gibi görünen beşiktaşımızın futbolcusu. ama fiziği ile rakip stoperleri yorsun arkasından bobo yu simao yu kaçırırım filan diye düşünürsen, oynayacak tabi ki. bi de oturtursa ayağına fena koyar gibi geliyo.
bobo'dan ne fazlası var biri söylerse çok sevinirim. iddia ediyorum ligin ikinci yarısında bunun yerine bobo oynasa beşiktaş bu kadar puan kaybetmezdi.
hala beşiktaşı neden seçmiş olduğunu anlayamadığım yıldız oyuncu.
17 şubat 2011 günkü hezimette ikinci yarı oyuna girmiş ve yaşayan ölülerin günü modeli sahada gezinmiş portekiz'e yakışmayan portekizli (soz konusu maç için söylüyorum).

iber yarımadasından gelen diğerlerine bi bak, guti'ye bak, quaresma'ya bak, oldu mu şimdi böyle?

ha hugo?
dinamo kiev maçında kadroda olması gereken oyuncuydu. taraftarın baskısı üzerine yedek kulübesinde oturmuştur. ikinci yarı oyuna dahil olmuş olsa da, takım maçtan zaten kopmuş olduğu için, sahada gezinmekten başka bir şey yapamamıştır.
kaleciyle karşı karşıya guiza da atamıyordu , bu da atamıyor.
medyamızın gelmeden önce şişire şişire rooney gibi lanse ettiği beşiktaşımın elinde patlayan transfer.
bir hakan şükür değil.
(bkz: altın bidon)
bobo dan veya nobre den daha iyi bir futbolcu değil, gereksiz transferi beşiktaş ın.
bir bobo değil.
guiza'nın güleni.
fenerbahçe maçından sonra sol bek oynamasını yürekten istediğim futbolcudur.simao da sağ bek oynarsa takım gol yemez.
bobo'nun tırnağı değil.
(bkz: hayal kırıklığı)
fenerbahçe maçında kaleciyle karşı karşıya kaçırmıştır.bir guiza klonudur.
hemen guiza ilan edilmiştir. bırakın bu işleri bok atılan guiza hâlâ çatır çatır klübüne sakatım diyerek kekliyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar