bugün

Bu durumda önemli olan kriter, gögüslerini size dokundurup dokundurmadığıdır.
(bkz: halay çekmek)
hoşlanılan kıza kolunuzun girmesinden çok daha iyi bir durumdur.
bu eylemi dahi başlık haline getirebilen er kişisinin misilleme olarak başka yere girmesi durumunda anlamını ve cazibesini kaybedecek hadise.
moment.
kaçırma,
9 şiddetinde.
dokuz doğurdum o gün.
yumuşacık elleri
narin kolu kolumda,
aman yarabbi.
nefes darlığı çekebilir er kişi.
kalp atışlarının hızlanmasına, elini tutabilir miyim acaba diye düşünmeye sevkeden durumdur.
o kola sarılıp uyumaya sebebiyet verir. * *
hoş bir hadisedir, heyecanlandırır.

lakin bu durumda kızın göğüslerini hissetmeye çalışıyorsanız veya ereksiyon olmuşsanız gidip kendinizi en yakın köprüden atınız.
kızarmanıza ve kalbinizin durmasına sebebiyet verebilir.
kanın akışını damarlarınızın her yerinde öyle içten hissedersiniz ki, sanki yeniden doğmuş hissi verir.
en saf, en asil duyguları yaşatır. o anda bile niyeti kötü olana insan denmez.
peşinden bi' kaç abaza geldiği için sarıldıysa haliniz haraptır.
yüzünü görünce bile kalp krizi geçiriyormuş gibi şeyler hissederken tensel temas yaşamak. off diyorum susuyorum. *
uzaktı bana gözleri asla ulaşamayacak gibi,
dokunmadan sevmeye alışmıştı yüreğim yoktu hiç beklentisi,
gün gelipte koluma girince sevdiğim kişi,
dokunsaydı ellerime kalbim kanatlanıp uçardı bir kuş gibi.

devoid of love...
her şey unutulur o an. bütün dikkat kurulan temasa gider. o anın hiç bir zaman bitmesini istemez insan. yoldan geçen arabalar, yanınızdan geçen insanlar boştur sizin için. eriyip gidersiniz. tek şey üzer sizi, o da bu anın bitecek olmasını bilmeniz...
bi anda kalp atışlarınız hızlanır,kızarmaya başlarsınız.*
gaza gelmenize vesile olur. aman diyeyim.

sonunu friend zone'a bağlayacak çünkü. elini eliniz cebinizdeyken cebinize soksa bile gelmeyin oltaya. nerden mi biliyorum?

(bkz: o hikayedeki mal benim)
bu aralar üstünde ciddi ciddi düşünülmemesi gereken durumdur. her yer kar buz olmuş kız sadece kıç üstü düşmemeye uğraşıyor olabilir.
(bkz: kelebekler uçuşması)