bugün

sizi yıllarca derbeder durumda bırakabilecek bir durumdur. siz beklersiniz yıllarca onu, ama o da sizin gibi bir başkasına abayı yakmıştır. her an fırsat kollarsınız, ama eğer o da sizin gibi o meçhul şahsı harbiden sevmişse öleceğinizi bile bile trenin önüne atlamış olursunuz. siz siz olun bir kızdan hoşlanmaya başlandığınızı farkettiğiniz anda soruşturun ve öğrenin var mı bir abayı yaktığı delikanlı. yoksa o tren size öyle bir çarpar ki, aradan koskoca 5 yıl geçer hala parçalarınızı tam olarak toplayamazlar. *
hayatınız boyunca en az 7-8 defa karşılaşabilecek bir durumdur. genelde kızlar hep başka erkeklerden hoşlanır. o başka erkekler başka kızlardan hoşlanır bla bla.
genelde herkes, arkadaş çevresindeki en güzel kızdan hoşlanır, bu sebepten o arkadaş topluluğundaki en yakışıklı erkek siz değilseniz, son derece normal olan durum.
bir de o başkasının kendisi hakkında görüşünü öğrenmek için sizi devreye sokmak istemesi yok mu? köpekler gibi sızladı sol yanım...
daha da kötüsü bunu size söylemesidir.genelde böyle durumlarda siz yardım alınan başvurulan dertleşilen "dost" konumunda oluyorsunuzdur.bi nevi "yedek sevgili" de denilebilir.
kızın hoşlandığı lavuğun,düşman listesinde zirveyi zorlayacağına delalettir.
dolaylı yoldan sizinde, hoşlanılan kızın hoşlandığı kişiden hoşlanmanızı gerektircek durumdur. *
--spoiler--
"Kulaktan kulağa oynamak kadar ilginçtir aşk aslında. Sen ona 'seni seviyorum' dersin, o başkasına..."
--spoiler--
hayatı bir kez daha sorgular bir kaç hafta mal mal dolanıp unutur geçersin heralde.
gönlünde yer yoksa güzelim ben ayaktada giderim sözünün çıkış noktasıdır. keşke o kız birini sevmeseydi de bizde bu sözü duymasaydık..

(bkz: açaydım kollarımıııı)
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
BOK GiBiDiR.
ebe siker. üzer.
kızların genel özelliklerindendir.
son günlerde bunu yaşıyorum sözlük.

kendi kabuğuma çekiliyorum gittikçe.
midem yanıyor, iştahım yok.
biraz da boğazım acıyor işte.

şiir okuyamıyorum, şiir yazamıyorum aklım hep onda...
uyuyamıyorum sözlük
yorgunum..
yorucudur.
(bkz: aşk)
Hazır sadece hoşlantıyken bırakın gitsin yoksa kıskançlık devreye girerse aşık olmaya başlarsınız canınız yanar.
çoğunlukla böyle olan olaydır. Hoşlanan erkek (erkek olduğunu varsayalım) bir kızı etkileyebilecek kapasitede değildir. Yapamaz. Heyecanlanır. Aşk kör etmiştir gözlerini. Saçma sapan hareketlerin bahsi geçen kızı hoşnut edeceği yanılgısına kapılır işleri daha da berbat eder. Sonra hiçbir şeyden haberi olmayan ve kızı pek takmayan bir erkek iki dakikada aşık eder o hatunu. Döngü ne zaman kırılır diye soracak olursanız eğer tüm bunlar kafasına dank edip belli bir acı çektikten sonra olgunlaşan ve kaybedecek bir şeyi olmadığını anladığı zaman erkek tarafı bu kısır döngü son bulur.
kötü bir durumdur. hele bir de bu durumu kızın ağzından dinlemek gibi bir dram vardır ki, evlerden ırak bir durumdur.
Olmayacak duaya amin demekten başka bir şey değildir. Çünkü o kız o erkekten vazgeçene kadar sana bakmayacak hatta görmeyecektir bile.
Bir an önce o kızdan uzaklaşılmalıdır, yoksa sonu hiç hayırlı bitmeyecek bir hadisedir.
Hiç çakallık düşünmeden, derhal makas değiştirilmelidir.
"Sen yoksan Yıldız tilbe var"
sevdiğim kızın sevdiği erkek diyesilesi olan bir durumdur.