bugün

biz lisedeyken olan,

önce kızın sevgilisi varmıymış öğrenilir.yoksa 2-3 hafta hafiften kesilir. o nereye bakıyorsa orada olmaya çalışılınır. eğer sizi görünce gülümsüyor ve yanındakilere birşeyler söylüyorsa umut vardır. sonra bir arkadaşıyla haber gönderilir. 2 tenefüs okulun arkasında buluşmak için. kız gelir ve açılınır. eğer gönlü varsa süzüle süzüle gelir yoksa hızlı hızlı gelir hayırı basar gider.
Hoşlandığım kızların hiç birine açılamadım bu güne kadar.

Sonra eşimle tanıştım. Çok kolay oldu.
(bkz: fazla açılma boğulursun)
Hoşlanıldığı için onu kaybetme korkusu yaşarsın ve açılma süren uzun olur.
bir insan karşısındakinin davranışlarından ondan hoşlanıp hoşlanmadığını az çok anlar, karşıdaki insan da sizden hoşlanıyorsa açılmaya gerek yoktur, çünkü sohbet ilerledikçe iki taraf da birbirine yakınlaşır ve ne olup bittiğini anlamadan bir bakarlar sevgili olmuşlar, lakiin; sen git aylarca konuş hala arada bir mesafe, bir soğukluk, sonra dayanamayıp da duygularını söylersen mal gibi de kalırsın, o kız sevmiyordur. belki sadece sohbetinden hoşlanıyordur ve sen onca zaman o kızla zaman kaybetmişsindir, geçmiş olsun.
Yüzüne karşı hiçbir zaman yapamadigim sey.
Zordur. Zira kız cinsine her gün 10 erkeğin mesaj attığını bilirsin.
Yazar yazmaz onlardan birisi olursun.
Yahut da kız değmeyecek birisi çıkarsa diye korkarsın.
Öyle ya kendinden ödün veriyorsun buna değmeli.
Fazla açılmayın,boğulursunuz maazallah.
mesajla bile olsa eli ayağı titretir.
hoşlanılan kıza açılamamaktan iyidir sonuç ne olursa olsun .
genelde yalnız karar verilir fakat uygulayışta başkalarının aklıyla gidildiği için hüsranla biter. oysaki ilk aklınızdan geçenleri düzene sokup uygulayabilseniz daha samimi duracağından maça 0-0 başlamış olursunuz.
fazla açılmayın su kaçabilir durumu.

büyük kumardır.
qanqi demeden acilin bence.
Sevdiğim bey, sana açılmayı düşünüyordum demişti de gece uyku sersemiyken 'çok fazla açılma boğulursun' dedim. Demeyin açılmak falan

(bkz: türk kızları neden yalnız)
Olumsuz olsa bile rahatlatabilir insanı en azından üç gün yas çekersin alışabilirsin. Hiç açılamamak ise içini yakar eritir insanın. En sonunda vazgeçersiniz ve hiç gelmeyen birinin gitmişliği olur üzerinizde.
görsel
çok açılma boğulursun koçum.
Tehlikeli sularda olduğunuz belirtisidir. Hele ki fazla samimi değilseniz.
bir kere açıldım, 4 yılım zindan oldu. korkulacak birşey yok. yarın öleceğiz lan, içinizde tutmayın. hazımsızlık yapar. yaşınız ufaksa isyankar, büyükse alkolik olursunuz. her iki durum da zararlı. açılın, edepli olun. varsın sizi sevmeyenler utansın.
Kötüsüne de hazırlıklı olmak gerektirir. Ters teperse diye bir kaç kıvırma yöntemi düşünülmelidir.
bohda çıkabilir çok güvenmeyin.
bir kız vardı kıza felaket vurulmuştum. açılmaya karar verdim evde 2 gün hazırlık yaptım. etkileyici kelimelerden oluşan klişe olmayan bir çıkma teklifi olacaktı. nasıl karizmatik bakılır aynada çalışmıştım. ilk kez bayram harici özel bir gün için saçımı kestirmiştim.kızla buluşma günü gelmişti kızın karşısına geçince kelimeler birbirine girdi. aynada çalıştığım karizmatik bakışlardan eser kalmamıştı. berberde saçımı kötü kesmişti zaten. sesimde biraz titrekti. korktuğumu fark ettim. bu da aklımda kalan iki kelimeyi de unutmama sebep oldu. ben rezil haldeyken o kusursuzdu. cesaretimi topladım konuşmaya başladım fakat sözlüklerden daha çok "ııııı şey", "hani" "yani" dedim. allahtan benim arkadaş kıza önceden durumdan bahsetmiş. kızın yardımıyla çıkma teklifini ettim. o gün kurduğum tek mantıklı ve düzenli cümle " sen çok güzel gülüyorsun okan da gülüyor ama senin gibi değil." oldu.
tüm mallığıma rağmen güzel bir andı hani bir anda sonsuza kadar yaşayacaksın deseler o anı seçerim.

kızlar konusunda hep çekingendim hele bir kıza açılmak benim için imkansız bir şeydi.
hoşlanılan erkeğe açılmak kadar leş değildir bence.
Heyecanli ve adrenalini bol bi eylemdir.
Barda bir kıza açılıyorsanız, belirli bir taktiksel yaklaşımla ilerlemekte fayda olabilir. Adım adım ve sakince, iyice gözlemleyerek ilerlemek lazım.
http://basgann.com/barda-tanistigin-insani-etkileme/