bugün

(bkz: sesin göte kaçması)
yadırganmaması gerken durumdur. erkeklerin kalkanlarını delmeyi başarabilmiş bazı hatun kişiler bu tip yan etki yaparlar. erkek kişi de kendini toparlayacaktır elbet.
muhtemelen kızın kendinden hoşlanmayacağına kanaat getirip, şirinlik ve nazikliği ön plana çıkaran şabalaktır.
Aşağılık kompleksi ve kendini yeterli görmemenin bir sonucudur.
heycanlanmıştır. yazık. acıdım bak şimdi. köprüyü geçene kadar kızları uyutma taktiğidir. her erkek kulllanır bunu. sonra sonra o ses bir çıkar ki ...
Direk "yavşak" olarak nitelediğim, her kelimesine bir küfür ettiğim sözde erkektir.
Not: Burada sözü edilen kibarlık anlamında incelmek değildir.
aptal olan erkektir nereye kadar öyle gidebileceği belli olmayan erkektir. kalın ses candır * kalın ses karizmadır, insanın karizmasını katmerleştirir. ** *
karşısındakiyle duygusal olarak iletişime geçmek için mevcut modunu daha bir slow duruma çeken erkektir ki

yanında bir de erkek arkadaşı varken komik bi durum ortaya çıkar.

** kanka akşam maç nasıldı ?

-- olm ahmet dün maçta bi kavga çıktı 3 sıra yukardan adamların üzerine atlamışız.
[hatun araya girer ...]
++ mehmet çakmağnı verir misin aşkım?

-- tabi aşkımmm muck muck

** abi iyi gidiyodun ...
hoşlanayım yada hoşlanmayayım akrabam olmayan tüm bayanlara karşı otomatik olarak sergilediğim davranış.
yavşaklık yada herhangi bir art niyet kokusunu bu başlığı görene kadar hüç düşünmemiştim ki hala da düşünmüyorum.

tabiki samimiyet varsa koy götüne rahvan gitsin modu ...
öküz gibi sesi olan erkeklerdir.

ulan bi öyle sesim olmadı be. ne şiir okurdum ne ekmek çıkarırdım o sesle.
Kasıntıdır ve kişilik problemleri vardır.
yapmak istemediğim, yapmamaya çalıştığım eylemdir.
özgüven eksikliğinin ve iticiliğin göstergesidir.
(bkz: yavşak)
çevremizde çok sık rastlayabileceğimiz erkeklerdir. aslında bu herifler yanlış anlaşılıyor. çünkü bu herifler seslerini inceltmekten çok, kelimelerin dört dörtlük, kusursuz bir şekilde ağızlarından çıkması için uğraşıyorlar. böyle yaptıkları zaman da seslerini inceltiyormuş gibi görünüyorlar.

mesela arkadaşlar arasındayken; selim abiyi mi diyon sen, onun ammuna gğoyim yaa.
ortamda kız varken; arkadaşlar gelcekler alcaklar bizi.

ben bu tür diyaloglara genelde resmi konuşmalarda şahit oluyorum. mesela herifi bankadan kadının biri arıyor, herif öyle bi alo diyor ki, duyan trt 2 spikeri sanacak. alyöööö

muahaha, amua goduhlarım.
kimyası bozuktur.
götün en önde gidenidir.
boşuna uğraşan erkektir. kadınlar erkeklerden hoşlandığına, erkek dediğin de bas perdeden çıkan bir sese sahip olduğuna göre ne kadar pesleştirse o kadar şansı artacaktır. hatta brutal vokalle serenat yapabilir.*
kız ola ki gülerse bu ses tonuyla konuşma olayı komple akordu bozmasıyla son bulur.
evet arkadaşlar erkekte ses çok önemlidir, seks demiyorum ses güzel bir ses tonu akıcı bir konuşma ağzın da laf yapıyorsa bay bay bebeğim. *
yavşama belirtilerinden sadece biridir.*
kadınlara sert davranacaksın hoşlarına gider diyen erkek davranışıdır.
doğuştan gelen, atalarımızdan ( ilk insanlardan, mağra devri insanlarından) biz insanlara kalan hoş bir mirastır.Ayrıca çevresel ( aile veya arkadaş çevresi ) faktörlerde bu kişisel davranışın bir etkenidir.
kendinden soğutacak erkek idir.erkek sesi dediğin kalın buğulu yer yer boğuk olucak. oyşh.
özgüvensiz erkektir.
Cilveleşiyordur. Bir salın şu sevişgenleri ya. Bir rahat bırakın. Ne sıktınız ne.