bugün

görsel

- özür dilerim,

- biten bir iletişimden daha yeni koptum.

- yeni bir bağlantıya hazir oldugumu,

- sana önümüzdeki dönemde şiir yazabilecegimi

Sanmıyorum..

Üzgünüm..

-
evlisin.
Sana deger veriyorum ama aklimda ve kalbimde baska biri var olabilir.
Kıza aşık bir arkadaşının olduğu ve bu durumda onunla herhangi bir birlikteliği kendine yakıştıramayacağın yalanı iş görür sanırım. istiyorum ama yapacak birşey yok der gibi. Hem kızın gururu kırılmaz hemde bi ihtimal sana duyduğu saygı da artabilir belki. Aksi taktirde ne olacağı kestirilemez, kızları direk red etmek çok tehlikeli, küfür bile yiyebilirsiniz uyarıyım.
Bi keresinde Üniversite de hiç beğenmediğim bir kız asılmaktan çok sıkıştırmıştı beni. En son açık açık konuşmaya başladı açıldı. Ben de ona sevgili olayına soğuk baktığımı, hayatımda o ana kadar kimse olmadığını, bu tür olayların bana yorucu ve uğraştırıcı geldiğini söylemiştim. 1 yıl sonra iş yerinde bir kız açıldı ondan hoşlanmıştım. Hatta onun için deliriyordum arzu doluydum. 6 ayda ağzıma sıçtı sonra terketti sonrasında 1 yıl olmadan 4. Erkek arkadaşıyla beraber. Benle beraberken yaptıklarımızı düşünüyorumda kim bilir onlarla neler yaptı. Şimdi şaşkınım ve kırgınım. ondan sonra ne biri bana asıldı ne ben birine asıldım.
sana karşı hiçbirşey hissetmiyor değilim ama adı aşk mı bilmiyorum (bu birazcık aklı kalan bir kızı arkasına bakmadan kaçıracak bir cümle olsa da sırsıklam aşık olup mantığını çöpe attıysa bu kız; yedek klubesinde gönüllü beklemesini de sağlayabilir bir umut diye. bir zamanlar ben de sırsıklam aşık tip kategorisindeydim ordan biliyorum. akıl fikir adına bende kalan ufak kırıntıları bulmam birazcık zaman aldı)
benden daha iyilerine layıksın, ben bitmişim okeye dönüyorum.
'' Beni dışarıdan görüp, ruhi yaşantımı bilmediğin için gözlerinde fazla yüceltmişsin. Üzgünüm fakat ben senin o tozpembe hayallerindeki ideal eş, çocuğunun babası olamayacak kadar kirli bir insanım. Biraz tanık olsan aciziyetim karşısında nutkun tutulur. Benden kat kat daha iyilerine layıksın. ''
Whatsapptan engellemektir. Beni reddeden kızlar hep öyle yaptı, hayatın bana öğrettiği yol budur. Foto ve son görülme bilgisi birden kaybolur ve yazdiklariniz tek tikten öteye geçmez.
iki tür aşk vardır;
ilki kendine benzeyen kişiye olan aşk,
ikincisi kendinle uzaktan yakından alakası olmayan kişiye duyulan muazzam aşktır,
Sen kendine benzeyen birini sevebilirsin ama ben kendimden farklı birini arıyorum, birbirimize
uymuyoruz, kusura bakma, seni üzmek istemem ama hayat devam ediyor...
Biz sizi ararız.
"aşk çok hoşdır. emmaa.... banena?"

hem de sizden iğrenmesini sağlamış olursunuz. 1 taşta 2 kuş.
canımsım ciğerimsin kalbini kırmaya kıyamam.
Salak arkadaşlarımdan birisi ben geyim demişti.