bugün

sonunda biteceği açıklanmış dizidir. güzel dizi ama bir dizi 8 sezondan sonra sıkıyor.
(bkz: how i fuck your mother)
15. bölüm 8. sezonun şüphesiz en güzel bölümüydü. bunun nedeni robin sparkles'ın geri dönüşü ve p.s. i love you şarkısıydı. ancak yine de her geçen bölüm kalitesi iyice düşmekte.
en kısa zamanda güzel bir final yapması gereken bir dizi haline geldi. alışkanlıktan izlemeye devam ediyoruz.

sevgili yapımcılar friends bile bitti siz neyin derdindesiniz?
herkesin tanışılan anayı görmek için can attığı dizi.
izlerken en çok keyif aldığım dizilerden biridir bitecek olmasına üzüldüm. hala annenin gözükmemesi çok eleştirilse de benim umurumda bile değil ben bu diziyi gülmek için izliyorum ve hala en çok güldüğüm dizilerden biridir.
8x15

Bu bölümü ne beğendim ne de vasat buldum. Ortadaydı.

--spoiler--

• Robin'in tiplemesi çok hoşuma gitti. Siyah makyaj ve asi görünüm daha bir çekici yapmış kadını usta.
• Ted ''evlenmeden önce son hata'' diyordu sonda. Demek ki bu son kızımız artık..

--spoiler--
8x15
--spoiler--

Son hata... 8 veya 9.sezonda final yaparlar.Zaten Lily ve Marshall çocuğa karıştı. barney stinson nişanlandı. artık ted'ide everip noktalayacaklar her halde.

--spoiler--
diziyi pek izlemem ama barney nin getirdiği kaset ve geddy lee nin bu olay grunge ın doğuşu olarak bilinir demesi üzerine marshall ın tepkisi biraz tebesdüm ettiren şeylerdi gerçi herkes 8. sezon monoton dediğine göre zaman geçirmek için izlemekten öteye gitmemem boşuna değilmiş.
Sekizinci sezonu henüz izlemediğim dizi. Pek de merak ettiğim yok hani. Diğer sezonlar gibi değil çünkü, olay örgüsü yedinci sezondan belliydi. Barney ile robin evleniyo ted hala elizabet falan...

Soğuduk diziden, harbi boku çıktı.
sekizinci sezonda olmamıza rağmen anne hala ifşa olmamış durumda. eli, kolu, ayağı gösterildi ha gayret puzzle tamamlanıcak.
barney karakteri ayrı bir olay zaten. kısacası candır.
8x15 ile tekrar tebessüm ettirmiş dizidir.
8x16

Ortalama bir bölümdü.

--spoiler--

• Marvin ve Robin'in hikayesi iyiydi. Marvin'i striptiz kulübünde görünce baya güldüm.
• Mike Tyson sürprizi iyi olmuş.
• Barney'nin tekneyi iki yerinden tutması çok komikti la.

http://img456.yukle.tc/images/242212.gif

--spoiler--
8x16 da gerçekten güldürmüştür. keşke binlerce bölümü olsa.
çocuklar duymasın çakması.
8x16 yı izledikten sonra çekimleri bidaha hiç ted in evde olmasın dediğim dizidir.

ne soğuk ne turuncu tonlarda ne iğrenç bi evmiş o dekorasyon desen dizinin dekoratörlerine burdan teesüflerimi sallıyorum. barın üstündeki ev iyimiş yıllardır bunu farketmemişim.
canınızın cok sıkkın oldugu zamanlarda bile sizi güldürebilecek bir sitcom.

yalnız ben zaten ingilizce bliyorum diyerek ekrana bakmadan kendi işinizle meşgulken öyle sadece dinleyerek geçiştirmeyin yazık olur.
(bkz: oğlak burcu erkeği)

(bkz: mundar etti diziyi)
artık güldürmeyen dizi. ben ki ilk 4 sezonunu 10 kere izlemiş insanım, artık yeni bölümlerde ne zaman bitecek diye bakıyorum. herkesi everdiler ted sap gibi kaldı yine.
moralin mi bozuk, canın mı sıkkın, sinirli misin, sıkıntın mı var dur dur ilaca gerek yok 20 dakikada seni bunlardan kurtaracak şey işte burda; himym. barney'in deyimiyle efsanevi bir dizidir, izlenesidir.
boku çıkmaya başlayan bir komedi dizisi sırf reying alıyor diye uzatıyorlar ha bitmesini de istemiyorum ama çok saçmalandı.
Sırf barney için bile izlenir bu dizi ama barney artık bayağılaştı. Eski uçanı kaçanı barney yok artık.
8x17

Eğlenceli bir bölümdü.

--spoiler--

• Bir olayın birden çok anlatım yönü olunca daha da zevki çıkıyor açıkçası.
• Dizinin sonunda Rondo Alla Turca çalanlara da selamlar. Gururla boşaldım.

--spoiler--
artık kabakımsı bir tat vermekte olan dizidir. arkadaş, çok büyük bir mantık hatası var. tamam, ted mosby yakışıklı adam falan filan da, yahu colin farrell, brad pitt bile bu kadar kadınla çıkmamıştır. yapmayın, etmeyin.
cnbc-e kanalında izlediğim en güzel, komik ve başarılı olan ve profesyonel oyuncuların renk kattığı kanka dizisidir. annenle nasıl karşılaştım diye türkçeye tercüme edilebilir.
son birkaç sezonda ergen kitleye yönelip, hikayeyi iyice barney karakterinin üstüne yoğunlaştırarak, kendinden tiksindirmiş dizi. "ahahaha barney nasıl sikti", " off barney nasıl koydu " gibi iğrenç muhabbetlere sebebiyet verdiniz ulan. biz ted'in romantik hallerini, marshall'ın sempatikliğini, lily'nin deliliğini sevdik. niye alıyorsunuz elimizden. ayrıca robin büyük kahpesin.
cok guzeldi bir zamanlar. sonrasi malum, bozdu. 8. sezonda toparlar gibi oldu ama yine de bir seyler eksik bu dizide. eskiden 20 dakikaya o kadar sey sigdiriyorlardi ki aslinda bolumun ne kadar kisa oldugunu anlayamiyordum. simdi ise 20 dakikalik bir bolum goz acip kapayincaya kadar bitiyor.
cok sukur ki bu dizinin atasi olan friends'i magaramdan cikip kesfedebildim. aksi takdirde himym'in bozmasi, bu bahsettigim eksiklikler vesaire daha cok koyardi...
güncel Önemli Başlıklar