bugün

hoslanilan kizin bayram mesaji atmasi

aslında beklenmeyen bir durumdur. tabii ilk tebrik mesajını siz atmadıysanız. genellikle şöyle bir mesaj gelir:

"sizin ve ailenizin kurban/ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar bayramın hayırlara vesile olmasını dilerim. ayşe"

şimdi öncelikle bir tane bkz: vermek istiyorum.(versene lan o zaman ne dolandırıyon)
(bkz: tebrik mesajının sonuna ismini yazan insan modeli)
bunun bir de ismini süsleyenleri mevcuttur. *ayşe*, *** ... gibi. (konuya geçiyorum)

farkındasınızdır ve farkındayızdır ki, hanımkızımız bu mesajı çoklu gönderim seçeneğini kullanarak yapmış telefonunun. ve bizim garip aşığımıza da göndermiş ki gönderme sebebi şudur: "benim için diğer arkadaşlarımdan bir farkın yok"

yalnız hoşlanılan kızdan bu mesajı alan aşık, aşkın verdiği göz gözü görmezlikle "aaa ulan bana bayram mesajı attı. seviyor mu ne? iyide sonuna ismini niye yazmış bu salak numarası var ki ben de zaten. ahauhah salak. ama çok güzel canım yaa" gibi bir içsese maruz kalabilir. aslında çok sevimlidir o seste. acıtır işte canınızı. hemen mesaj yazılır "sağol canım senin de. mehmet ahauuahhaa"
-bende seni/senin
olarak cevaplandırılabilir.
(bkz: sevindirik olmak)
genelde kız cevap atmıştır. *
(bkz: uğrunda ölüp bitilen kızın bayram mesajı atması)
ve size özel..
"Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! "

gibi bir mesaj alınmışsa hoşlanma derecesi kat kat artacak olan durumdur.
dört göz ile beklenen eylem. Lakin hatun milletine güven olmaz.
(bkz: izliyoruz)