bugün

panathinaikos'un hasta ruhlu ve bir o kadar da organize taraftar grubu gate 13'ün tezahüratlarından birisi..futbol, basketbol hiç farketmez, her ortamda söylenir.bu kulakların şimdiye kadar duyduğu en etkileyici tezahüratlardan birisidir.izlemek için;

http://www.youtube.com/watch?v=bSMwQnGRXe4

sözleri ise şu şekildedir:

"in' ena horto magiko
doste mou ligo gia na pio
ton pao mou na onirefto ke na fonaks' os to theo
panatha mou, se agapo, san heroini, sa skliro narcotico
san to hashish, to lsd, ghia/me sena pao mastouroni ol' i ghi, ol' i ghi.
panatha mou, panatha mou, se aghapo, se aghapo, opou ki an pezis panda tha s' akoloutho, s' akoloutho
pao edho, pao edho, pao eki, pao eki, opou ki an pezis panda tha 'maste mazi, panda mazi."
dünyadaki en iyi tezahüratlardan biri. bir çok kopyası mevcut. en son trabzonspor tribünlerinde şu şekilde söylenmiştir:

oooo trabzon bu
tarifi çok zor bir aşk bu
gelmeyecek hiçbir zaman
bu büyük sevdanın sonu

anlatılmaz bir sevgi bu
deli gibi seviyoruz trabzonu
anlatılmaz bir sevgi bu
deli gibi seviyoruz trabzonu

videosu için http://www.youtube.com/watch?v=xB1H_8eWcmU

Türkiye'de bu melodiyi fenerbahçe, beşiktaş ve trabzon kullanmıştır şimdiye kadar, ama hiçbiri gate 13 kadar iyi olmamıştır, ne de olsa taklitler aslını yaşatır.
türkiye'deki iğrenç taklitlerinin bile içine edemeyeceği kadar müthiş tezahürat. sırf canlı olarak dinlemek için gidilir panathinaikos maçlarına.
türkiye deki taklitleri mide bulandıran,tekrar tekrar dinlense bile tadını kaybetmeyen, gelmiş geçmiş en fiyakalı tezahuratlardan biri.
(bkz: adamlar yapmış yav)
günde en az bir kez dinlenmesi tavsiye olunan, "yuh be kardeşim" nidalarıyla defalarca izlenebilcek bir panathinaikos klasiğidir. gate 13'ü avrupa'nın en iyi taraftar grubu listesinde bir numaraya yükseltmeye yetecek kadar güzeldir. almanlarda türklere nice millet uyarlamaya çalışmış orjinali kadar melodik olmamıştır. *
tüyleri diken diken eden harika bir panathinaikos tazahuratı. üstüne tanımam.

http://www.youtube.com/watch?v=beDg2Iy_mSQ
türkiye'de çarşı ne ise yunanistanda'da horto magiko odur.
3195151 kopyası daha yapılsa, orijinalini geçemeyecektir; hani tezahürat olarak yapılır da, "horto magiko'dan iyi olsun lan" diyerek yapılacaksa hiç uğraşılmasın.

güzelliği yunancasındandır.
panathinaikos' a sempati duyma nedeni.
anlaşılabileceği üzere, panathinaikos'un uyuşturucu etkisinden bahseder. "kıt yunancamla söyleyebileceklerim bu kadar" diyecektim ki zaten muhtelif yerlerinde heroini, lsd gibi kelimelerin geçtiğini gördüm ve bir akıllının ben olmadığımı fark ettim.

ühüh.

hiç beklemediğiniz insanlar dinleyip özümsemiş olabilir bu şarkıyı. geçen gün canım sıkıldı okulda panatha mou diye bağırdım, karşımdaki adam se agapo diye karşılık verdi lan, yeminle bak. iddaacıydı, ondan biliyor herhalde.
beni benden almış tezhürattır, şahsi kanaatimce avrupa genelindeki en iyi çalışmadır.
insanı tribünlerde taşkınlık yapmaya teşvik eden tezahürattır. içimdeki holiganı uyandırdınız lan.
ibretle dinlenecek bir bestedir efendim.
17 eylül' de oynanan galatasaray maçında pek duyulamamış tezahurattır. bir ara başladılar ama ağızlarına tıktık.

gerçek şu ki dinlediğim en gaz tezahüratlardandır.
sihirli ot anlamına gelen mükemmel tezahürat. gaza getirmede bir numaradır.
çok etkileyici.
ama daha etkileyici olanı da var. hem de türkiye'de...
http://www.youtube.com/watch?v=MXigraGdxfc
ilk dinlediğinizde garip tepkiler verebileceğiniz gate 13 tezahuratıdır.

-ananı avradını sikenzo bu nasıl bişii lan!
geçenlerde internette vidyolara bakarken çarşı gurubunun 2006 da dillerdiğini gördüğüm panathinaikos taraftarının dünyaya yaydığı çok güzel beste.

(bkz: aek)
(bkz: deportivo)
dünyanın en gaza getiren ve en etkileyici tezahüratıdır.

sabah sabah nerden aklıma geldiyse açıp dinleyeyim dedim, karşı konulamaz şekilde 5.yi dinliyorum şu anda. sırf renkleri tutuyor diye celtic formasını geçirdim sırtıma. ben salondayım, arkadaşı gönderdim oturma odasına, karşılıklı ''yeşşiiiilll!! beyazz!!!'' çekiyoruz. arada da halaya bağlıyoruz olayı.

panatha muuuu
se agapooo

(bkz: gate 13)

ek; http://www.youtube.com/watch?v=beDg2Iy_mSQ

2.00dan sonrasından sesi yükseltin.
dünyanın en güzel 3-4 tezahüratından birisidir.
(bkz: fuck pao)
fak pao olmasına fak pao da çok güzel tezahürat lan. şuan dinliyorum gaza geldim.
hani bazı şiirler şarkılar vardır, dinlediğinizde ya da okuduğunuzda sözleri öyle çok etkiler ki,
-lann? nasıl bir ruh haliyle yazmış adam bunu? ben neden aynı şekilde yazamıyorum? yoksa o kadar aşık değil miyim? diye sorarsınız ya kendinize, işte ben de bu tezahüratı duyduğumda;
-lann? benim neden aklıma gelmedi bunlar? neden böyle bir beste yapamıyorum ben? yoksa o kadar sevmiyor muyum takımımı diye sorgulamadım. çünkü yeteneksizim o konuda hepsi bu. benim fenerbahçe'ye olan aşkım sorgulanamaz.
in' ena horto magiko, doste mou ligo gia na pio (bu bir sihirli ot, tatmam için biraz bana ver)
ton pao mou na onirefto ke na fonaks' os to theo (hayalimin pao'suyla tanrı'ya kadar bağırıyorum)
panatha mou, se agapo, (panatha'm* seni seviyorum)
san heroini, sa skliro narcotico san to hashish, to lsd, (eroin gibi, sert bir uyuşturucu gibi, haşhaş gibi, lsd* gibi)
ghia/me sena pao mastouroni ol' i ghi, ol' i ghi. (senin için tüm dünya sarhoş pao, bütün dünya)
panatha mou, panatha mou, se aghapo, se aghapo, (panatha'm, panatha'm, seni seviyorum, seni seviyorum)
opou ki an pezis panda tha s' akoloutho, s' akoloutho (nerde oynarsan oyna seni takip edeceğim, takip edeceğim)
pao edho, pao edho, pao eki, pao eki, (pao burda, pao burda, pao orda, pao orda)
opou ki an pezis panda tha 'maste mazi, panda mazi." (nerde oynarsan oyna hep birlikte bir arada olacağız)

şeklinde çevrilebilen panathinaikos taraftar marşı.
dünyanın en güzel tribün bestesi.
gece yarısı dinlenince acayip gaza getiren marş.