bugün

kızlara çıkma teklifi edip onlara yemek ısmarlayacağına, filmini cipsini alıp evde keyif yapan benim gibi erkektir.hee bu çıkma teklifi etmeyeceği anlamına da gelmez.
tanıyorum ben onu valla ilk aşkım.
Gaydir, ya da;
Yakısıklı erkektir, hep kızlar ona teklif etmistir.
işte o benim. ben teklif etmezdim kızlar teklif ederdi.
özgüven eksikliği yaşaması muhtemel olan erkektir.
benimdir. bu teklifin çok aptalca olduğunu düşündüğüm için hiç etmemişimdir ve gerek yoktur da bir ilişkiye başlamak için herhangi bir teklifin yapılmasına.
babası kerhane müdürü olan erkektir.
reddedilmekten çok ama çok korkuyordur.
kendine güveni yoktur ya da seçicidir. yani her önüne gelen kıza sevgili olalım mı diyen erkeğe laf yok da seçici davranan tanıdığı kişileri seven ve onları kaybetmekten korkan erkeğe neden gay veya adam değil denir ki.
4+4+4 lük eğitim sisteminde daha ilk 4 ün içerisindedir.
(bkz: ortada delil birakmayalim)
karşılıksız bir aşka atılmış olabilir kendileri. (bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: FurkanR)

Utandığımdan mı değil bilmiyorum ama çıkmak tabiri kadar saçma bir tabir olamaz.
hiç umumi tuvalete işemeyen erkek gibidir.
(bkz: ben).
korkuyordur. haklıdır korkmakta.
çıkma teklifi etmeden kız arkadaş ediniyordur. muhabbet bir şekilde o tarafa kayıyordur belki de? olabilir mi sence? hı? olabilir mi?
üşenmiştir.
ergenlik dönemi çok kısa sürmüştür.
belki de kusursuzu bulacağı benzersiz vakti bekliyordur.
şimdi gözlerinizi kapatıp bir erkek düşünün,

okula gittiğinde düşüncesiz ve size aykırı ahlak anlayışı olan sapık insanlarla iletişim kurmak zorunda olan,

yoldan geçerken 50 yaşındaki adamın hoş bir bayanın arkasından geçişini izleyerek içi burkulan,

eve geldiğinde bilmem kimin kızının kimi aldattığını dedikodu şeklinde ailesinden duyan,

şimdi bu erkek, tüm bunları duyup hiç el değmemiş bir kıza nasıl ulaşacak? nasıl başaracak hiç başka erkeğe bakmamış bir göz? biz bunları deyince çağ dışında kalmış insanlar olarak algılanabiliyoruz, insanlar bakire kalmış bayan yok dediğinde hiç mi kendi kız arkadaşlarını, kız kardeşlerini düşünmezler.

bu erkek, hayattan korkan erkektir. güvenmek isteyen ama güvenemeyen erkektir.

bu arada; ben size gözlerinizi kapatın demedim mi? kapatın, kapatın ki insanların kötü düşüncelerinden biraz daha arının.
ya görücü usulü biriyle birlikte olacaktır, ya da hayatının sonuna kadar müzmin bekarı oynayacaktır.
hayatının kadınını arayan erkektir. günlük ilişkilerin adamıdır. sorumlulukları vardır ve onlara yoğunlaşmayı tercih eder.

aşk çok pahalı bir zevktir.
avrupada yaşıyor olabilir

(bkz: almanyada kızlar teklif ediyomuş)
sütten agzı yanan yogurdu üfleyerek yermiş. önceki kızlardan kabul görmediği içindir.
güncel Önemli Başlıklar