bugün

gece 3'de tarlabaşını görmeyenlerin yaptığı araştırma.
(bkz: bülent ersoy ne oluyor)
travestilikte de jübile gibi birşey mi var acaba sorusunu akla getiren durum.
(bkz: george michael)
çoğunun eceli ile ölmemesinden dolayı oluşan durumdur.
(bkz: erken çöküyorlar)niyeyse?
(bkz: ben hep 17 yasindayim)
travestilerin genç yaşta cinsel hastalıklardan dolayı ölmelerinin sonucudur.
travestilerin hiç yaşlanmayan androidler olduğu gerçeğidir.
yaşlanacak kadar yaşamadıkları gerçeğidir.
insanların diri diri yakıldığı, 28 kişinin tecavüzüne uğrayan bir çocuğun suçlu kabul edildiği, 13 yaşında bedeninden 20 kurşun çıkarılan çocuğun olduğu bir ülkede 30 yaşını göremeden sokaklarda vahşice boğazlanarak katledilmesinden kaynaklanan durumdur.

(bkz: eserlerinizle gurur duyun)
onlar aslında uzaylı. dünyaya andaval düşürmek amacıyla gönderilmişlerdir. kasenin pili bitince dönüyorlar gezegenlerine.
belli bi yaş aldıktan sonra pezevenlik departmanında müdür oluyorlar. hatunun birini siktiri boktan bir otele götürdüğümde anlamıştım.

ne iğrenç bi adamım yaa *
enteresan bir yakınmadır... hayır yaşlı travesti ne olacak anlamamışımdır.
homofobik toplum yapısının bir sonucudur.
ankara seyranbağlarına gelmeyen yazar söylemi.
emekli olmuşlardır.
yaşlı meşhur transeksüller gibi her gün ortalıkta fink atmadıkları için görünmüyor olabilirler. aksi halin kabulü, yaşlanan travestilerin asıllarına rücu etmeleri sonucuna götürür,ki bu pek inanılacak bir yorum değildir.
başlığı açan elemana; sanada o kadar şey girse, sende yaşlanmazsın diyilesi olay.
yurdumuzdaki travesti ömür ortalamasının mücbir sebeplere dayalı düşük olması. intihar, cinayet, jiletlenme ve namı-ı değer hortum süleyman efsane abimizi unutmamak lazım.
homofobik ve transfobik insanların işlediği cinayetler yüzündendir.
Türkiye'de görülmeyen durumdur. Çünkü türkiye'de kişisel tercihlere saygı gibi bir kavram yoktur.

Not:ibne değilim lan.