bugün

hiç kimseyle iliki yaşamamış erkektir. %100 garanti verebilirim terk edilmeyeceğinize dair. yahut çok yakışıklıdır, parası vardır. terk edileceğini anladığı anda kendisi ayrılmıştır ne bileyim götoş tekidir 253 kişi tarafından terk edilen sözlük yazarları hiç sevmez bunları. götoş!

olm boşuna eksi vermeyin alayımız terk edilmişiz, eziğiz lan biz.

(ara: eski sevgili)
doğmamış erkektir. doğunca ebesinin örekesini görecek olan tiplemedir.
Bebekken ölen ve cennete giden erkek.
Hiç ilişkisi olmamış erkektir. Yazıktır, günahtır...
yalan söylüyordur zira kralım diyen erkek bile mutlaka hayatında en az bir defa bir bayandan tekmeyi yemiştir.
(bkz: seni hiç terk etmediler mi)
ilk tanıştığı kızla evlenen ve hiç çapkınlık yapmayan erkektir.
henüz sevgili edinmemiş erkektir. her erkek terk edilmeyi tadacaktır, tatmalıdır.
erkek gibi terk edildiğini söylemesi gereken erkektir. yoktur ayrıca öyle bir erkek. ha ilk kez sevgili yapıp evleniyorsa bilemem tabi de mesela ben bir terk edildim, yemin ediyorum götüme şemsiye sokup açsalar bu kadar koymaz. içe doğru sıçmak neymiş o zaman öğrendim. geçti acısı tabe.
ütopiktir. ciddiye alınmaz.
(bkz: kardan adam)
che kadar yakışıklı ve iyi kalpli olan erkektir. şahsen asla bırakmam.
hiç flörtü olmamış erkektir.
20 cm diye tahmin ediyorum.
hep terk etmiş erkektir.
intikamın tadını bilmeyen erkektir *
vazgeçilemeyen erkektir.
erkek değildir.
(bkz: error)
benimdir. terkedileceğimi anladığımdan mı bilmem ama çok para harcadıktan sonra kızı alıştırmışsındır ya bi kere hala eline bakar ama sende para kalmamıştır artık. terkedersin. neden terkedilmezsin ? sen aşkım bitanem diyip tabiri caizse para kazandığın birisini terkeder miydin ?
hiç sevgilisi olmamış erkekle eşdeğer.
pek bir mülayim, eli kız eline değmemiş, kendi halinde erkektir zira öbür türlüsü düşünülemez.
muhtemelen ortalarda "terk edilmek istiyorum lan" diyip sırıtarak geziyordur.
terk edilmeyi beklemelidir. hakkı olanı alacaktır günün birinde.
hiç terkedilmiyeceği anlamına gelmez.
(bkz: sen yenisin galiba)
ilk terk edildiğinde eşşekten düşmüş karpuza dönecek erkektir.