bugün

en fazla 2 haftası oluyor yoksa bana gelincemi öyle oluyor bunlar , ama başkalarıyla evleniyorlar.
gitmeyiz demezler belki. gitmeyecek gibi davranır, öyle hissettirirler ve sonra çekip giderler. geride harabeler kalır.
Yürekten inanıyorum.
Bi öküzlük yapılmazsa gitmez herhalde.
Arkasına bakmadan sizi terkedip gidecek kadındır. Hatta başka bir adamla asla yaşayamam diyip basarlar tekmeyi kıçınıza. Herşeyi bitirip hiçbir şey yaşanmamış gibi hayatına sizsiz devam edecektir.
Bunu erkekte diyor kadinda fakat nasıl iş se hep gitmem diyen gidiyor. Kimseye güvenmeyin. Alismayin. Bağlanmayın. Sonra öyle ortada bırakır ki . insanoğlu bu ne yapacağı hiç belli olmuyor.
kadının söylediği : hiç gitmem seni asla bırakmam.

alfanın anladığı : şu an için vazgeçilmezsin. değerlendir bunu.
hiç kelimesi yakışmıyor sanki başlığa asla ya da kesinlikle olsa daha iyi olurmuş gibi.
Hiç gitmem diyen değil; her daim seninleyim diyen kadını seçin arkadaşlar...

"hiç". Eğer bir cümlenin içerisinde hiç geçiyorsa, dikkat.

1 kere gidip dönen var, 2 kere gidip gelen var; bunları görüyor ve biliyor. ya da gitmiş gelmiş daha önceki ilişkilerinde; buna istinaden; "hiç" gitmem diyor, "hiç" vurgusunu yapma ihtiyacı hissediyor.

neden biliyor musunuz? gidenin 1 kere gideceğini ve asla dönemeyeceğini öğrenmemiş. Giden, gider arkadaş. Giden, biter.
en gitmez dediğim 5 senenin sonunda gitti hemde hiç olmicak zamanda
3 ay sonra da baskasıyla evlendi.
Hiç gelmemiş gibi gider. Sustuklarının da dinlenmesi gerekir zamanında...

Hani bazen buluştuğunuz günlerin ertesinde bir soğukluk olduğunu fark edersiniz ya... Hani sorarsınız "neyin var?" diye, "Bir şey yok" der. Aslında vardır bir şeyler de içine atıyordur. Bir arkadaşınızdan mutlaka şu cümleyi duymuşsunuzdur: "her şey çok güzeldi, ne oldu da birden gitti anlamadım". Hatırladınız mı?

içine attıklarıyla gider kadın. Çünkü ümidini kesmiştir artık. Peki neden zamanında söylemiyordur sorunun ne olduğunu? O da başka bir başlığın konusu. En doğru cevabı yine kadınlar verir ancak.
erkenden gidecek kadındır.
Kime hic gitmem dediysem gercekten hic gitmedim hep onlar gitti. Onların tanri belasini versin. Reziller.
sıla da öyle diyormuş.