bugün

türkiyemizde gözlemlediğim durumdur.nedense bu kardeşlerimiz çoğunlukla karnı tok sırtı pek oluyorlar, nedir bu işin sırrı, acep bu sihir midir keramet mi.
eğitim düzeyi yükseldikçe akp'nin oyları neden düşüyorsa aynı mantığa dayanmaktadır. birşeyleri sorgulayan düşünen eğitimli insanlar tabiki diğerlerine göre bu anlamda bir üstünlüğe sahip olacaktır. eğitimsiz bir insanı kandırmakla eğitimli bir insanı kandırmak arasında dağlar kadar fark vardır. tabiki yine de genelleme yapılması yanlıştır. zira yiyecek ekmeği olmamasına rağmen üzerine verilen akp sadakalarına rağmen, herşeyini borçlu olduğu atasını el üstünde tutan bir dolu insan vardır.
kemalistlerin, yattıkları yerden makarna ve kömür beklememelerinden dolayıdır. çalışkanlardır.
işin sırrı eğitimden geçer. çoğu kemalist eğitimli olduğu için; deli dana gibi boş beyinlerle gezen, kahvelerde oturan adamlara nazaran daha kolay iş bulurlar. Böylece de aç kalmıyorlardır.
tesadüf ki hiç aç dinci de yoktur. çünkü dilendirilmeye alıştırılmışlar, makarnaya pirince ruhlarını satar hale getirilmişlerdir.
ama kemalistler akıllıdır, dilenmezler, yardım kabul etmezler ama aç da kalmazlar. aç kalsalar dahi onurlarını satmazlar...
rüşveti, vergi kaçırmayı, para yedirmeyi ahlaksızlıktan saymadıkları için gerçekliğinde şüphe olmayan durumdur. zira kendileri kemalizmi din zannetmekte ve o dinde de ahlaki bazı kuralları eksik belirlemektedirler.
Kemalistler savaşta 1 saat uykuyla savaşan atalarını, soğuk kış günü karların üstünde uyuyan atalarını düşündükçe aç olamıyorlar. Zaten oy için kömür ve kumanya dağıtan o şerefsiz ellerden hiç biri bir şey almaz.
kemalist ne demek? (10bin defa falandır yazıyorum herhalde) ingilizlerin kuvayi milliyeye verdikleri isim.

yani?

bu memleketi kurtaranlar. bu memleketin namusunu savunanlar.

hasan tahsinler, sütçü imamlar, fatma bacılar; mehmet akifler, kazım karabekirler.

şimdi birisi çıkıyor diyor ki; neden aç kemalist yok?
bende soruyorum; aç olupta onuru olan kimse yok mu? satılacak şerefi olmayan yok mu?

olmaz mı! bu memlekette aç kemalist, onuruyla şerefiyle aç kalabilen fakir insan yok mu hiç?

bu kadar mı şerefsizleştik, bu kadar mı satıldık; emperyalizmin kucağına gömüldük?

hayır. tabii ki hayır.

türk ekmeği yiyip, türkiye de yaşayıp kemalist olmayan insan en aşağılık şerefsizdir. bu da işin özüdür.
hak yolunu seçenlere allah yardım eder.
kemalistler dinle adam çarpmazlar , genellikle akıl ve ilime sahip insanlardır , akıl ve ilim birlikte başarıyı getirir , başarıda parayı.

cemaatçilik nedir ; müslümünanın müslümanı öpmesidir.

600 tl maaşla çalışan yobazın 200 tl sini cemaat evine bağışladığını bilirim ben beee bu ülkede.
insan insanı hiç öpermi ?
son araştırmalara göre açların sadece yüzde 2.78'i kemalist.
not: panpa küsüratlı rakam verdim ki inandırıcı olsun. böyle yemezler amk.
(bkz: aç şakirtin isyanı)
komünistlerin parayı bulduktan sonra ki evresi, kemalistlik olduğu üçün.
zamanında dayıları iyi yerlere kapak attığı için doyurup, doyurup duruyor yiğenlerini.

--spoiler--
hükümetten 5000 kadro çıkarttım, bu kadroları örgütüme vermeyip de MHP'ye mi verseydim, Refah'a mı verseydim?
--spoiler--

(bkz: mehmet moğultay)
(bkz: bsg dedirten zırvalar)