bugün

Bugün "Fazla vaktiniz kalmadı" şeklinde bir mail atmış olan sitedir. 21 Aralığa vurgu yapıp zaten ölecek bari harcayıp gitsin mesajı vermeye çalıştığını sanıyorum.
3 günde kargo yazan ürünü 6 gündür kargolamayan, mesajlara geri dönmeyen adına tezat alışveriş sitesi. alışveriş yapmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. bunaltıyorlar.
akşam saat 19.54 te verdiğim siparişi sabah saat 10.20 de kargoya teslim eden fantastik güzel site. oysa biz alışmıştık be kardeşim hepsiburada.com un bir hafta bekletmesine. yapma böyle kötü alışacağız sana.
az alışveriş yapmadığım bir sitedir. Bazen fiyatları gerçekten fena indiren sitedir.
ismi itici.
arkadaşımın önerisi üzerine üye olarak ilk defa bugün 5 saat önce sipariş verdiğim, ancak "aynı gün kargo" ibareli üründe "ödeme aşamasında" şeklinde bir durum iletisi olduğunu görünce az önce tekrar arayarak kabul noktasında problem yaşadıklarını belirtmiş ve onayı yeni göndererek beni pişman etme ihtimali yükselmiş olan site.

tamam 2300 tl gibi bir ücrete toshiba nın 4. nesil i7 işlemcisini sattınız ve üstüne 45 tl bonus verdiniz diye tercih ettim ama böyle arkadan da vurulmaz insan. yarın kargo elimde olmazsa iptal edeceğimi bildiren mesaj attım bakalım neler olacak. daha bunun mng kargo gibi bir aşaması daha var, sırf yurtiçi kargo dan ağzım yandığı için deniyorum...

edit: evet hızlı cevap geldi. "Siparişinizin faturası kesilmiş olup kargo sürecine dahil edilmiştir.12 saat içerisinde kargo takip numaranız aktif edilecektir." deniyor hadi hayırlısı bekliyorum...

mutlu son: toplamda 24 saatten kısa sürede kargo yetkilisinin tarafımı aradığı ve öğlen alacağım ürünü gönderen sitedir. helal olsun diyorum valla...
aldığım toshiba marka laptop un şarj tutmaması nedeniyle açılmadığından iade edeceğim sitedir. yenisini gönderecekler ama başvuru yaptığım 2 kampanya bu seri no üzerindendi, yeni makinenin seri numarasına nasıl taşıyacaklar merak ediyorum doğrusu.

5 senedir internetten ürün alan ve sorun yaşamayan biri olarak kendilerinden daha ilk alışverişimde turnayı gözünden vurmuş olan sitedir. dikkat diyorum.

edit: yeni ürün geldi ve aynı sorunu yaşadım ama şarjdan çıkartmadan ürünü açmak istediğimde çalıştığını gördüm. enteresandır ki, ürün kapalı durumdayken şarja takarsanız kesinlikle şarj ışığı yanmıyor. bu bir model hatası diye düşünüyorum. nihayetinde ürünleri çalışıyor, benim başka bir şikayetim yok...
1 haftadır siparişlerimi gönderemeyen site. ürün tedarikinde sıkıntı yaşıyorlar büyük ihtimal.
müşterinin tavsiyesi; temin edemeyeceğiniz ürünleri listenize koymayın, hadi koydunuz ayda bir güncelleyin.

(bkz: yiyemeyeceği yemeğin başına oturan site)
(bkz: ankaranın dikmeni)

edit: siparilerim iki gün sonra elime ulaşmıştır sonunda.
ellerinde olmayan ürünü satıp bir hafta bekleten ismindeki "hızlı" ibaresinin tersine çok yavaş sitedir. Hepsiburada'nın müşteri memnuniyetinden biraz örnek almalarını tavsiye ederim. Bir daha alışveriş yapar mıyım? Neden yapayım ki?
birden fazla ürün sipariş edersin (mesela 6 parça) ve muhakkak bikaç parçasını tedarik edemezler. madem tedarik edemiyonuz niye stoklarınızda görünüyor ürün? sonra sırf o iptal edilen bikaç parça için başka yerden yine kargo parası ödeyip yine uğraşıp kargo bekleyip falan boşuna zaman kaybediyorsunuz. kesinlikle tavsiye etmiyorum. hepsiburadanın gözünü seveyim yine de ben.
sen kampanya yapma demek istediğim site.

--spoiler--
26-28 Şubat 2015 tarihleri arasında, 750 TL ve üzeri siparişlerde toplam 150 TL hediye çeki kazanılacaktır
Çekler 75’er lira olarak verilecek olup, ilk çek 15 Nisan, ikinci çek 15 Mayıs tarihinde tanımlanacak ve tanımlama tarihinden itibaren 7 gün süre ile geçerli olacaktır.
75 TL değerindeki çekler 350 TL ve üzeri siparişlerde kullanılabilir.
--spoiler--
maalesef hepsiburada'nın bu haliyle bile rakipsiz olduğunu kanıtlayan bir diğer sitedir.
2 kez alışveriş yapmama rağmen güvenirliğini teyid ettiğim alışveriş sitesi, Şöyleki alıpta beğenmediğim ürünü ertesi gün iademde hemen parayı hesabıma yatırdılar, 2.alışverişde ise bir avizeydi aynı avizeyi koçtaşda 220 lira, bu sitede 130 liraya aldım hem ucuz hem güvenilir.
dün akşam apar topar 16.30 sularında verdiğim siparişi hızlı şekilde kargoya yetiştirerek bu sabah ulaştırmasıyla takdir ettiğim sitedir. istanbul dan arabayla 3 saatlik mesafedeyim ama zamanında başka sitelerde 2 gün beklediğim günleri hatırlıyorum da helal olsun gerçekten.
bu siteden hızlı kızda alınıyosa başka ne isterim ki.
tv satın aldım. pazartesi teslim olur diye yazıyor sitede ama inanasım gelmiyor. kargo smsi dahi gelmedi.
net alış verişlerinde en uygun sitedir kendisi, biliyordum bu gün bir kez daha fark ettim.
bir aydır para iademi yapamayan alış veremeyiş sitesi.

edit: 38.** günün sonunda ücret iadem gerçekleşmiştir.
güncel Önemli Başlıklar