bugün

bir megan fox değildir.
necidir ne iş yapar bilmiyorum ama angelina jolie'den çok Jodi Lyn O'Keefe'ye benzeyen bir bayandır kendileri.

görsel
gerçekten yerli angelina jolie dir.
derin sular dizisinde oynadığı sürece adını duyuramayacak olan oyuncudur.
seksi bir hatun.. ama sadece seksi. dudakları zenci dudağı değil, angelina jolie dudağı desen o da değil. ilginç bir şey..
çok güzel bir oyuncu ama sadece güzel değil aynı zamanda başarılı bir oyuncu karagül dizisinde resmen döktürüyor. bana kalırsa da beren saati ona katlar her yönden umarım hakkı yenmez ve televizyonlarda görürüz. ayrıca mila kulis ve angelina jolie karışımı bir kız ama bana kalırsa onlar gibi giydirip kaliteli hollywood filmlerinde oynatsalar onları geçer her yönden ahada burada diyorum.

şuna bakın

http://media.sinematurk.c...31/262814197766/hilal.jpg
şu sıralar karagül dizisinde oynayan hatun imiş. dün akşam gördüğüm kadarıyla atanamamış rihanna gibi durmaktadır kendileri.
henüz yolun başında ama kendisinden kat be kat deneyimli oyunculara kıyasen feci yetenekli oyuncu.
karagülün fragmanında gördüğüm feci güzel ve çekici esmer kız.
oyunculuğu da güzel gibi.
mükemmel ayakların sahibidir.
kendisi gibi güzel bir kızın, ido tatlıses'le beraber olduğunu öğrendim bugün. ey para, sen nelere kadirsin.
görsel
Angelina Jolie’ye benzetilmis. Bir zamanlar cukurova’yi iki bolumdur seyrediyorum, Angelina Jolie’yi aklimin ucuna bile getirmedi kendisi. Ama bu aksamki bolumde biraz rihanna’yi animsatti bana yuz hatlari, bilhassa gozleri/bakislari ve burnu andiriyor rihanna’yi. Angelina jolie’nin turkiye subesini arayanlari gulperi dizisine alalim. Bedriye rolundeki kizimiz tam bir teenage angelina.
sevişme sahnesi kendilerini çok zorlamış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...1007314&utm_term=post
Çok güzel bir hatun.
Çakma Rihanna.
görsel
Bir zamanlar çukurova ve karagül'deki hallerini kıyasladığımda karagül'de gözüme bariz çirkin görünmüş kadın oyuncu. Meşhur olup para kazanmaya başlayınca ilk işi estetiğin dibine vurmak olmuş zaar.
Derin sulardan beri takip ettiğim oyuncu, parayı bulmadan önce de çok güzeldi şimdi de güzel ve estetik mestetik olayı değil. insan parayı bulunca dur daha güzel olayım diye estetik yaptırmaz eğer zaten güzelse.
Oynadığı dizilerdeki karaktere göre göze güzel veya çirkin gelebilir bu normal ama her boka da estetik demeyin içimiz bayıldı artık.
Atanamamış hande ateizi tipi var.
Aramızda “bir zamanlar Çukurova” ‘yı izleyenlerin olduğunu gösteren kadın.
görsel
Yerli angelina.
görsel
görsel